Kaprařina

Poušťák - Profil | Pá 12.6.2026 18:39:55

drvoštěp >> ty jsi koktal už jako sprmije ☝🏻🤣🤣

    drvoštěp - Profil | Pá 12.6.2026 13:37:57

    Modrý šílenec >> Od tý doby co ho znám tak koktám😂😂

      Modrý šílenec - Profil | Pá 12.6.2026 13:27:43

      drvoštěp >> Ještě že toho důchodce v zadu neznám moc dobře ;-)

        Pindˇa - Profil | St 10.6.2026 9:44:36

        rybomil >> Jo lepší je QP

          rybomil - Profil | St 10.6.2026 9:29:56

          Pindˇa >> bez toho PB to není echt káčkový...

            drvoštěp - Profil | Po 8.6.2026 22:15:44

            čolkař,zloch >> To ví jen Fenca. Ale peníze dostal hned jak klesla cena bitcoinu🤔🤫😄

              čolkař,zloch - Profil | Po 8.6.2026 21:54:47

              drvoštěp >> Václav funguje, to je foto před tím, než došlo na placení tvé střechy?

                drvoštěp - Profil | Po 8.6.2026 20:49:34

                sasan111 >> 😄👏😄👏😄👍😄👏😄

                  sasan111 - Profil | Po 8.6.2026 20:20:15

                  drvoštěp >> :-))))))))

                    sasan111 - Profil | Po 8.6.2026 15:37:35

                    otoš >> Tá šiltofka by mosela mět přísavky a lebo jim ju přitlůct stofků hřebíkem k lebeni :-)))))))))

                      drvoštěp - Profil | Čt 4.6.2026 8:41:57

                      otoš >> 😄😄😄

                        otoš - Profil | Čt 4.6.2026 8:39:00

                        drvoštěp >> Proč si nenasadíte na hlavu alespoň kšiltovku?? Na monitoru se mě dělaj prasátka, málem mě to oslepilo...

                          Fugasm - Profil | St 3.6.2026 20:56:23

                          Poušťák >> 😂😂😂

                            Poušťák - Profil | St 3.6.2026 20:39:52

                            Fugasm >> jj to jsem dělal kavku a u kasy zaplatil drvoše nákup,měl prázdnou kartu 🤣🤣🤣🤣
                            Letos si dám pozor,než vyrazíme od jeho brlohu ☝🏻☝🏻

                              drvoštěp - Profil | St 3.6.2026 14:44:45

                              Fugasm >> 😄🤫

                                Fugasm - Profil | St 3.6.2026 14:17:23

                                drvoštěp >> To znám, to je jak Venca čaroval v Kauflandu.🤣🤣🤣

                                  drvoštěp - Profil | St 3.6.2026 12:15:39

                                  Kocháč >> Origo je tohle😄😄😄 Letos opět bude stejná akce.🤫🤫🤫

                                    Kocháč - Profil | St 3.6.2026 11:28:47

                                    drvoštěp >> Suchánek a Genzer.

                                      drvoštěp - Profil | Po 1.6.2026 17:43:00

                                      Martin M. >> 😄😄

                                        Martin M. - Profil | Po 1.6.2026 17:15:19

                                        drvoštěp >> podoba tam je... https://www.mrk.cz/clen.php3?id=78737

                                          drvoštěp - Profil | Po 1.6.2026 17:07:00

                                          Poušťák >> Fenco, byli jsme Maťákem odhaleni😄😄😄😄

                                            $ - Profil | Ne 31.5.2026 20:11:01

                                            berlinan >> je to tak, špulka 1 km šla pořídit i za cenu kolem 200,- Kč a není co vytknout

                                              berlinan - Profil | Ne 31.5.2026 18:09:24

                                              Dojak134 >> osobně můžu doporučit tu Trilene Big Game, několik let používám v 10ti, 12ti a 17ti lb. Velká špulka za málo peněz, nikdy žádný problém.
                                              Od Gardner GT 80+ v temně zeleném provedení také jen pozitiva, ale jejich fialový Sure Pro hrůza, nedoporučuji.

                                                Dojak134 - Profil | Ne 31.5.2026 10:54:17

                                                Ďakujem pozriem sa

                                                  Pindˇa - Profil | Ne 31.5.2026 9:13:34

                                                  drvoštěp >> Ostrej😁

                                                    drvoštěp - Profil | Ne 31.5.2026 8:59:03

                                                    Pindˇa >> A háček, háček jakej ?😄😄

                                                      Pindˇa - Profil | Ne 31.5.2026 8:54:54

                                                      Dojak134 >> Projeď si to tady, je to sice trochu starší, ale u těch známějšich to plati pořád stejně. https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=750388 Možná teď trochu víc začal vystupovat Korda to se tady rozebiralo nedávno https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=773656

                                                        Poušťák - Profil | Ne 31.5.2026 8:08:29

                                                        Pindˇa >> jj ten je krutej 🤣

                                                          Pindˇa - Profil | Ne 31.5.2026 8:06:04

                                                          Poušťák >> já vím, já vím, bylo to pod nátlakem Captaina Morgana 😆

                                                            Dojak134 - Profil | Ne 31.5.2026 3:23:31

                                                            Martin M. >> v pohode chápem 😁😁😁 mám zle vyplnený profil mám 32 rokov a chytám od 6 rokov 😁😁😁

                                                              Poušťák - Profil | So 30.5.2026 22:31:30

                                                              Pindˇa >> nedělej Žilkovou 🤣

                                                                Pindˇa - Profil | So 30.5.2026 22:11:24

                                                                Medusa >> A co když v tom označeni vlasce nebude to PB bude to taky ok ?

                                                                  Medusa - Profil | So 30.5.2026 21:28:28

                                                                  Dojak134 >> ahoj pokud chces kvalitni ja chytam na shimano technium pb v 0,302mm

                                                                    drvoštěp - Profil | So 30.5.2026 21:02:44

                                                                    Martin M. >> Fenca je vyšší. Tak je to Genzer😄😄😄

                                                                      Martin M. - Profil | So 30.5.2026 20:52:08

                                                                      Dojak134 >> jsou to takovy Genzer a Suchanek MRKu, z toho si nic nedelej ... mas v profilu rocnik narozeni 2020. Ted se budou hadat, kdo je kdo.

                                                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole