- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
kicker - Profil | Po 6.6.2016 10:17:29
Výsledok niekoľkých posledných krátkych výprav (3-4 hodiny lovu) na zväzových vodách na vlastnoručne vyrobené nástrahy a návnady...
tomas311 - Profil | Po 6.6.2016 10:11:57
Pekny vikend straveny na sukromaku, dokopy 9 kaprov, najvacsi cez 9 kg, ten mensi ma cez 7 kg.
access - Profil | Po 6.6.2016 9:44:22
Seabassy mi konecne zobu z ruky. Osobak prekonany o 9cm na 64cm a to uz asi prekonat v Irsku ani nejde. Catana 240cm dostala tvrdu lekciu. Dufal som v seatrouta, ale nemozem nadavat. :)
Salmo - Profil | Ne 5.6.2016 23:41:39
Po včerejších závodech mi zbylo trochu krmení a kvantum červů, tak jsem se rozhodl vyrazit na řeku potrápit zdejší šupinatce. Když přišel minutu po uvodním nahození poctivý kapří záběr "i s prutem", říkal jsem si, že to bude dobré. A taky bylo. Za tři hodiny lovu se na mě podívalo 8 kaprů +/- padesát, 14 cejnů kolem čtyřiceti, dva perlíni a tloušť. Navíc mi dělala společnost nezvykle klidná a vůbec ne plachá kačka, která seděla asi dva metry ode mě a sledovala ten koncert. Asi po hodině se přestala bát uplně a dokoce si sem tam z ruky vzala něco na zub. Luxusní rybačka, jen víc takových vycházek :-)
teplota vzduchu: 20° C
kmenový vlasec: 0,20 mm
návazec: 0,14 mm
velikost háčku: 10
hloubka: 1,5 m
nej. nástraha: 3 červíci
množství návnady: 3 l
Toumes - Profil | Ne 5.6.2016 23:07:48
Minulý týden jsem byl na chvíli zkusit štěstí v proudném a mělkém úseku řeky poved se jeden pěknej lysec.
Vetesnik.J - Profil | Ne 5.6.2016 21:54:05
jepice - Profil | Ne 5.6.2016 21:49:34
Opět proběhl urban fly fishing s kolegou jirisem a opět to úplně nežralo podle představ. Zkoušeli jsme celkem zajímavá místa, ale vždy jsem díky nějakému faktoru ryby nechytal. Jirkovi to docela i šlo. Tahali jsme tlouště, do toho nějaká plotice, podoustev a jesen. Pokus o parmu úplně nevyšel. Jako bonus se povedl jeden skateboard. Příště bude cíl nákupní košík. Bylo hezky, ke konci trochu zima a a snad už to bude víc o rybách.
Carp-Angler - Profil | Ne 5.6.2016 21:32:32
Par Španělských supin od nas z Ebra,kdyz jsem mel 2 dny cas se jim trochu venovat :-)
Michlav - Profil | Ne 5.6.2016 21:04:34
Vydařený víkend s kamarády. Největší ryby 80cm, 10kg.. 70cm, 7,5kg.. 71cm, 7kg, 67cm, 6,5kg a spousta dalších kolem 50cm.
Pítr - Profil | Ne 5.6.2016 18:58:38
S feedery na rybníku.Kapříci zobali kukuřičku a peletky.V sobotu i amur zobl.Kapříků jsou tu spousty, tak přikládám fotku z lesa.A taky jednu stromovou užovku z výletu.Takže takový mykologicko-herpetologický server z toho tady dělám.
Rožnovák - Profil | Ne 5.6.2016 18:52:55
Po pátečním nezdaru,když mi uteklo pár pěkných sivenů, jsem se dnes pokusil na stejném místě o reparát a hned při příchodu jsem vyplašil volavku na lovu. Siven se nepodařil žádný a z těch co jsem zahlédl při břehu mělo několik šrámy po útoku volavky. No nic zkusím to příště a třeba tam budu pro změnu dřív jak ten pták. Náladu mi spravil výstavní svižník.
Nattalin - Profil | Ne 5.6.2016 17:25:43
O víkendu jsem vyrazila k vodě jen na jeden den. Bylo krásné počasí, a tak jsem neváhala a zvolila jsem Zig Rig. Měla jsem kolem 12 záběrů. Jednalo se o menší kapříky a karase. Dnes ráno hned po náhozu přišel tento krásný lysec. Jako vždy jsem odjížděla spokojená. :-))
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
15:41NBrzda na navijáku Shimano Ultegra xr 14000 xtd 3
15:32NPivo- craft beer 668
14:54NVakuování vařeného partiklu 27
12:33NPolsko, okolí Dunajce 2
11:39NZápisník - Martin M. 28
11:39NDaruji věci na ryby ... 885
11:31NVelké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny (Bleskovka) 5
8:02N🔥 Grill a grilování 🔥 538
7:40NPruty Fox Horizon x5 120
PoNRybáři a Hi-fi, High end elekronika 813
PoNBoilies Dragon Baits 1
PoNprut na lov candátů s Drachkowitchovým systémem 200
PoNMenší výrobci boilies, výběr 143
PoNCívky penn affinity zlaté 2
PoNJakou značku vlasce preferujete? 76
Co je nového - všeobecné
PoNBleskovka: Velké zlepšení čistoty vody má háček - řekami tečou tuny neviditelné špíny
SoNBleskovka: Zákaz vstupu a rybolovu v revíru Dyje 13/1 - ohrožený orel
ČtNBleskovka: Úhyn pstruhů v Litavce: Rybáři viní otevřené stavidlo a nedostatek vody v korytě
. . . NBleskovka: Boj za olovo v EU pokračuje, RIS míří do mobilů a Street fishing získal oficiální status
. . . NBleskovka: Drogy v řekách útočí na reprodukci ryb
. . . NBleskovka: Slepá mapa českých řek: Určete, kudy protéká Dyje, Sázava nebo Odra
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
24.4.Self made Fish cupZrušeno
25.4.Jarní rybářské závody na...
25.4.Lanškroun - tradiční rybářké...
25.4.Rybářské závody Domažlice 2026
25.4.Pohár Poseidona
25.4.rybářské závody Trojice Jaroměř
25.4.Tradiční rybářské závody v...
25.4.Rybářské závody v Myslíně
25.4.Přísnotické rybářské závody
25.4.Rybářské závody na rybních pod...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...







































































