Plkárna

NMates PB - Profil | Pá 3.8.2012 14:09:29

Anýzový dědek >> Ty si fakt pacient. Nezlob se na mě.


TY VŮBEC NEMŮŽEŠ VĚDĚT JAK TY JEHO RYBY CHUTNAJÍ, JEN NA ZÁKLADĚ TÝ FOTKY!!!!!

Čti pomalu a vícekrát po sobě, večer se stavím a zeptám se jestli ti to docvaklo.

    NWorm - Profil | Pá 3.8.2012 14:06:05

    Vydra revírní >> Ž e ja ko nem usí m ít kaž dý mr dník,pu nkov ou ná lep k u. Jane:o)

      NAnýzový dědek - Profil | Pá 3.8.2012 14:05:55

      Mates PB >> A co je špatného na názoru, :"asi bych si od tebe uzenou rybu nevzal."
      Pokud mu to tak chutná, je to jeho věc. Ale tím ho neodsuzuju.
      Je to pouze vyjádření názoru.

        NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 14:05:00

        šmudla007 >> Kouří každý,komu to chutná.Včetně mě.Akorát u tý vláčky to je trochu těžší,protože máš pořád něco v ruce.Ale už jsem se to naučil,kouřit tak abych nemusel cigáro vytahovat z pusy.Nejlepší je to na podzim na Orlíku,kde je velká hloubka a chytáš s lehkou nástrahou.Nahodíš,zapálíš si a než nástraha dopadne na dno,máš dokouřeno.Dvakrát zatáhneš,uvázneš,utrhneš,navážeš a znovu.

          NVydra revírní - Profil | Pá 3.8.2012 14:04:48

          Worm >> co tím myslíš, Pavle? ;-)

            NWorm - Profil | Pá 3.8.2012 14:03:07

            Pedro1 >> No jo,on je MB strašně žárlivej :O)

              NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 14:02:28

              Worm >> On byl doma,ale každou půlhodinu Netipovi volal a kontroloval nás.

                Nšmudla007 - Profil | Pá 3.8.2012 14:01:59

                Pedro1 >> Proč vlastně rybáři kouří? Je to pro případ záběru sumce, aby mohli upálit cigárem pletenku(neb tu ukousnout nelze)? Rybář sportovec a navíc KečEndRilejs týpek by kouřit neměl ne? je to takový špatný příklad pro následující generaci a není to moderní.

                  NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 14:01:53

                  Holt když se z někoho stane celebrita díky vyhrané sázce a okounovi přes padesát,musí počítat i s tou lehce negativní popularitou.
                  Jdu cinknout Jirkovi Pomejemu,ať s Netipou a jeho autem natočí reportáž do VIP zpráv.

                    NAnýzový dědek - Profil | Pá 3.8.2012 14:01:25

                    šmudla007 >> Někdo si myslí že se mu to naservíruje i s tou špejlí..))

                      NWorm - Profil | Pá 3.8.2012 14:01:10

                      Pedro1 >> No tak jste měli MB nechat doma :O)))

                        NWorm - Profil | Pá 3.8.2012 14:00:53

                        Vydra revírní >> Ty wole,né všechny punkeři jsou dobytek :o))

                          NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 14:00:14

                          Worm >> To bylo tak tajný,že jsem nemohl ani pípnout:-)Musel jsem MB přísahat na všechno možný,jelikož MB je Netipův kouč a má ho na starosti:-)))

                            NVydra revírní - Profil | Pá 3.8.2012 14:00:05

                            Worm >> aneb punkovej interiér vozu do každé rodiny :-)

                              NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 13:58:51

                              DAVISS >> Hlaváčková mi připadá jak neposedný kůzle :o§)

                                NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 13:58:35

                                Worm >> Taky jsem si toho všimnul,ale bylo mi blbý se zeptat,k čemu to jako je:-)))

                                  NKnapík - Profil | Pá 3.8.2012 13:58:29

                                  Pedro1 >> jemný odérek linoucí se zápaře není nikdy na škodu :-))

                                    NWorm - Profil | Pá 3.8.2012 13:58:10

                                    Pedro1 >> Jo tajná akce jo?Tak stačilo naznačit a my bysme tam za váma přijeli...tajně :o)

                                      NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 13:58:04

                                      Mates PB >> No když je venku 34 ve stínu,tak je to v tom autě opravdu rychlý i bez špejlování:-)

                                        NWorm - Profil | Pá 3.8.2012 13:57:21

                                        S&F - pescador >> Nemůže ani pípnout,všechno je pravda...a to jsem ještě nepopsal jeho hodně podivný styl kouření cigaret :O)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M