Plkárna

NP!F - Profil | Pá 3.8.2012 15:21:58

VAN's >> tie kapore su tak majestatne ze sa nezmestili do jedneho zapisu? Ved to ani nie su riadkace...
[reakce na zápis v Můj lov]

    NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 15:20:52

    VAN's - 3.8.2012 15:05:54 >> To je kapřu,jak o Božím těle:-)
    [reakce na zápis v Můj lov]

      NDAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 15:07:48

      Pvl >> to bude finále jak řemen! ;-)

        NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 15:06:33

        DAVISS >> Dobrý ne ? .o§))

          NDAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 15:04:05

          Pvl >> to teda fakt nedají. Sakra tajbrejk ;-)


          To vypadá hodně dobře!

            NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 15:01:42

            DAVISS >> Ruce se půjčit nedají ..:o§)

              NDAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 15:00:13

              P!F >> není problém ....

                NP!F - Profil | Pá 3.8.2012 14:56:11

                DAVISS >> to lapas pekne velke duhaci ked tu 50 okysa cez ne nevidno. Budes ma musiet naucit!

                  NDAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 14:53:43

                  P!F >> úplně vzadu uprostřed je schovanej ten Dominikův rekordní okyš. Dal si ho ke mně na tepelnou úpravu

                    NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 14:52:10

                    Jste snad dost velcí znalci .. přeci kaprař nebude ukazovat co je duhák a co obecňák .

                      NP!F - Profil | Pá 3.8.2012 14:50:28

                      DAVISS >> to v strede, uplne vzadu, je nedoudena mihula, vsak?

                        NP!F - Profil | Pá 3.8.2012 14:49:34

                        Worm >> "a to jsem ještě nepopsal jeho hodně podivný styl kouření cigaret"


                        Kua, tak to by si teda mohol.

                          NDAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 14:49:22

                          Pvl >> max jeden. Je to ten úplně vpravo, má 23cm ... ;-)

                            NMates PB - Profil | Pá 3.8.2012 14:49:21

                            LudaT >> Nemaluj čerta na zeď. Minela by byl velkej problém, velkej...

                              NLudaT - Profil | Pá 3.8.2012 14:46:48

                              Pedro1 >> No hlavně aby to nebyli pstruzi lososovití, to by byla velká minela. :-)

                                NMates PB - Profil | Pá 3.8.2012 14:46:14

                                Pvl >> Poznal si to podle žaberních kostí?

                                  NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 14:46:08

                                  Pvl >> Kterej je ten obecňák?:-)))Ten bez hlavy?

                                    NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 14:45:46

                                    Mates PB >> To samozřejmě ano.Takže se dostáváme k výsledku,že se vlastně neví,co to ten DAVISS udí.Pro jistotu bych mu vzal papíry,mohla by to být chráněná ryba,nebo tak něco.

                                      NPvl - Profil | Pá 3.8.2012 14:42:24

                                      DAVISS >> I obecňák tam je vidět . EDIT : jestli dobře vidím :o§)

                                        NDAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 14:41:23

                                        Pedro1 >> tloušti ani cejni neudim. Fšecinko jen samej duhoň ;-)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M