Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

kaštan01 - Profil | St 19.1.2011 7:23:22

Ahoj mám takový zádrhel v sekci [...].Dík za odp.

Martin M. - Profil | St 19.1.2011 12:32:57

Ahoj, hlaseni problemu na MRKu prosim do SZ, neni treba plasit ostatni uzivatele, ze nam neco nefunguje ;-) diky. Chybu opravim.

ploticee - Profil | Ne 16.1.2011 17:50:30

Ahoj Martine, prosím tě o promazání toho to: http://www.mrk.cz/book.php3?id=1&page=1100
Smaž prosím ty moje 2 kapry co tam mám a asi to bude chtít i text kde se bavím místě.. Na fotkách je vidět místo kde jsem je chytil. Rád bych aby v tý vodě něco zůstalo. Jsem blbec a příště budu chytřejší! díky moc

Martin M. - Profil | Ne 16.1.2011 22:52:09

Ahoj, ok smazano. Priste mi muzes psat radeji do SZ.

šedý pes - Profil | Ne 16.1.2011 17:02:42

Ahoj Martine, nenapadlo tě někdy, udělat video z reportáže "ze života"? Třeba se zúčastnit, coby reportér, kontrol RS např. na Nových mlýnech a vytvořit vkusný sestřih z odebírání povolenek? Myslím, že by to sklidilo úspěch :-)))

Martin M. - Profil | Ne 16.1.2011 17:30:07

Ahoj, nevim, nemyslim si, ze by to lidi nejak obzvlaste zajimalo... urcite ne tak, aby se na to divali podruhe, potreti... Zpravodajstvi zatim nechceme tocit, zamerujeme se na prakticky rybolov.

triball - Profil | Ne 16.1.2011 12:34:49

Dobrý den, nevím jestli to tady uz nepadlo. Ale jedína vec co by stala za zmenu na MRK je nasledovna: v založke Otazky a diskuse ked si zvolite nejaku temu a je tam hodne zapísu neni ina možnost ako prejst na dalsiu stranku kliknutím na starší nebo konec. Kdyby to šlo, nedalo by jse tam dat číslovaní stranek ? Protoze kdyz si neco najdu a chci se k tomu vrátit a tema ma vela zapísu nezbyva mi nic ineho nez 40 krat kliknut na starší. Dekuji

Martin M. - Profil | Ne 16.1.2011 16:48:48

Ahoj, viz predchozi odpoved, jste se trefili dva na stejne tema :)

drsnak80 - Profil | Ne 16.1.2011 7:10:04

Ahoj.Chcel by som sa spytat ako sa da dostat napr na 150 stranku diskusie.Cital som diskusiu kde je cez 300 stran a na jeden krat to neslo,lenze ked som vypnul pocitac a prihlasil sa na novo,musel som sa preklikat opat od zaciatku ci konca diskusie.samozrejme ze som to opat necital vsetko dokola :),ale bola to zdrziavacka.Skusal som to vyhadavat-nazov diskusie a cislo strany ale neslo to.Mozes poradit?Vdaka.

Martin M. - Profil | Ne 16.1.2011 16:48:09

Ahoj, v teto chvili to jednoduse nejde, planuji tam pridat vyber cisla stranu.

ploticee - Profil | Ne 16.1.2011 0:42:51

Ahoj Martine, chci se optat, jestli můžu mazat některé mé přispěvky či fotky v diskusích?

Martin M. - Profil | Ne 16.1.2011 0:54:18

Ahoj, ne to nemuzes, ale muzes mne ve vybranych pripadech pozadat o promazani, pokud k tomu mas nejaky vazny duvod.

JKh - Profil | Pá 14.1.2011 7:43:00

Ahoj Martine, nevím zda zde již podobný dotaz nepadl, ale přece jen.....nebylo by možné nějakým odkazem (podobně jako zobrazit nejlepší odpovědi, nebo odpovědi s fotkami) nechat vypsat u jednotlivých otázek pouze příspěvky přihlášeného uživatele (něco jako zobrazit mé příspěvky)? U některých otázek kde je odpovědí habakuk si myslím, že by to nebylo špatné......vždycky hledám něco co jsem zplodil již dříve a nemůžu to najít:-) díky

Martin M. - Profil | Pá 14.1.2011 11:16:19

Ahoj, ano bude tam nabidka seznamu uzivatelu, kteri se zpojili do diskuse a muzes si vybrat vypis jen jejich vcetne svych.

big.John - Profil | Čt 13.1.2011 12:32:05

Ahoj Martine, je možné při posílání SZ vložit více jak jednu fotografii? pokud ano, řekni jak. pokud ne, nešlo by to nějak pořešit?
díky big.John

Martin M. - Profil | Čt 13.1.2011 15:41:27

Ahoj, ne zatim to mozne neni. Nevylucuji, ze k tomu jednou nedojde a SZ budou plnohodnotnym emailem MRKu, ale zatim to je jen interni posta, kde i jeden obrazek je nadstandard. Obrazky lze zatim nahrat treba na ulozto nebo leteckoupostu a v SZ poslat jen odkaz.

triball - Profil | Ne 9.1.2011 17:23:38

dobry den, chcel by som sa zeptat, ci by ste mi nepomohli s nasledujucou otazkou. Ked si najdem revir napr na google earth (v mojom pripade napr. Tomačov) da sa zistit niekde na webe alebo na mrk.cz akej organizacii to patri ? dakujem

Martin M. - Profil | Po 10.1.2011 15:02:26

Dobry den, nevim jak slovenske reviry, ale ceske najdete zde vcetne map:
CRS + MRS http://www.mrk.cz/rybarske-reviry.php
soukrome CR http://www.mrk.cz/soukrome-reviry.php
CRS mimopstruhove http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry%2Freviry&lang=cz​&fromIDS=&typ=mpr
CRS pstruhove http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry%2Freviry&lang=cz​&fromIDS=&typ=pr

Najit zpetne podle GSC pozice o jaky revir se jedna, na to program neni. Muzete se podivat, na jake rece lezi a zkusit dohledat u podobne nazvanych reviru, jestli se tam nenachazi. Pripadne najit nejblizsi okresni mesto a v nasi aplikaci si nechat vypsat nejblizsi reviry: http://www.mrk.cz/rybarske-reviry.php V aplikaci CRS zase muzete kliknout na libovolny revir v danem kraji, mapu si odzoomovat a prohlednout si reviry v jeho okoli.

: vydrák - Profil | Pá 31.12.2010 7:22:24

Zdravím Martine.
Napadla mě teď taková věc.Nechal by se stáhnout MRK na plochu počítače a při kliknutí na tuto ikonu by hned naskočil MRK?
Nemusel bych jej dávat do vyhledávače.To by se mi zamlouvalo.Dík za odpověď R.

Martin M. - Profil | Pá 31.12.2010 11:16:54

Ahoj, jsou 2 snadne moznosti:
1) pridat si mrk do oblibenych zalozek tveho prohlizec (super vec, i pro jine weby)
2) vytvorit zastupce na plose takto: klikni pravym tlacitkem mysi na plochu pocitace, zvol "Novy" --- "Zastupce", potom napis http://www.mrk.cz, v dalsim kroku pojmenuj treba jako "Moja nejoblibenejsi stranka MRK.cz" a hotovo.

Martin M. - Profil | Pá 31.12.2010 11:26:20

a konecne za 3) proste pretahni mysi tu oranzovou ikonku loga MRKu, kterou mas v prohlizeci pred adresou www.mrk.cz na plochu a je to :-D