Muškaření

Hlavní poradna pro muškaření.

Moderátoři - poradci: Royal WulffBaron 007 MCPalo H.

Gllider - Profil | St 4.5.2011 19:27:52

Čus
Nevěděli by jste o někom kdo by šel se mnou na Opavu 7 a něco k muškařině mě přiučil??Jestli jo tak napište.
Dík

Baron 007 MC - Profil | St 4.5.2011 19:59:21

Neznam.
Zkus oteverenej pokec.

novas32 - Profil | Út 3.5.2011 16:52:01

z Prahy

Baron 007 MC - Profil | St 4.5.2011 18:57:16

Tak mi napis SZ nebo posli mejl. Domluvime se, kouknu na tebe, dostanes par pohlavku a nejake pres prsty, bude to tak nejlepsi.

novas32 - Profil | Út 3.5.2011 10:23:02

Ahoj všem. Mám takový problém, ať se snažím sebevíc, dost často si strefuju prut mouchou, v horším případě goldheadem... Je mi jasné, že chyba je v mých rukách, ale nedokážete mi poradit, na co bych se měl víc zaměřit? Nevím, jestli prut moc nezakláním, resp., jestli by na to mohlo mít případné propadnutí šňůry nějaký vliv, nebo úhel vedení prutu (šikmo do strany nebo svisle....). V 99% případů je to při švihu směrem dopředu. Díky za každou radu.

Baron 007 MC - Profil | Út 3.5.2011 15:50:35

Zdar,
Vodkud si?

RSA - Profil | Út 3.5.2011 9:59:45

Zdar, mám dotaz ohledně východočeských muškařských pásem? Když píšou v BP o tom že za umělou mušku se považují napodobeniny hmyzu včetně jeho vývojových stádií, znamená v praxi že nemůžu požívat streemry? A ještě by mě zajímalo jak je to s kroužkováním datumu před zahájením lovu? Z jakýho důvodu musím kroužkovat když mám jen východočeský územní papíry, to bych musel stejně kroužkovat každý datum? Dík za odpověď.

Baron 007 MC - Profil | Út 3.5.2011 15:49:57

Zdar,
Krouzkuj.
Kdyz ten streamer neni primo zakazanej, tak bych se nebal ho pouzit.

Lube - Profil | Po 2.5.2011 13:55:20

Dobrý den. Jak je to s výběrem šňury na pruty co mají aftma 5/6. Je nějaké obecné vodítko, např 6 DT a 5 WF?
Rozumím tomu, že nejlepší je vyzkoušet... Ovšem když nemám v okolí známého muškaře musít trochu pálit od boku.
A dotak k intermídě, nějaké doporučení, které šňuře se vyhnout a po které naopak sáhnout?
Díky za odpověď.

Baron 007 MC - Profil | Po 2.5.2011 16:38:51

Zdar,

Zalezi o jaky prut jde, a zalezi o jakou snuru jde.
Nekdo ma ty klacky mekci, nekdo ma ty snury tezsi.
Jinak me napada, ze jsem jeste nenarazil na vylozene spatnou intermidu.

Duracel - Profil | Út 26.4.2011 19:16:14

Ahoj pro začátek jakou montáž ? Tuhle http://www.mrk.cz/montaze.php?id=412 nebo tuhle http://www.mrk.cz/montaze.php?id=411 nebo nějakou úplně jinou ?? Děkuji

Baron 007 MC - Profil | St 27.4.2011 9:02:16

Obe.

Duracel - Profil | Ne 24.4.2011 14:15:25

Můžu jenom poprosit o pomoc při výběru prutu pro úplného začátečníka 5 nebo 5/6 AFTM nižší cenová třida. A aby to něco vydželo koukal jsem na Devil stick fly od DAM docela se mi líbí co vy na to ?

Palo H - Profil | Po 25.4.2011 5:50:54

s DAM prutmi ja osobne nemám žiadne skúsenosti, ale dajú sa za slušnú cenu kupit aj iné prúty, napríklad airflo, snowbee diamond alebo klasik.

grepet - Profil | Ne 24.4.2011 11:55:02

ahoj potreboval by som poradit ohladom vyberu snury na jazero mam 6 sege vt2 na jazero by sa mozno hodil silnejsi prut ale aku mala taku dala.rozmyslal som o airflo ridge clear floating a druhu rio aqualux midge tip.dakujem za odpovede.

Palo H - Profil | Po 25.4.2011 5:47:39

ahoj, obidve šnúry sú v pohode, ale u tej airflo by som ja osobne šiel radšej do hoverky.

Duracel - Profil | So 23.4.2011 18:13:54

Ahoj k prutu 5 můžu koupit naviják 5/6 ne ?
Děkuji

Baron 007 MC - Profil | Ne 24.4.2011 10:03:03

Ahoj. Muzes.

Pepos.007 - Profil | Pá 22.4.2011 12:19:38

Dobrý den, tak mi dnes přišla šňůra, a na jednom konci je Attach this end to reel. to je konec který mám připojit k backingu nebo k návazci? děkuji za odpověď

Baron 007 MC - Profil | Pá 22.4.2011 12:47:48

Zdar,

Kdyz pisou, ze k navijaku, tak je to ten konec kam prijde backing.