Plkárna

Pedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 13:57:17

Worm >> To jsem nemohl,bo to byla tajná akce:-)))

    S&F - pescador - Profil | Pá 3.8.2012 13:55:37

    Worm >> Pedro1 Worm - 3.8.2012 13:50:12 >> :))) ... počkej jak si to přečte ...

    Ty ... ještě řekni,že ty broďáky i s botama s filcem a já jdu zvracet. Hrozný puch !

      Mates PB - Profil | Pá 3.8.2012 13:54:31

      Pedro1 >> Ale zase cestou z ryb zavěsíš ke stropu auta úlovek a než si doma tak je vyuzenej - hlavně se teda musí vyšpejlovat.

        Worm - Profil | Pá 3.8.2012 13:53:44

        Pedro1 >> Tys byl tady u nás a nezablekotals,že tě máme přijel vyflákat v rybolovu??? :o)

          Pedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 13:52:42

          Worm >> Tento nepořádek jsem viděl naživo a vzhledem k tomu že broďáky suší v autě zmuchlané do klubíčka + ten popelník je tam i taková jemná pachová stopa:-)))

            Worm - Profil | Pá 3.8.2012 13:50:12

            S&F - pescador >> Nevím,když jsem s ním jel údajně naposledy....protože si to fakt nepamatuju,měl na tomhle místě sedět Piskoř :o)

              S&F - pescador - Profil | Pá 3.8.2012 13:49:11

              Worm >> Tak to mě po.er kýty :))) ... koho prosím tedy vozí jako spolujezce ?

                Mates PB - Profil | Pá 3.8.2012 13:48:36

                Anýzový dědek >> Poslouchej já nic nepřekrucuju.

                Anýzový dědek - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 3.8.2012 12:48:08
                hadman1 (hadman1) >> Nic proti uzeným rybám- ty jsou dobré, ale fotka byla mizerná a asi bych si od tebe uzenou rybu nevzal.
                K tomu uzení je třeba tu rybu tzv vyšpejlovat, aby se dobře vyudila i zevnitř...

                Jen pindáš.....odsoudil si hadmanovo uzení na základě fotky z mobilu, navíc v kouři. Je něco o čem opravdu něco víš a máš s tím vlastní zkušenosti?

                  šmudla007 - Profil | Pá 3.8.2012 13:47:19

                  Anýzový dědek >> V tom špejlování a nešpejlování nevidím vůbec žádnej efekt na výslednej produkt. Je to jen taková hračička pro fajnšmekry jako rozpoznávací znamení kdo se jako v uzení vyzná= ten špejluje.. a kdo tomu nerozumí a dělá nechutný uzený tak ten nešpejluje..
                  na talíři to nepoznáš.
                  spousta lidí podle fotky pozná, že by jim to nechutnalo, ačkoliv by jim to chutnalo, hlavně že to v životě neochutnali a neví vůbec na co plivou :)

                    Anýzový dědek - Profil | Pá 3.8.2012 13:46:41

                    DAVISS >> já se toho držím, ale jen slušně odpovídám na reakce.
                    Je to diskuse.

                      Worm - Profil | Pá 3.8.2012 13:46:27

                      Pedro1 >> Netipa na ryby nechodí..je línej jak prase a všude jezdí autem....a ten bordel,co v něm má,to bys nevěřil.Tuhle jsem s ním jel a ani si to nepamatuju,jak jsem byl omámenej tím nepořádkem...koukej,jak to občas vypadá v jeho autě:o)

                      P.S.Foto je ukradené od HP :O)

                        DAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 13:44:27

                        Anýzový dědek >> Anýzový dědek - ® Ne 29.7.2012 14:05:58 Pokec Plkárna
                        DAVISS - 29.7.2012 14:02:36 >> mě už dávno přestalo bavit někoho přesvěčovat o jiném názoru na věc a něco vysvětlovat nebo jak si tu všeobecně všichni myslí radit.
                        Napíšu svůj názor a nechť si to každý přebere jak chce.


                        Nemohl by ses toho držet?

                          Anýzový dědek - Profil | Pá 3.8.2012 13:40:40

                          Mates PB >> Ty už zase překrucuješ , co píšu. Na rozdíl od některých ryby jím a rád!
                          A co se žrádla týče, tak si do pusy nic špatného nedám, takže vím o čem mluvím.
                          Jistě, že záleží na tom, co a jak se to předpřipraví a kdo to jak udělá. Ale tohle ti snad je jasné ne?

                            DAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 13:39:29

                            Pvl >> jsou šikovný, to zas jo

                              Pvl - Profil | Pá 3.8.2012 13:37:23

                              DAVISS >> Jsem tě jen zkoušel :o§)) Ty holky se mi líbějí -- i kdyby to prohrály --jak že to zatím nevypadá :o§)

                                Batuta - Profil | Pá 3.8.2012 13:35:34

                                Pvl >> http://online.sport.cz/detail/12480

                                Edit: Druhej, no co už...

                                  DAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 13:35:04

                                  Pvl >> 1:1 v prvním setu

                                  http://online.sport.cz/detail/12480

                                    Pvl - Profil | Pá 3.8.2012 13:34:34

                                    Mates PB >> Nojo .. máš se ještě co učit :o§)

                                      Pvl - Profil | Pá 3.8.2012 13:33:47

                                      DAVISS >> Kolk to je ? .o§))

                                        Mates PB - Profil | Pá 3.8.2012 13:30:58

                                        Anýzový dědek >> Mě udivuje jak ty dokážeš posoudit chutnost jen podle fotek, neuvěřitelné.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M