Kaprařina

Pindˇa - Profil | Út 19.9.2023 22:16:46

jurasoft >> Tak dej vědět až se ti jí podaří sehnat.

    kubsta - Profil | Út 19.9.2023 21:54:00

    Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s Delphin Brolly Rambler C2G ? Chtěl bych si pořídit deštníkový brolly kvůli kratším vycházkám a rychlosti skládání. Ještě uvažuju nad Giants Fishing Umbrella Brolly Exclusive 60 MKII, oba mají zadní větrání což bych rád, Delphin o něco lepší přepravní rozměry a výšku, ale zase je kratší co se vnitřního prostoru týče.

      jeden3 - Profil | Po 18.9.2023 4:35:25

      zdar kapraři, teď sice sedím doma se zlomenou nohou, ale jakmile mi doktoři zase dovolí nějaký ten pohyb, chci v zimě udělat výprodej - tedy značnou redukci své kaprařské výbavy..... mám toho fakt mraky, neěkteré věci byly u vody třeba jen parkrát
      kaprařské pruty mám věrtšinou po třech stejných v sadě i se stejnýma navijákama a v jednom furtrálu
      dále stojany, nějaké podběráky, člun, echolot, bivaky, lehátka, mikrobus dodávku atd......... prostě je toho mraky a některé věci se mnou byly jen dvakrát na IBCC
      jelikož jsem si na stará kolena koupili velkou zahradu, mám ted tolik práce, že se na ryby dostanu jen na krátké vycházky na jednu týdenní výpravu ročně mi stačí jedna kaprařská sada :-) redukovat ale budu i věci na feedr, prodám celou vláčku, prodám některé věci na vláčku......
      kdo by měl jen předběžně o něco zájem, napiště SZ, jakmile zdravotní stav dovolí, nafotím a pošlu konkrétní foto, na cenách se domluvíme, preferuji osobní předání a kontrolu věcí kupujícím před zaplacením někde na půl cesty

        jwkriz - Profil | Ne 17.9.2023 20:53:58

        Zdarec borci,nevadí se někomu doma stará rozbitá Tica dolphin,sháním tenhle šroub,dekujiii

          Matass - Profil | So 16.9.2023 21:01:25

          Zdar, máte někdo zkušenosti s navijáky Nash LR?

            Martin M. - Profil | St 13.9.2023 21:38:48

            jurasoft >> jestli hleda aplikaci, tak to chce do mobilu, asi ne moc stareho, a tam se jako "GPS" oznacuji i jine satelity nez original GPS, treba galileo a tam je presnost na centimetry. Mely by byt aplikace, ktere ti reknou, odkud tvuj mobil zrovna bere souradnice, ale nezkousel jsem je.

              kubah - Profil | St 13.9.2023 19:28:28

              jurasoft >> tak co kdyby - je třeba co nejvíce druhů, pak nic nechytneš

                haas - Profil | St 13.9.2023 16:56:39

                jurasoft >> tak pokud pojedes na gps bod tak osobne si zapnu jeste sonar jen tak dohledas presne misto kam polozit ...jezdit naslepo na gps bod je blbost ...vzdy lepsi jeste videt nez to slepe polozit

                  Rudina - Profil | St 13.9.2023 12:38:48

                  Klose >> když si s tím pohraješ, tak asi i to půjde, je tam mapy a tam si můžeš uložit svoje body

                    Klose - Profil | St 13.9.2023 11:55:47

                    Rudina >> Ahoj. Já myslel GPS bod na vodě. Špatně jsem se vyjádřil

                      Rudina - Profil | St 13.9.2023 10:44:20

                      Klose >> např. fishsurfing.com

                        Klose - Profil | St 13.9.2023 10:12:23

                        Ahoj. Je nějaká aplikace v češtině, ( s angličtinou nejsem moc kamarád) něco jako fishing points, kde je možné si uložit bod pro " přesný " návrat?

                          Pindˇa - Profil | St 13.9.2023 9:52:40

                          jurasoft >> Vzal bych něco ve stylu Fox Aquas, nebo Nash Waterbox a tyhle boxiky do jedné větší tašky stejného druhu. Když se něco čas od času vyleje, jenom to vystřikaš hadici.Játo tak aspoň mám.

                            Mufti - Profil | St 13.9.2023 9:50:26

                            Kedy na Slovensku zakážu používať sonary a člny na riekach . Dobre člny na veslo môžu ponechať.
                            Prečo? Lebo drvivá vetšina by bez toho nechytila ani ploticu.
                            Nemali by svoju hranku, čističku bez bahna.

                              jarda85 - Profil | St 13.9.2023 9:38:44

                              jurasoft >> Z takových nákupu jsem už vyrostl, mám tři druhy popek, 4 druhý boili a jsem spokojený... Už mě nebavilo tahat tolik věcí a ve finále to člověk u té vody ani nezkusí.

                                drvoštěp - Profil | St 13.9.2023 8:42:20

                                Pindˇa >> To množství mě taky zarazilo. Mám ty tašky dvě a pak stejně chytám na dva druhy, ať toho nebo toho.

                                  Pindˇa - Profil | St 13.9.2023 8:39:16

                                  drvoštěp >> Koupi jich pět a je to😄 30 kelímku k vodě nevozi ani ten nejtvrdší kaprofeederař 😄

                                    Fishky - Profil | St 13.9.2023 6:55:06

                                    Poušťák >> ideálně bych ti v průběhu dneška zavolal, dík moc.

                                      Poušťák - Profil | Út 12.9.2023 23:01:49

                                      Fishky >> já tam byl několikrát, co potřebuješ vědět?

                                        Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole