Plkárna

LosPafkos - Profil | Ne 5.8.2012 20:20:05

Bacon >> si je nachytal naráz třeba během minuty ? Já myslím,že proběhlo sakování a až jich bude kilo tak proběhne to vaše uchylné focení. Jestli se pletu tak promiň,ale myslím,že ne.

    Sven - Profil | Ne 5.8.2012 20:19:18

    medvěd >> ale kdež..
    Počet hlasu nerozhoduje. V tom případě by tam ještě musel viset Netipa "ležící spící" se svými 236 hlasy

      vahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:19:12

      Bláža >> Tady spíš někdo neví jak z toho ven, tak se bude spekulovat:-)) a vymýšlet obhajoba.

        vahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:18:32

        Bacon >> Tos je chytil všechny najednou do podběráku???

          Bláža - Profil | Ne 5.8.2012 20:17:58

          vahaj >> Kdyby to tam poslal malamut, tak už má ban....

            Martin M. - Profil | Ne 5.8.2012 20:17:18

            Sven >> Myslim, ze tu delas z mravence velblouda. Do VIP to jde podle poctu Libi, zadny admin to rucne nevybira.

              Bacon - Profil | Ne 5.8.2012 20:15:38

              Sven >> Když myslíš ....Lidi by měli vědět ,že ještě takové poklady existují.Nevidím důvod proč si neudělat rychlou fotku u jakékoli ryby i té chráněné pokud u toho člověk přemýšlí a ryby zbytečně netrápí.Že je to chráněný druh vím to se neboj.

                vahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:14:59

                Martin M. >> Právě tím no bože to začíná. Dívím se, že tím začínáš zrovna ty. Kdyby tam byla jedna možná. Ale ona tam jedna není. Zkus je spočítat.

                  vokounek - Profil | Ne 5.8.2012 20:13:53

                  moj názor, aj keď sa nikto nepýtal ;) je že máte pravdu nemal by ich zhromažďovať pretože zákon nakazuje šetrné a bezodkladné pustenie. na druhej strane tá fotka má slušnú dokumentačnú hodnotu pretože tá početnosť na jednom mieste je zaujímavá. inak toho mlaďasa z fujlov by som tiež už vymazal. myslím že je už určite poučený..

                    medvěd - Profil | Ne 5.8.2012 20:13:28

                    Sven >> do Vip to poslal ten bambilion líbí.Je to stejný jako aura.Na dvě věci

                      Pvl - Profil | Ne 5.8.2012 20:10:04

                      Sven >> Já bych ani nevěděl jak vypadají .

                        Sven - Profil | Ne 5.8.2012 20:09:07

                        Martin M. >> dobře, vynecháme vezírek.
                        Je tedy podle tvého názoru správné, lovit chráněné druhy a navíc to prezentovat jako VIP lov ?
                        Můj dotaz nebyl adresován autorovi ale adminovi, který to do VIP pověsil.

                          Martin M. - Profil | Ne 5.8.2012 20:07:38

                          vahaj >> nevim, jak byly ryby naloveny, nejsem ani znalcem cervene knihy zivocichu, resp. co smime a nesmime s chranenymi zivocichy provadet. Z pohledu RR jde o celorocne hajenou rybu, ktera musi byt ihned pustena zpet do vody. Jestli ji stacil vyfotit, no boze.

                            Martin M. - Profil | Ne 5.8.2012 20:06:25

                            Sven >> ja nevim, co do toho furt pletes vezirek... zbytek dotazu prosim na autora.

                              Sven - Profil | Ne 5.8.2012 20:05:54

                              Bacon >> ja bych řekl, že je sakra důvod...

                                vahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:04:39

                                Martin M. >> Ať je to cokolov z toho, co jsi napsal, zdá se ti to v pořádku a v souladu s pravidly???

                                  Sven - Profil | Ne 5.8.2012 20:04:32

                                  Martin M. >>
                                  a proč by měl vůbec hájenou rybu cíleně lovit a natož ji dávat do vezírku ?

                                    Bacon - Profil | Ne 5.8.2012 20:04:26

                                    Sven >> Je to podběrák a piskoř nebyl cílovou rybou po vyfocení byli hned puštění.Není důvod pro paniku ...

                                      Martin M. - Profil | Ne 5.8.2012 20:01:12

                                      vahaj >> nevim, treba podlozka, cerinek, podberak, nepouzity vezirek... to musi vysvetlit lovec, ja tu za nej psat nechci.
                                      Dal bys takovou rybu do vezirku? Vzdyt by ti zdrhla okama.

                                        Sven - Profil | Ne 5.8.2012 19:58:51

                                        Martin M. >> Je-li to podběrák, mění to nějak zásadně podstatu věci ?

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M