Plkárna

Nkritik - Profil | St 10.7.2013 23:03:09

Snek >> RS má právo, se přesvědčit, jaké ryby se nacházejí ve vezírcích, takže se tam pohrabe, stejně tak jako má právo se přesvědčit, zda jsou úlovky řádně zapsány i v povolenkách, takže majitele probudí. Má právo se chovat hlučně, jelikož někteří rybáři občas velmi tvrdě spí zmoženi alkoholem, stejně tak má právo zabouchat na karavan nebo na hausbót a probudit tě coby potencionálního majitele úlovku.
Ale odznak by viditelně pověšený mít měl, to jo.
Jen jestli jsi dobře viděl, když jsi vylezl rozchrápanej......Prima zážitek, néé? :-)

    NSnek - Profil | St 10.7.2013 23:01:18

    u.x.a. >> A jak jinak by ste chtěl uchovávat úlovek na který máte právo?

      NSnek - Profil | St 10.7.2013 22:59:52

      Martin M. >> v první chvíly jsme si myslely to samé..po té jsme se tedy přesvědčily že je to RS..ale i přes to se nám nikdo nelegitimoval ani neměl vyditelnou placku..tak nevím.nehodlám to řešit,jen se informuji

        NMAXXSKATER - Profil | St 10.7.2013 22:58:41

        Chosé 2 >> Tohle mu nevadilo, vadily mu jen vezírky s rybami ve vodě po skončení lovu, že tam už nemají co dělat a že se s tím pak akorát podvádí, což se mu zase nedivím, že si tohle myslel.

          NMartin M. - Profil | St 10.7.2013 22:56:08

          Snek >> ja bych si asi myslel, ze to je zlodej a podle toho bych se zachoval ;-)

            NChosé 2 - Profil | St 10.7.2013 22:55:23

            MAXXSKATER >> Ono je to třeba tím, že na všech revírech nemůžeš spát přes noc třeba pod deštníkem. O půlnoci zabalit, odjet a ráno od 4 hod znovu nahazovat a týká se to zejména CHKO.

              Nu.x.a. - Profil | St 10.7.2013 22:53:50

              Snek >> vezírek měl bejt už dávno zrušenej dochází díky němu k porušování zákonu a trápení ryb..

                Nlipenak - Profil | St 10.7.2013 22:52:41

                Snek >> kde že se to odehrálo

                  NSnek - Profil | St 10.7.2013 22:50:46

                  Přímo v Rybářském řádu je psáno,že vezírky s úlovky po ukončení lovu,nebo po skončení doby lovu musí být označeny štítkem s jménem a adresou..to vše mi jsme měly.Ale i přesto arogance rybářské stráži byla vysoká..byli jsme vzbuzeni bušením do obytného hausboatu..nikdo se nám nelegitimoval ani nebyl odznak na viditelném místě..

                    NMAXXSKATER - Profil | St 10.7.2013 22:46:14

                    Snek >> Nás tady přesvědčovali, že po skončení povolené doby lovu to musí z vody zmizet. Vidíš, co RS, to člověk a to názor.

                      NSnek - Profil | St 10.7.2013 22:34:42

                      Neměl.Vezírky byli označený štítkem s adresou a ve vodě normálně být můžou.

                        NMAXXSKATER - Profil | St 10.7.2013 22:33:11

                        Snek >> Nejsem si tím jistej, ale neměl bys vezírky s rybami po skončení daného dne vyndat z vody ?

                          NSnek - Profil | St 10.7.2013 22:30:02

                          Má rybářská stráž,bez toho anichž by se nám jakkoly legitimovala a neměla viditelný odznak rybářské stráže právo nás vzbudit mimo dobu lovu ve 2:15 h. a bez naší přítomnosti se nám hrabat ve vezírkách,ve kterých míry,počty i druhy ryb seděly.Nechytaly jsme mimo dobu lovu,ani nijak neporušily rybářský řád.Pánové byli arogantní a velmi hluční,že vzdudili i okolní rybáře??.Děkuji

                            Ntomashrych - Profil | St 10.7.2013 22:15:15

                            vokounek >> Čau,díky.A z těch nelíbí si vůbec ale vůbec nic nedělám. :)

                              NPedro1 - Profil | St 10.7.2013 21:24:36

                              LosPafkos >> Nebyla ta třešeň nakonec topol?:-)))

                                NFlying trout - Profil | St 10.7.2013 20:12:17

                                Paulus >> možná jsem u toho spíš až moc přemejšlel ...:)

                                  NBláža - Profil | St 10.7.2013 20:06:55

                                  LosPafkos >> Kde by vzal 50 kg pytel, stejně tam má průvan. ;o)))

                                    NPvl - Profil | St 10.7.2013 20:01:57

                                    LosPafkos >> To je jedno ,ale jen že tam je :o§)

                                      NLosPafkos - Profil | St 10.7.2013 20:00:16

                                      Pvl >> ten houno váží,ten je furt prázdnej :-))

                                        NPvl - Profil | St 10.7.2013 19:59:03

                                        LosPafkos >> Na té vedlejší má svůj :o§)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M