Kaprařina | MRK.cz

Kaprařina

NFishky - Profil | Út 12.9.2023 22:32:11

Ahoj,
není tu náhodou někdo, kdo zná přehradu ve Francii Lac de Panneciere, případně znáte někoho, kdo tam byl? Uvítám jakékoliv info, díky moc

    NRudina - Profil | Út 12.9.2023 18:42:51

    Uz jsem to ukazoval. Arab je 100 let pozadu, Polaci to meli uz davno😃

    https://www.youtube.com/watch?v=P1yQa_k2YPE&t=125s

      NPoušťák - Profil | Út 12.9.2023 16:20:32

      Už k tomu jen chybí elektrický naviják se softwarem a toho kapra vyškubnout na břeh a uložit do vezíru.
      Ráno kaprař vstane vytuňenej po vopici a jde se jen fotit.
      Já toho araba fakt žeru 🤣🤣🤣

        NDodo677 - Profil | Út 12.9.2023 15:23:42

        Martin M. >> ....holt určitá skupina chce jenom naplnit mrazák nebo si pohonit ego. Dvacka dneska není problém na každým druhým soukromáku. Když to těm lidem takhle stačí?
        Mě to strašně připomíná elektrokola. Ok... ať si na tom lidi jezdí.... ale ať se pak nevytahují, že vyjeli na Mont Ventoux.
        Taková je doba. Všechno hned, ideálně bez námahy a ještě to prezentovat jako heroické výkon. ....

          N$ - Profil | Út 12.9.2023 14:08:59

          Fishky >> ano, vývoj nám všem pomohl k výsledkům.
          Moje výbava je spíše high end. Nikoli teleskopy. Ale to neznamená, že si neumím vyhodnotit, co vidím v obchodech, resp. co jsou blbosti, které dalšímu zlepšení nepomohou, nebo se dokonce jedná o čistý marketing úplně bez přínosu a jen má ošálit a něco vydělat. Dokonce se mnohdy vyloženě lže.
          Jinak řešit blbůstky na vybavení a tunit.... ok, asi někdo má tu potřebu, chtíč. Já jsem funkcionalista. Spojlery jsem si na auto nikdy nelepil, rychlý pruhy taky ne, elektrony mi nikdy nemusely házet prasátka a čipnout Turbo boost jsem taky nezkoušel.
          Ale znám lidi, co to mají jinak. I tady jich je mrak. A pro ně jsou tyhle všechny možnosti pastvou. Trh jim to umožňuje, tak asi proč ne.
          Pro mě to pižlání se v mikrodetailech není. Stejně jako zkoušení horkých novinek. To ale neznamená, že nemám rád výsledky, kvalitu a nedopřávám si ji

            NFishky - Profil | Út 12.9.2023 11:57:56

            $ >> trochu z toho cítím takové to - stačí přece teleskopy, kyblík šrotu a igelitka. A jít k vodě max měsíc po násadě, jinak neberou. Jen s těmi teleskopy se mi fakt blbě házelo do dálky, natož přesně. Teď můžeš namítnout, že nasadaci nejezdí v dálce a není potřeba nic složitého k jeho ulovení, žádné Hi-Tec pruty, method ani boilies, ale někdy už ta cesta je cíl. Někdo to prostě už nebere jako obživu, ale koníček, kdy si ty hlouposti kolem užívá. Ale ony i ty hlouposti jsou někdy hodně důležité. Nicméně u nás už samotný boilies (montáž) natož tenhle samozasekavaci bazmek svým vývojem předběhli mentalitu rybářů. Dneska kde kdo chytí obřího sumce, trofejniho kapra či jinou rybu, protože ten vývoj k tomu nahrává. A do toho svaz na ten vývoj reaguje a sadí se jen kapři a je vymalováno :-)

              N$ - Profil | Út 12.9.2023 10:51:21

              Pindˇa >> 🤣 bomba, neznal jsem

                NPindˇa - Profil | Út 12.9.2023 10:41:12

                $ >> V podstatě máš pravdu, je to tak se vším 😄 https://youtube.com/watch?v=IvxDAYoAf9M&si=sNkkHm5CRwF5tUmz

                  N$ - Profil | Út 12.9.2023 10:35:17

                  jurasoft >> jo takhle, ty máš tu věc od hamidiho za užitečnou...

