Kaprařina

Martin M. - Profil | Pá 2.10.2020 22:58:37

Danda05 >> videlo to jen prvnich 500 rybaru, kteri tam chteji zitra prijet. Snad si budou sedat na kazde misto max po 6ti.

    Specialista - Profil | Pá 2.10.2020 22:56:38

    Danda05 >> všechno bylo na kuku-korýš nebo červenou řepu. Děláš, jako bys nevěděl, na co se u Týnce nad Labem chytá

      Danda05 - Profil | Pá 2.10.2020 22:16:19

      Kdo to vymazal, jsem si to nestihnul projet ty cedulky 😂😂

        kubah - Profil | Pá 2.10.2020 21:48:24

        brejla >> co je to za klauni ??

          chendler - Profil | Pá 2.10.2020 21:45:45

          brejla >> tak to urcite,na labi....

            Pvl - Profil | Pá 2.10.2020 15:29:37

            Čík >> A nebo pozvánka na příští lov ? :o§)

              drvoštěp - Profil | Pá 2.10.2020 15:25:32

              Čík >> 🤓😂

                Čík - Profil | Pá 2.10.2020 15:18:47

                brejla >> A to je jako co? Reklama na brýle, brejlo???

                  jarda85 - Profil | Pá 2.10.2020 13:08:40

                  Luger46 >> Jedu na 5 dní, tak snad to lehne. Díky

                    Luger46 - Profil | Pá 2.10.2020 10:07:30

                    FinalStorm >> R3 je pro basketbalisty :)

                      Luger46 - Profil | Pá 2.10.2020 10:06:25

                      jarda85 >> Po pár nocích to přestane dělat. Musíš to vyležet :)

                        Vaša - Profil | Čt 1.10.2020 19:06:26

                        .

                          jarda85 - Profil | Čt 1.10.2020 12:07:01

                          FinalStorm >> Vozík to jistí, do auta budu mít asi problém, ale nevadí. Hlavní je že je pohodlná. 😉

                            drvoštěp - Profil | Čt 1.10.2020 11:15:58

                            jarda85 >> To zvedání zadní části mě přivádělo k šílenství😂😂😂

                              FinalStorm - Profil | Čt 1.10.2020 11:02:54

                              jarda85 >> Co se pohodlí týče, tak je to super. Mám taky R3, ale už bych šel radši do dvojky. A to jsem větší než ty :D Fakt je to na převážení peklo :)

                                jarda85 - Profil | Čt 1.10.2020 8:28:17

                                Pvl >> 😉

                                  Pvl - Profil | Čt 1.10.2020 7:49:54

                                  jarda85 >> 21:16:31 Zdr. To hovoří za vše :o§)

                                    jarda85 - Profil | Čt 1.10.2020 7:38:37

                                    chendler >> To byla rybářská ponožka 😂 musel jsem to držet, zadní část se furt zvedala.

                                      jarda85 - Profil | Čt 1.10.2020 7:37:12

                                      Martin M. >> Zdravím tě, po pravdě jsem přemýšlel zda se od ženy na noc trhnu, ale neprošlo to. 😉

                                        chendler - Profil | Čt 1.10.2020 7:17:27

                                        jarda85 >> to je noha s nejakou zelenou,asi lesnickou ponozkou????🤣🤣 I kdyz na lesnickou,nevim jestli primo ponozku....je tady urcite jinej odbornik....od plotu....😂😂😂

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole