Plkárna

DAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 13:30:00

si dovolím upozornit, že holky začínají hrát semifinálovou čtyřku

    Mates PB - Profil | Pá 3.8.2012 13:29:59

    Pedro1 >> Pracovní.

      Anýzový dědek - Profil | Pá 3.8.2012 13:29:05

      Pedro1 >> Obrázek není můj, je jen na ilustraci toho , co jsem měl na mysli.
      Řekl bych, že výsledný produkt je krapet chutnější, ale to už záleží na každém jak mu to chutná.

        Pedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 13:28:41

        Mates PB >> Tak to se pak ale těžko hodnotí.Byla to aspoň společenská obuv?:-)

          Mates PB - Profil | Pá 3.8.2012 13:28:04

          Pedro1 >> Já jsem jednou takhle nohu viděl, ale byla na ní ještě ponožka a bota, takže to bylo takové zavádějící.

            Mates PB - Profil | Pá 3.8.2012 13:27:15

            DAVISS >> No je to dost možný :-)))

              Pedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 13:25:52

              Anýzový dědek >> Rozumím tomu,co tím bylo myšleno,ale příjde mi to zbytečný.Výsledek je stejný jako bez špejlování.

              Jinak to vypadá na pstruzi lososoví.

                Pedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 13:24:48

                Mates PB >> Tak to netuším,nikdy jsem v tomhle stavu žádnou nohu kromě prasečí a drůbeží neviděl:-.)

                  DAVISS - Profil | Pá 3.8.2012 13:24:23

                  Mates PB >> myslíš, že je to hrnec v kuchyni Andreje Čikatila? Nebo někoho podobnýho ... ;-)

                    Anýzový dědek - Profil | Pá 3.8.2012 13:24:02

                    Pedro1 >> Jinak tím špejlováním bylo myšleno toto : http://data.labuznik.com/labuznik/images/640x480/11​941.jpg

                      Pedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 13:24:01

                      Worm >> Jestli jsi to našel dřív,budiž Ti to ke cti.Jestli kecáš,tak Ti neřeknu kam chodí Netipa na okouni.

                        Batuta - Profil | Pá 3.8.2012 13:23:54

                        Před 25-ti léty našlo jedno dítě od nás ze vsi v lese nohu, začalo veliké vyšetřování, již se začaly šířit fámy o nalezeném kufru s částmi lidského těla a pak se zjistilo, že šlo o medvědí tlapu...bůhví, jak se tam dostala...

                          Mates PB - Profil | Pá 3.8.2012 13:21:34

                          Worm >> No já se nedivím, já si jen myslím, že to nejsou medvědí tlapy.

                            Worm - Profil | Pá 3.8.2012 13:20:22

                            Mates PB >> Někdy to hold wodsere medvěd a někdy lovec....ty taky při lovu vždy nezvítězíš,ne?Tak se nediv :O)))

                              Mates PB - Profil | Pá 3.8.2012 13:19:04

                              Pedro1 >> Já myslím, že to nejsou medvědí tlapy, já si myslím.......

                                Worm - Profil | Pá 3.8.2012 13:16:22

                                Pedro1 >> Argument jak z Prahy :o)

                                  Pedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 13:15:20

                                  Worm >> Všechno jde,když se chce.Hotovo:-)

                                    Worm - Profil | Pá 3.8.2012 13:14:29

                                    Pedro1 >> Jo,ale ne po takové době :O))))

                                      Pedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 13:13:30

                                      Worm >> Editovat umí kdejakej vandrák:-)

                                        Worm - Profil | Pá 3.8.2012 13:12:46

                                        Pedro1 >> A proč tam mám asi napsáno dole "nebo po Yukonsku"...he?

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M