Plkárna

NPvl - Profil | Ne 5.8.2012 20:55:50

Bacon >> ser na ně .

    NBacon - Profil | Ne 5.8.2012 20:55:18

    medvěd >> Nebaví

      NButchi - Profil | Ne 5.8.2012 20:52:50

      Kolis >>
      Ale Pavlíku, přece by ses kvůli tomu nevzrušoval :-)

        NKolis - Profil | Ne 5.8.2012 20:50:46

        Domino222 -Vaši tě málo řezali, už je asi pozdě..., což, jejich problém....

        jsi chlapák ignorante.... Hough

          Nmedvěd - Profil | Ne 5.8.2012 20:45:06

          Bacon >> baví Tě to?

            NDomino222 - Profil | Ne 5.8.2012 20:38:54

            Kolis >> Máš dobrý plán na večer..

              NKolis - Profil | Ne 5.8.2012 20:38:46

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Máš? Já bych do toho šel.

                NKolis - Profil | Ne 5.8.2012 20:38:03

                Domino222 >> Vyčůrat, vyčistit chrup a spat...

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.8.2012 20:37:31

                  Kolis >> Toho už jsem viděl a i jsem ho vezl nadranýho autem, ale tu fotku by ML neustál

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.8.2012 20:36:58

                    vahaj >> ba ne. Kdybych chtěl MM lézt do ánu, tak to dělám jinak. Na ty piskoře se musíte dívat tak nějak jakože v globálu.

                      NKolis - Profil | Ne 5.8.2012 20:36:48

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jednho(Pisloře) bych ti ukázal...

                        NSven - Profil | Ne 5.8.2012 20:36:10

                        Denny >> diky :-)
                        Já jsem jako děcko, choval dva číky v akvariu a od té doby jsem ho viděl in natura jen všeho všudy dvakrát.
                        Bohužel i to je už hodně dávno. A bude čím dál vzácnější......
                        Ovšem dovedu si představit, že by se našlo dostatek lovců postižených sumcománií, kteři by se nerozpakovali ani vteřinu, napíchnout ho na trojhák.

                          NDomino222 - Profil | Ne 5.8.2012 20:35:40

                          Kolis >> Ten pravý sa o5 ozval..

                            Nvahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:35:28

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Právě ses projevil jako rektální alpinistai. A já si tě tolik vážil.

                              NKolis - Profil | Ne 5.8.2012 20:35:15

                              vahaj >> Thus, dyk víš...o)

                                NBacon - Profil | Ne 5.8.2012 20:35:07

                                vahaj >> Ano sítka podběráku na fotce

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.8.2012 20:34:01

                                  Kdyby byl Mrk můj (jakože jednou bude, na srazu to akorát s MM doladíme), tak bych fotku piskořů ve VIP lovu nechal, bo v ML piskoři nikdy nebyli a drtivá většina rybářů je nikdy neviděla. Mně se ta fotka líbí, piskoře jsem viděl jednou v životě a díky bohu za ně v ML. Kdyby se to někomu nelíbilo, tak bych ho poslal do prdele.
                                  Jelikož ale Mrk zatím můj není, tak se k tomu nebudu vyjadřovat.

                                    NPvl - Profil | Ne 5.8.2012 20:33:57

                                    vokounek >> Dobrý úmysl se v tomto případě tady nějak nebere -- Vždy to bude špatně !

                                      Nvahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:33:57

                                      Kolis >> Ahoj Pavle:-))) Zlaté rohy:-)))

                                        Nvahaj - Profil | Ne 5.8.2012 20:33:31

                                        Martin M. >> Lovec zatím kličkuje jak zajíc.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M