Plkárna

NKolis - Profil | Ne 5.8.2012 20:33:30

Domino222 >> Zato tvoje komenty jsou občas divné, mudro.

    NMartin M. - Profil | Ne 5.8.2012 20:32:07

    vahaj >> jak rikam, predpokladam dobro a cekam, co z lovce vypadne, i kdyz nikomu nic vysvetlovat nemusi. co ja vim, treba je chytli s hospodarem pri odlovu generacek, nebo do cerenu, nebo byli v louzi, ktera mela vyschnout... prichnali jste se sem, ze je ma ve vezirku a najednou uz je spatne uz i to, ze je vyfotil.

      Nvahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:30:36

      Bacon >> Do podběráku???

        NRybatorstr - Profil | Ne 5.8.2012 20:30:17

        vahaj >> Koukám na to. Ať každý udělá si obrázek sám......

          NDomino222 - Profil | Ne 5.8.2012 20:29:47

          Kolis >> Ďakujem, ale nemám záujem. Dosť múdry koment od teba..

            NBacon - Profil | Ne 5.8.2012 20:28:04

            Sven >> Ano byli chyceni najednou tak jak je vidíš.Vyfoceni a puštění.nic víc nic mín.

              Nvahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:27:36

              Rybatorstr >> Ahoj, je to tu dost výživný:-)))

                NMartin M. - Profil | Ne 5.8.2012 20:27:22

                Sven >> pred par lety jsem chytl na jeden zatah do cerinku asi 20 nadhernych horavek tam a kdysi hodne davno asi 100 slunek, mozna to tak bylo i s temi piskori. Fakt nevim.

                  Nvokounek - Profil | Ne 5.8.2012 20:27:19

                  Denny >> súhlas. Sven má pravdu ale tiež mám pocit že lovec mal dobré úmysly. mne sa to foto tiež páči. škoda že chalan neni ichtiológ to by potom bol aj v súlade s pravidlami..

                    NKolis - Profil | Ne 5.8.2012 20:26:50

                    Domino222 >> se vyval taky, a zbytek nech na porotě...

                      NSven - Profil | Ne 5.8.2012 20:26:49

                      Domino222 >> no jasně. Ale to bral každý jen jako vydařenou recesi.

                        Nvahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:26:26

                        Martin M. >> Uhejbáš od přímé odpovědi a schováváš se za wikipedii (i když je to mimochodem velice užitečná věc). Moje prostá a jednoduchá otázka i nadále zní : Je v souladu s RŘ fotografování cca 14 ks celoročně hájených ryb, které jsou, jak jsme se již dopídili, v podběráku?????

                          NSven - Profil | Ne 5.8.2012 20:25:01

                          Martin M. >> pokud je to s Netipou tak, tak dobře.
                          Ale piskoři tedy v žádném případě ne.
                          Nechci kazit zbytek víkendu, svůj názor jsem vyjádřil a jdu od toho. Nemá to smysl.

                            NRybatorstr - Profil | Ne 5.8.2012 20:24:59

                            vahaj >> Ono, Vašku stačí jen se podívat, kolik a hlavně kdo tam to líbí dával... Těžko asi půjdou nyní proti sobě.....

                              NDomino222 - Profil | Ne 5.8.2012 20:23:23

                              Sven >> Keď môže byť vo vip lovu netipa vyvalený na pláži, tak tam môže byť už ozaj všetko..

                                NMartin M. - Profil | Ne 5.8.2012 20:22:46

                                vahaj >> ja opravdu neznam detaily a tak budu citovat wikipedii http://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:P%C5%99edpok​l%C3%A1dejte_dobrou_v%C5%AFli

                                  NSven - Profil | Ne 5.8.2012 20:21:09

                                  Bacon >> co tu vyprávíš bajky o rychlé fotce ?
                                  Tu jsi mohl udělat hned u první ryby a pustit ji...

                                    Nvahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:20:53

                                    Martin M. >> Jestli tomu dobře rozumím, tak cca 14 ks celoročně hájených ryb, které jsou vyfoceny v podběráku, je košer???

                                      NDenny - Profil | Ne 5.8.2012 20:20:36

                                      Sven >> I kdyz mas pravdu,tak se musim priznat,ze se me ta fotka libi a to i proto,ze jsem tuhle rybu nikdy ve zkutecnosti nevidel.Mozna je to tak trochu ostuda,ale je to tak.

                                        NMartin M. - Profil | Ne 5.8.2012 20:20:30

                                        Sven >> bere se to za posledni tyden, lezici Netipa uz je starej.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M