                    N$ - Profil | Út 12.9.2023 10:31:08

                    Martin M. >> já už o to někde okem zavadil a přečetl první tři slova definice a hlava mi to zařadila do koše k ostatním nepotřebným pi.ovinám.
                    Mně ten současný trend přijde už dost zbytečný.
                    Jasně, vývoj není nic jiného, než inovace, odchylka od běžného apod., přičemž ta 'větev', která je přijata, to je ten vývoj. Na jednu zelenou větev jich 10 - 20 uschne.
                    Ten trend, o kterém hovořím... jak to říct slušně. Řešení sra.ek. Tohle je jedna z nich. Stejně jako madýlko u navijáku, jiný odstín kličky, šustění jednoho navijáku více než druhého, šroubek stříbrný nebo černý, nebo snad zlatý?, prut musí mít přesně takovou akci, jaká je v mých představách...., jinak ho nechci, K očka ano x ne, změř mi rukojeť od sedla ke konci prutu, změř mi průměr blanku nad sedlem, škoda že ho nedělají full shrink, jinak bych ho bral....
                    A to se nebavím o bižuterii apod.
                    Včera jsem se byl podívat v jedněch rybářských potřebách a ono už je to všude hodně podobné. Jako když tam převrátíš kontejner z číny. Úzké uličky v bordelu po strop, o který máme mít zájem a nemůžeme bez něj k vodě.
                    Takže bych vlastně, kupodivu a vyjímečně, zvedl ruku pro to, co ty.
                    Ale jak říká Pinďa, je to jen můj názor. No jiný psát neumím

                      NPindˇa - Profil | Út 12.9.2023 10:24:35

                      Martin M. >> Spíš se to strhne na téma co je a není samosek.Tady to sklony mělo už před měsícem https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=765526&page=270

                        NFRANK71 - Profil | Út 12.9.2023 10:01:02

                        Zbytečná bouře ve sklenice vody.

                          NMartin M. - Profil | Út 12.9.2023 9:56:44

                          (ty vole jestli se to tady ted strhne na tema valka, tak to smazu i s tim svym dotazem...)
                          slo mi o to, ze jsem zrovna koukal na jedno anglicke video, kde to zavodnici ve feederu vpodstate pochvalili, ze to je proste vyvoj, ze to je podobne jako kdyz se na kdysi chytalo jen na klacek a pak se na to pridal navijak atd. Necekal jsem to od nich. Mne to tak neprijde, my chytame ryby pro zabavu a poteseni, ze se to podarilo, a tam nekde vzadu chceme aby to bylo slozite a zaslouzene, prestoze se samozrejme snazime byl lepsimi. Udelame prisekavaci montaze na gumicku, priste tam uz bude plynova bombicka at to ma vetsi pruraz, pak pohybove senzory atd. Mne to spise motivuje zvednout ruku jen pro uplne prubezne montaze nez dovolit jit timto smerem.

                            NPindˇa - Profil | Út 12.9.2023 9:33:43

                            $ >> Taky názor, ale tvůj

                              N$ - Profil | Út 12.9.2023 9:28:31

                              jurasoft >> to jsou ale chybné příklady. Sirky se používají z valné části k užitečnému (grily, kotle atp.), nože samozřejmě na chleba, maso, zeleninu.., auta slouží ...
                              Žádný z tebou uvedených výrobků není primárně určen pro páchání nezákonného.
                              Ta kokotina na Parysu je určena jen na kokotinu.
                              Kapiš to?

                                N$ - Profil | Út 12.9.2023 9:23:19

                                Pindˇa >> ali hamidi na mě působil vždycky jako kokot, takže co jiného, než kokotina

                                  NPindˇa - Profil | Út 12.9.2023 9:06:59

                                  Martin M. >> Mě stačily ty komentáře na Parys FB😀 https://m.facebook.com/story.php/?id=100063803205452&story_fbid=755483683255065

                                    NMartin M. - Profil | Út 12.9.2023 8:48:46

                                    Uz se nekdo v CR z kapraru vyjadril k OMC magic twig?

                                      Njarda85 - Profil | Út 12.9.2023 7:16:50

                                      jurasoft >> Taky jsem vlastníkem a za mě hodně dobrá a hlavně kvalitní věc.

                                        NMatass - Profil | Po 11.9.2023 16:43:58

                                        A_dam >> Vysušený tvrdý kule nepotřebuju....

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole