Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

kuba5 - Profil | Čt 3.2.2011 8:04:59

Zdravím, prosím vás, poslední dobou mám u některých diskuzí problém, že když kliknu na přidat zápis do diskuze ukáže se mi -Časový limit pro editaci vašeho zápisu již vypršel.- a nemůžu nic napsat, vůbec nevím čím to je. Díky moc

Martin M. - Profil | Čt 3.2.2011 11:11:28

Diky za zpravu, hned jsem si uvedomil, co jsem nedavno zmenil a kde se to pokazilo, jdu to napravit.

Mrknato - Profil | Út 1.2.2011 16:14:55

Martine, nějak se ti zahlcuje poradna pro ČRS?

Martin M. - Profil | Út 1.2.2011 16:54:50

Ano, u nas nemame nikoho, kdo by na tyto dotazy odpovidal, oficialni poradna pro CRS je zde: http://www.rybsvaz.cz/?page=vase_dotazy&lang=cz&fro​mIDS=

fred41 - Profil | Po 31.1.2011 13:21:10

Cau, na mrku mam rozmazana pismenka a neni videt postrani lista (nahoru, dolů) nevis cim to muze byt?? dekuji

Martin M. - Profil | Po 31.1.2011 13:27:45

Ahoj, zrejme se ti omylem podarilo zapnout nejakou "lupu" (zoom) v prohlizeci. Zkus stisknout CTRL a tocit koleckem mysi nahoru a dolu.

Cloud - Profil | So 22.1.2011 23:56:38

Na kolik hodin mi žlutá karta,znemožní přístup do určité diskuze?Ptám se jako úplný začátečník který tuto kartu poprvé dostal?!Děkuji za odpověď.

Martin M. - Profil | Ne 23.1.2011 2:26:41

Do pulnoci.

P!F - Profil | Pá 21.1.2011 2:26:30

Ahoj, cisto nahodne som sem kukol. Martine, to myslis s tou historiou tak ze bude moznost niekomu vramci inzeratu napisat nieco na sposob "tebe som poslal xx a neposlal si mi peniaze na ucet ako sme sa dohodli, dajte si na neho bacha?

Martin M. - Profil | Pá 21.1.2011 14:50:16

Ahoj, ne myslim to tak, ze uvidis seznam inzeratu, ktere tento clovek kdy na MRKu zverejnil. "Bonzarnu" zrizovat nechci, protoze nemuzeme overit, jak to ve skutecnosti bylo.

rybomil - Profil | Čt 20.1.2011 22:58:47

Ahoj Martine:
V revírech JČ ÚS ČRS - MP vody chybí nový revír místního významu se zvláštním režimem :

Sportovní rybářský rybník Hadina MO Humpolec místní část Dusilov 12 ha revír číslo nemá
www.gymhu.cz/crs

Martin M. - Profil | Pá 21.1.2011 1:01:40

Ahoj, nove reviry budeme importovat hromadne.

dosec - Profil | Čt 20.1.2011 17:48:13

čau kluci
šli by udělat nějaké poznámky i k inzerátům?Aby si mohl člověk poznamenat např. od koho,kdy a co koupil s kontaktem,na něho aby jsem si to nemusel znamenat jinde?

Martin M. - Profil | Čt 20.1.2011 22:27:19

Ahoj,to v planu nemam, ale bude historie inzeratu kazdeho clena.

SAHIB - Profil | St 19.1.2011 22:45:54

Martin M.
Ahojky Martine,
díkes za odpověď.Souhlasím s Tebou,je to tak..Ale možná jsem to blbě pls..Víš,já jsem myslel,že bych si zadal jeho jméno,pokud je v "přátelích",a ono by se mi někde u jeho jména ukázalo okénko-je tam a tam...a pak bych mohl do pokecu za ním,neb přes SZ..Byl to jen takový můj nápad,no-(((
Ale každopáďo díkes -))

Martin M. - Profil | St 19.1.2011 23:24:45

Rozumim, ale nevim, jestli to je vhodne. Do pratel si muzes dat kohokoliv a potom sledovat jeho pohyb po MRKu a dokazovat mu, ze neco "monitoruje" apod. Pro tebe je to prinos, ale pro sledovane osoby to k nicemu neni a spise s mohou citit pod dohledem.

SAHIB - Profil | St 19.1.2011 21:53:31

ahojky paradálové-),
mám dotazík..nedalo by se nějak vyšpekulovat,když zjistím,že je na pokecu kámoš- na liště "přátelé),a chi s ním pokecat,tak kde píše,když je ON-LINE??Abych nemusel ho přes SZ uhánět,kde ho najdu?..
díkes

Martin M. - Profil | St 19.1.2011 22:31:58

Ahoj, myslim, ze SZ je daleko efektivnejsi a rozumnejsi, nez mu psat do nejake "cizi" diskuse a narusovat tam puvodni tema otazky.

Cíba ml. - Profil | St 19.1.2011 17:18:28

Ahoj, bude pokračování videa z lovu parem? Jestli ano kdy přibližně? Díky

Martin M. - Profil | St 19.1.2011 17:27:31

Ahoj, ano bude, bud priste za 14 dni, nebo to prolozime jinym videem, to jeste neni rozhodnuto a take bych to nechal jako prekvapeni ;-) Videa dopredu neprozrazujeme ;-)