i Lov ryb na krmivo pro slepice - rybářská videa | MRK.cz

Lov ryb na krmivo pro slepice

Dobrý den já vás vítám u mého dalšího videa .
V dnešním videu si ukážeme lov na netradiční nástrahu :Krmivo pro slepice!

Ještě k tomu dodám ! - Je důležité si zkontrolovat na obalu jestli krmivo neobsahuje nějaké léčiva. V tom případě nepoužívat ! A velké složky jako kamínky vápníku, skořápky... je nutné oddělit větším sítem !

Tadas M - Profil, 13.5.2020

Uživatel je autorem nebo spoluautorem tohoto videa.

Průměrná známka: 2,00

Diskuse k tomuto rybářskému videu

NSchleie - Profil | Pá 30.10.2020 20:23:16

Děkuji za krásně zpracované video.Nápad s tou krmnou směsí pro slepice je skvělý.
Celkové náklady minimální a výsledek bude velice dobrý/příští týden vyzkouším/,
zároveň děkuji - Splávkovi,Calexovi a Gogolovi za ,,vylepšení ,,receptury".

Nsplavek - Profil | Čt 14.5.2020 20:27:14

Tadas M - >> Pokud chceš, aby krmení ze směsi pro nosnice bylo lepivé a pěkně se rozpadalo, používej je v granulované podobě. Nebo ty granule do něj přidej. Mám doma pořád pytel granulí pro nosnice a velice často používám jako krmení na ryby. Granule zaliji vodou, do které přidám nějaký atraktor(perníkové koření, papriku, vývar z libečku, magi....záleží na kreativitě a co mám po ruce) a základ krmítkovky je hotov, přeženu přes síto a přidám vše co tam chi mít. Krmení za pár kaček jako lusk.

NTadas M - Profil | Čt 14.5.2020 19:17:39

Gogol >> Děkuji moc :) hrozně si toho cením. Takovéto komentáře mě tlačí dopředu. Rozhodně mám hodně co zlepšovat ve videích, ale alespoň vím, že to dělám správným směrem :)

NCalex - Profil | Čt 14.5.2020 16:31:26

Zdarec, chytám na to už dlouho..Za mně nic nepřesejvat, naopak přidat.... Ten bordel v tom krmení nutí kapra opakovaně nasávat a vyplivovat..A vo tom to je.......

NGogol - Profil | Čt 14.5.2020 16:17:15

Chlape, (pro autora) chtěl bych Ti poděkovat za příjemné video. Děláš to dobře. Je to jednoduché, přirozené a přitom nápadité. Žádné zbytečné pózy, žádné nevyžádané rady a narcismus, jako většina příspěvků, zařazených v této rubrice. Máš můj obdiv a srdečně Tě zdravím....