Plkárna

NMates PB - Profil | Pá 3.8.2012 14:41:13

DAVISS >> Já ti rozumim :-)))

    NMates PB - Profil | Pá 3.8.2012 14:40:51

    Pedro1 >> Pokud to budou tloušti, můžou to pak snadno být i amuři, to se totiž vzájemně nevylučuje.

      NDAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 14:40:11

      Mates PB >> jako, víš co .... ;-)

        NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 14:38:10

        Pvl >> Pro návštěvu tchýně:-)

          NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 14:37:57

          DAVISS >> A nejsou to tloušti?

          Na první pohled jsem myslel,že to jsou cejni:-)))

            NMates PB - Profil | Pá 3.8.2012 14:36:44

            DAVISS >> Já bych s těma soudama ještě počkal na Anýzovýho dědka.

              NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 14:35:59

              Pedro1 >> Pro návštěvu třeba

                NDAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 14:35:49

                Tydle duhácí na fotce ještě nejsou dotažení. Nedodělaný to nikdá nebylo. Syrový ryby žeru max v suši ;-)

                  NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 14:35:26

                  DAVISS - 3.8.2012 14:29:48 Nějaký pokroucený .. nehicuješ moc ?

                    NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 14:35:17

                    Pvl >> Já bych to teda do huby nevzal.To nebude dobrý.

                      NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 14:34:49

                      Mates PB >> .

                        NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 14:33:04

                        DAVISS >> To jsou stažení potkani?:-)A nemáš je pak syrový?

                          NMates PB - Profil | Pá 3.8.2012 14:31:54

                          DAVISS >> Ty a nemáš to pak polosyrový? Nešpejluješ a ještě tak na těsno.....:-)))

                            NDAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 14:29:48

                            Jak říkám, já nic nešpejluju. Je to prostě zbytečný. Kdo chce, ať špejluje ...

                              NMates PB - Profil | Pá 3.8.2012 14:20:43

                              Anýzový dědek >> A z čeho si usoudil, že bude polosyrová? Podle fotky?

                                Nmoskyt - Profil | Pá 3.8.2012 14:19:41

                                Worm >> Hele to je fakt Hrdinovo auto :-))))) ?

                                  NAnýzový dědek - Profil | Pá 3.8.2012 14:19:10

                                  Mates PB >> Protože mám obavu, že bude polosyrová. Ale to není odsouzení jeho uzení nebo chuti ryby.

                                    NMates PB - Profil | Pá 3.8.2012 14:16:52

                                    Anýzový dědek >> Hmm, no dobrá a proč by sis tedy od něj tu uzenou rybu nevzal? jen na základě špatný fotky?

                                      NAnýzový dědek - Profil | Pá 3.8.2012 14:14:12

                                      Mates PB >> Neodsuzuju chuť těch ryb!!!! O tom tady nepadlo jediné slovo.
                                      Pokud si to myslíš, tak je to tvůj názor a já ti ho brát nebudu.

                                        NVydra revírní - Profil | Pá 3.8.2012 14:11:13

                                        Worm >> A jak jinak ten mrdník obhájit? Někoho naložíš do auta, a než se začne divit ho seznámíš se skutečností, že jsi pankáč a nihilista a máš klid, když už ten bordel jednou vozíš :-)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M