Redakce MRK.cz

V této poradně se můžete zeptat na problémy s chodem webu MRK.cz, napsat nám nápady na jeho vylepšení nebo poslat dotazy týkající se jeho používání.

Prosím, neposílejte nám sem rybářské dotazy.

Moderátoři - poradci: Martin M.Roman C..

Majo86 - Profil | Po 22.11.2010 20:29:40

Ahoj chlapi, ako sa prosim Vás dáva viacej foto do jedneho príspevku bud som slepý alebo to nevidím :)
Dakujem

Martin M. - Profil | Po 22.11.2010 21:17:08

Ahoj, odesles zapis s jednou fotkou, potom kliknes na "opravit zapis" a pridas dalsi fotku, muzes opakovat nekolikrat, dokud mas moznost opravy zapisu - coz je asi 6 minut.

jasommato - Profil | Ne 21.11.2010 23:11:20

nazdar
iba bi som sa rad spital ci sa este bude dakedy organizovat to objednavanie MRK siltoviek
vdaka za odpoved

Martin M. - Profil | Ne 21.11.2010 23:19:07

Ahoj, ano, ale zatim neni stanoveno kdy.

Anýzový dědek - Profil | So 20.11.2010 22:31:20

Zdravím!
Proč musím každou stránku aktualizovat než mohu odeslat příspěvek?
Používám OS WIN7 a strašně to zlobí, protože při odeslání příspěvku me to dole na liště píše čekání na ABOUT BLANK Vyhodí mne to na prázdnou stránku Exploreru. Dá se stím něco provést? Děkuji

Martin M. - Profil | Ne 21.11.2010 23:05:22

Ahoj, myslim, ze to bude nejaky problem u tebe, jinak si to nedovedu vysvetlit, nemam ohlasy, ze by to nekomu dalsimu delalo.

libryb - Profil | So 13.11.2010 12:40:11

Čau, chci se zeptat jestli by nebylo dobré stanovit nějakou spodní hranici pro Trofejní úlovky? Např. candát 55 je určitě krásná ryba, ale do této rubriky asi nepatří.

Martin M. - Profil | Ne 14.11.2010 0:31:16

Ahoj, spodni hranice tam jsou, mozna prilis male, ale jsou.

Kachna - Profil | Čt 11.11.2010 21:39:54

Od kdy nejsou slova "vůl, vole" na indexu? Předem děkuji za odpověď.

Martin M. - Profil | Čt 11.11.2010 21:56:33

Nebyly a nejsou, zkus si to. Nicmene i kdyby byly, bylo by to pochopitelne.

MiPo - Profil | Čt 11.11.2010 13:09:41

ahoj,mám podobný problém jako Netipa - poslední hrdina MRKu,přesto že mám "cookies" stažené na obouch PC

Martin M. - Profil | Čt 11.11.2010 13:58:04

ahoj, pokud to mas na obou PC, tak stejny problem jako Netipa nemas, to bude necim jinym. Muzes mi prosim poslat priklad, ktera reakce se ti ukazala jako neprectena prestoze jsi ji na jednom z nich uz cetl? Opravdu mas na niz uvedenem odkaze v te dolni tabulce na obou pc vybran stejny radek?

Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 11.11.2010 12:19:22

Dobré poledne přeju.
Postřeh, dotaz, prosba, prostě něco takovýho. Když na jednom počítači celý den diskutuju a posléze večer přejdu na jiný počítač, musím se proklikat reakcemi, které jsem už dávno četl. Nešlo by nějak udělat, aby tyto reakce byly vázány na účet a ne na počítače? Děkuji za reakci (věřím, že tento dotaz nebude považován za provokační téma a nebude vymazán :-) )

Martin M. - Profil | Čt 11.11.2010 13:00:48

Ahoj, ano slo by to tak udelat, ale v tom pripade by o tuto moznost prisli neregistrovani uzivatele. Ted to je vazano na "cookies", ktere si ovsem muzes nakopirovat na libovolny pocet pocitacu zde: http://www.mrk.cz/multiuser.php3

vujpajv - Profil | Čt 11.11.2010 9:01:39

Ahoj, může mi někdo říct (ideálně soukromou správou ať to najdu) proč zmizel můj inzerát na bivak?? Platnost ještě rozhodně neskončila.. Díky!

Martin M. - Profil | Čt 11.11.2010 12:12:35

Ahoj, u inzeratu jsi zadal platnost 1 den, takze po plunoci sam zmizel.

Šlapeto - Profil | Ne 7.11.2010 21:30:40

Ahoj Kluci, možná máte při ruce nějakého profíka na češtinu. Mám problém, vrtá mi hlavou slovo "bílá ryba". Tedy ta "bílá". Proč se píše s měkkým "i" ? Nemělo by to být s tvrdým od slova "bylina" ? Bylo by to logické. Ryba dravá a býlá. Díky :)))))

Martin M. - Profil | Ne 7.11.2010 22:02:21

Ahoj, to je teda dotaz do poradny :) Bila ryba podle barvy - je stribrna, svetla. V anglictine silver fish (stribrna ryba). Plotice, perlin, ouklej, cejnek, proudnik... S bylozravosti to nema nic spolecne.

fred41 - Profil | Po 1.11.2010 16:49:56

čau Martine, můžu se zeptat na kdy plánuješ nové video? tvoje videa jsou super

Martin M. - Profil | Út 2.11.2010 0:50:08

Ahoj, s mojemi videi si dame na par tydnu pauzu, jsou ted na rade jini lovci ;-) Nove video cekej tento vikend.