Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

tomas.MO2 - Profil | St 29.12.2010 22:43:47

Ahoj martine, kdyz si projdu vsechny otazky tak mi zmizi N, kdyz ale vypnu a pak zapnu pocitac tak se mi to N objevi i u starych otazek nevis cim to muze byt? Jde mi jen oto aby to N bylo tam kam patri. Diky

Martin M. - Profil | Čt 30.12.2010 8:13:22

Ahoj, tvuj prohlizec (explorer apod.) ma nekde nastavene, ze ma pri vypnuti vymazat historii (vcetne cookies). Muze to delat i antivir nebo nejaky jiny program (cistic registru apod.). Zkratka po sobe prohlizec zamete stopy a pri pristim spusteni uz si nepamatuje, ze uz tu nekdy driv byl. Je potreba si to tam u tebe nekde najit a vypnout.

pouštěč - Profil | St 29.12.2010 22:49:14

ahoj martine mám dotaz jestli ty jako admin možeš nahlížet do privátek případně kdyby tam bylo něco nevhodné ikdyž nejsi pozván dík

Martin M. - Profil | Čt 30.12.2010 8:10:45

Ahoj, primy vstup jako uzivatel pres prohlizec tam nemam, ale samozrejme mam pristup k databazi a v te si mohu vyhledat cokoliv. Pokud se v privatni diskusi deje neco nevhodneho, neni nic snazsiho, nez ze autor diskuse neposlusne uzivatele vyhodi. Pokud to dela sam autor, tak mohou sami odejit ostatni. Ja jako admin to resit nebudu, ani nebudu takove diskuse cist a posuzovat, kdo ma pravdu.

mico - Profil | St 29.12.2010 21:48:47

Ahoj Martine.Neviem z akeho dovodu ale ked sa prihlasim na jedom pocitaci a dalsi den inde tak mi ukaze tie iste neprecitane spravy a reakcie aj ked som si ich uz precital.Idemi ln o info.Dik Petruv zdar.

Martin M. - Profil | St 29.12.2010 22:29:07

Ahoj, precteni zprav neni zavisle na registraci, ale na tzv. cookies (je to z duvodu, aby to fungovalo i neregistrovanym uzivatelum). Postupuj podle tohoto navodu: http://www.mrk.cz/multiuser.php3

tuzemak - Profil | St 29.12.2010 13:35:12

ahoj Martine,sám vidíš,že nejsem sám kdo si stěžoval,že mu zápis zmizel,to že napíšu neřeš to,určitě neznamená,že jsem nic nepsal.....

Martin M. - Profil | St 29.12.2010 14:17:35

Bohuzel bez tve informace, v ktery cas priblizne jsi zpravu psal, nejsem schopen v 50GB logovacim souboru dohledat, co a kam jsi psal a co se tim pak delo.

xmac - Profil | Út 28.12.2010 18:54:07

Ahoj, dva návštěvníci otázky http://www.mrk.cz/minidiskuse.php?id=634925 si stěžují, že jim zmizely zápisy. Já nic neskrýval a tudíž by mě zajímalo, jestli to nemazal některý admin. Předem díky..

Martin M. - Profil | St 29.12.2010 13:25:42

Ahoj, dival jsem se do archivu smazanych zapisu a nic tam nevidim. Ptal jsem se tuzemaka, co mu bylo smazano, a odpovedel mi ve smyslu "neres to". Podle mne nic smazano nebylo.

dvorak002 - Profil | Čt 9.12.2010 21:35:42

Petrův zdar chtěl jsem se optat zda je k zakoupení kšiltovka MRK.cz měl bych o ní zájem ... Předem dík za odpověď ...

Martin M. - Profil | Čt 9.12.2010 22:41:27

Ahoj, ano posilam je dobirkou za 300kc, staci mi poslat adresu a pocet kusu na soukromou zpravu.

Jankoš - Profil | Út 7.12.2010 21:05:13

dobry večer, nejsem žádný odborník na počitače, ale stránka MRKu je nyní daleko menší než bývala. proto jsou tak dosti malé písmenka a tak jsou místy až splývající a tudíž nečitelné. Nevím, zda je to moje chyba v počitači,nebo je to vědomě upravený rozměr. Stránka zabírá max. polovinuplochy obrazovky. Prosím, poraˇdte.

Martin M. - Profil | St 8.12.2010 0:17:42

Ahoj, melo by pomoci stisknout klavesu CTRL a tocit koleckem mysi, pripadne v menu nastavit normalni velikost stranky (proste zoom).

mamiwata 1 - Profil | Čt 2.12.2010 21:50:20

Zdravim, dneska se mi stal takovej problém, místo mého ůčtu jsem se přihlásil na nákej uplně cicí ůčet, což je tenhle a přitom na tomto počítači nikdy nebyl uložen a vůbec nevim jak jsem se do něj dostal. Je náké vysvětlení? Vapi

Martin M. - Profil | Čt 2.12.2010 21:58:59

Ahoj, vysvetleni je takove, ze tvuj poskytovatel pripojeni (tipuji firemni sit nebo mobilni operator) si zapamatoval drive stazenou stranku MRKu vcetne vsech posilanych udaju (cookie) a ted ti ji poslal. Proc to tak dela, to nechapu. Uzivatel mamiwata 1 by si mel zrusit volbu automatickeho predvyplnovani emailu a hesla pro prihlasovani, takhle funkce je nebezpecna a meli by ji pouzivat jen domaci uzivatele, kterym se do pc nebo do site nikdo cizi nedostane.

houbyryby - Profil | Ne 28.11.2010 19:54:22

Dobrý večer,můžete mi vysvětlit proč byla můj příspěvek smazán ? Něco jsem porušil ? V případě, že jsem se ničeho nedopustil,vysvětlíte mi ,proč můj úlovek nebyl zařazen do té kategorie?Děkuji za vysvětlení.Petr Holub

Martin M. - Profil | Ne 28.11.2010 23:25:33

Ahoj, ja vubec nevim, o co slo, tuhle fotku vidim poprve, takze budu odpovidat jen obecne:
- pokud to bylo v rubrice MujLov, tak mozna nebyla dodrzena aktualnost ulovku (max. 14 dni stare ulovky)
- pokud to bylo v rubrice Trofeje, tak nejcasteji neni dodrzeno pravidlo uvadet presny nazev reviru
- pokud to bylo v nejake bezne diskusi, tak mozna autor diskuse vas zapis skryl (z ruznych duvodu, ktere zna jen on sam)

Pokud mi napisete na SZ, o co presne se jedna, muzu to dohledat v "kosi" nebo nekde v archivu a odpovedet presneji.

paulis - Profil | Ne 28.11.2010 21:20:48

Prosím o radu jak smazat, vymazat mou otázku? děkuji.

Martin M. - Profil | Ne 28.11.2010 23:13:35

Ahoj, diskusi muzes jen zamknout, smazat musi administratori, kterym muzes napsat zadost o smazani spolecne s duvodem.