Kaprařina

Nhanyking - Profil | Po 5.10.2020 11:33:07

Tak jsem je dnes vyndal a ten co byl vystříkanej silikonem jde zapnout ale je zaseklej. Svítí stále obě diody ale nereaguje. Druhej kterej nebyl ještě otevřený nejde ani zapnout. Baterii jsem dával i jinou ale nic. Jsou tam známky oxidace. Takže pípáky vydržely 2X déšť. Možná kdybych je hned nové otevřel a potřel tišťák silikonem tak by to bylo ok. Když je Čvachta prodával tak na videu je testovali tak, že je hodili do vody a pípák jel. Ale byl tam střih a taky pípák mohl skapat za pár dní až ta vlhkost začala pracovat. Tak jsem se na ně těšil a jsem sklamanej. Ještě, že jsem si nekoupil 2+1.

    Nšneček - Profil | Po 5.10.2020 11:31:30

    drvoštěp >> dík to vypadá dobře. Jaký dáváš průměr?

      Ndrvoštěp - Profil | Po 5.10.2020 11:22:39

      šneček >> https://www.sportcarp.cz/sportcarp-vlasec-stoner-fl​uo.html Za málo peněz hodně muziky.

        Nšneček - Profil | Po 5.10.2020 11:18:58

        Ahoj, poradíte silon nebo šňůru na odhoz? Nejraději nějakou reflexní barvu, už na to blbě vidím.
        Děkuji @

          Ndrvoštěp - Profil | Po 5.10.2020 10:55:38

          hanyking >> Ano. Tišťák.

            Nhanyking - Profil | Po 5.10.2020 10:48:02

            Poušťák >> Ahoj dík za radu. co je to tišťák? To je celá ta destička? A mám to potřít silikonovým lepidlem jako je třeba na akvárka? Protože ta destička nejde oddělat a tak to můžu natřít jen z jedné strany.

              NSpecialista - Profil | Po 5.10.2020 9:53:42

              hanyking >> jsou tady diskuze o hlásičích z Ali. Z doporucovanych se jedná o 'kopii' Mivardi a Britonu.
              Jinak stále se občas povede, že se v Číně něco nepovede. Zkusil bych klidně i reklamaci elektronickou cestou..
              Jestli je to uvnitř všechno 'v jedný kapse' a je to stříklý sil. olejem, těžko se to bude dotěsňovat. Ale když odmastíš a zkusíš to, víc to nepoje.eš..

                NSpecialista - Profil | Po 5.10.2020 9:47:51

                nej.vydra >> to máš pravdu, s 10x dražšíma flajzarama už jen tak neflákneš, jezdíš do servisu v Čechách, což je samozřejmě jejich výhoda.
                Myslím, že člověk, co si koupil hlásiče na Ali, nad flajzarem nepřemýšlí. A nemusí to být vůbec otázka financí.

                  NVaša - Profil | Po 5.10.2020 9:25:14

                  viliam1735 >> tyto mám taky a jsem velmi spokojen. Jedou zatím 3 roky, i v dešti a velká pohoda. Proč prodáváš?

                    Nviliam1735 - Profil | Po 5.10.2020 8:58:16

                    Nechce nikto 4x SB-dtec signalizatory vsetky farby.Plus 4x svingre SB-dtec a 2x priposluch naparovane na vsetky 4 signalizatory.Moznost pouzitia sucasne aj zvlast.Dve komplet sady 2+1.Z toho 1 nova sada jedna pouzivana.Vsetko funkcne.Cena za komplet 200€.Povodna 500.

                      NPoušťák - Profil | Po 5.10.2020 6:17:10

                      hanyking >> stačí ten tišťák potřít silikonem,nechat zaschnout a dát dokupy,bude to v pohodě

                        Nnej.vydra - Profil | Po 5.10.2020 4:58:30

                        hanyking >> Vyřeš to jednoduše. Jedna rána o zem a kup si Flajzary. Nervy máš jen jedny.

                          Nhanyking - Profil | Po 5.10.2020 0:19:19

                          Ahoj koupil jsem si tyhle pípáky z ali. Jsou super ale když prší tak mě jeden začal hlásit a pak se jakoby zasekl. Tak jsem ho rozebral na radu kámoše vystříkal silikonovým olejem A byl ok i v dešti. Po jednom dnu v dešti a po záběru se zese rosvítil a už nereagoval. Stačilo nechat v suchu a vypnout baterku a zase jel. A ten druhej se zdál být ok ale po 2 dnech v dešti začal pískat i bez záběru. Pak jsem ho zkoušel ve dne a normálně fungoval. Je to běžné? Dá se to nějak pořešit? Dík za tip. :-)

                            NČík - Profil | So 3.10.2020 12:30:17

                            Rudina >> V pohodě, viděl jsem to foto hned když to sem vložil, tak jsem čekal, kdy to bude smázlé:-)))

                              NRudina - Profil | So 3.10.2020 12:08:55

                              Čík >> ahaaaa, už chápu, to víš mám bohatý rodice😁

                                NČík - Profil | So 3.10.2020 11:45:33

                                Rudina >> Vůbec se nechtěl pochlubit úlovkem, byla to prachsprostá laciná reklama na nejmenovanou značku optických výrobků!!!!

                                  NRudina - Profil | So 3.10.2020 11:39:42

                                  Tak nevím, ale takových fotek ze soutěží z Labe a nejen z neho najdes na mrku stovky, a třeba i s mapou, kde úspěšný rybář seděl. Viz třeba O pohár předsedy SUS. Pochlubil se, konkrétní místo snad neukazal. A že na Labi velký ryby jsou, je všeobecně známé. A že bych se tam kvůli tomu hnal??.

                                    NSpecialista - Profil | So 3.10.2020 9:21:48

                                    Danda05 >> tak pohnutky můžou být různé, zrovna jako pisatelé.. Tady bych to viděl na retardovaného kapřího závodníka, nebo vtipálka...

                                      NDanda05 - Profil | Pá 2.10.2020 23:07:12

                                      Martin M. >> no to byl ale asi cíl autora ne? 😂 Podle mě chodí úplně někam jinam, a tohle je jen finta, aby mu tam nechodili tolk lidi..

                                        NDanda05 - Profil | Pá 2.10.2020 23:05:06

                                        Specialista >> deku u za info, já k Týnci nejezdím 😂ale takovéhle věci mě baví, mě vždy zajímá jestli to autor fakt mysli vážně 😂

                                          Červené karty: Fish man, smellslike, pánvička, nhgjhgjhgjghj, GLOZA, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, MetríkVetrík2, 3xpr3v1t3č3k..vole