Kaprařina

block21 - Profil | Pá 22.9.2023 11:55:57

Hele a nebyl to náhodou Štefan se Čmelákem?

    Kocháč - Profil | Pá 22.9.2023 11:33:02

    Poušťák >> Než za mnou opětovně zapadnou dveře Bohnického areálu, vyjádřím se taktéž k tématu. Jaký může mít vliv průlet stihačky nad zapytlovaným kaprem se zabývám posledních pět let. K relevantní odpovědi bych potřeboval vědět, zda se jednalo o řádkáče. Pokud ano, bude mi už stačit pouze hloubka, ve které byl zapytlován a PH vody.

      drvoštěp - Profil | Pá 22.9.2023 11:06:34

      Poušťák >> 😆😆😆😆

        Poušťák - Profil | Pá 22.9.2023 11:05:36

        drvoštěp >> do neděle,já dostal velkou injekci do palice a jsem v pohodě a neškodnej 🤣

          Pindˇa - Profil | Pá 22.9.2023 10:58:49

          "tichý blázen" >> Pokud ti při průletu stíhaček zůstala na hlavě čepice, tak to vliv mít nemohlo.

            drvoštěp - Profil | Pá 22.9.2023 10:47:25

            Poušťák >> Ahoj Fenco, ty máš taky vycházku do sobotního poledne ?😆😆😆😆

              haas - Profil | Pá 22.9.2023 10:36:41

              "tichý blázen" >> je to mozne ....zrejme dostall strach z vysadku do mrazaku ......

                Poušťák - Profil | Pá 22.9.2023 10:32:23

                Tak se mi zdá,že na Mrku se čím dál tím více objevují lidé z blázince na vycházkách 🙈😭

                  "tichý blázen" - Profil | Pá 22.9.2023 9:53:39

                  Zdravím minulý týden jsem chytil kapra 62cm na řece, jelikož už bylo po mně doma vyžadováno, abych konečně něco přinesl, tak jsem ho vzal. Kapr byl bojovný a v kondici, zamíškoval jsem ho cca kolem 16:00 a kolem 20:00 jsem balil a jak jsem zvedl vezírek byl mrtvý v životě se mi to nestalo. Probíhaly ovšem Dny NATO a 100m nad hlavou lítaly stíhačky a to je randál, že se třepe i zem. Myslíte si někdo, že mohly být příčinou úmrtí ryby?

                    Matass - Profil | Čt 21.9.2023 15:01:27

                    kubsta >> Já jsem tady z MRKu kupoval Solar Undercover brolly system - zdá se být úplně stejnej jak ten Rambler, akorát přebrandovanej a všechno v pohodě, zatím spokojenost.

                      dyckyryby - Profil | Čt 21.9.2023 6:35:43

                      jwkriz >> označení M3 a 80mm

                        jwkriz - Profil | St 20.9.2023 19:56:55

                        dyckyryby >> čau,a jaký jsi objednával?

                          drvoštěp - Profil | St 20.9.2023 14:17:47

                          Pvl >> Špatně, byl fotbal a sešlo se nás celkově 3🙈😆Ale v pátek prej už bude plno😆😆😆

                            Pvl - Profil | St 20.9.2023 13:56:57

                            drvoštěp >> Jak dopadla "slezina " ? :o§)

                              drvoštěp - Profil | St 20.9.2023 13:44:47

                              jurasoft >> Tak mu to napiš pomalu a srozumitelně, pak to pochopí😆😆😆😆

                                Pindˇa - Profil | St 20.9.2023 10:07:33

                                jurasoft >> Nikde, píšu, když byli na bazaru naposledy a to už je tak 3 roky😃

                                  Pindˇa - Profil | St 20.9.2023 8:46:57

                                  jurasoft >> Těžko se sháněli už pře 8-10 roky, když tady byly naposledy na bazaru, tak 1800 Kč kus.

                                    Pindˇa - Profil | St 20.9.2023 8:10:08

                                      dyckyryby - Profil | St 20.9.2023 8:02:41

                                      jwkriz >> objednej z činy..Taky mi teď odešly..bral jsem z alliku a pecka

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole