Plkárna

NLosPafkos - Profil | St 10.7.2013 19:57:45

Bláža >> a to Karle netušíš,že má Pavel na vedlejší větvi odloženej pytel cementu,ten velkej 50kg :-)))

    NMAXXSKATER - Profil | St 10.7.2013 19:57:19

    Paulus >> Ty seš frajer. To bych si možná netrumfnul už ani já. :-))

      NBláža - Profil | St 10.7.2013 19:54:13

      Paulus >> Ty mladý neuměj lézt po stromech.... ;o)))

        NPaulus - Profil | St 10.7.2013 18:44:41

        hadr kapr fakr boy >> Flying trout - 10.7.2013 18:34:24 >> Musíš si rozmyslet než přeneseš váhu o))

          NFlying trout - Profil | St 10.7.2013 18:34:24

          Paulus >> já s třešně spadnul na držku, mám ji orvanou a třisky mám snad všude! Ale bylo to dobrý!

            NPaulus - Profil | St 10.7.2013 18:28:58

            Pvl >> Jsem je mohl koupit, ale bylo to vono ? A ta malá poudala že už jsem retrouš a nedám to ....... pak dole pištěla strachy a velká i křičela. Abych nehapal ...
            Blbá třešeň, než čapnu první větev a nakopnu kmen, už mám vymyšlenou cestu dolů a ani jsem se nezpotil. Ale už jsem slíbil že dám pokoj, tak maximálně schůdky, bych na strop dosáhl.
            Těch se paradoxně bojím mnohem víc. o))

            Tak lezu po zemi a fotím ...

              NPvl - Profil | St 10.7.2013 18:11:04

              Paulus >> Máš tréning od zimy :o§))

                NPaulus - Profil | St 10.7.2013 18:10:14

                Pvl >> Tuhle mě holky poslaly i pro třešně. Bez žebříku na hulváta. Až mě pošlou v lednu pro jahody do lesa, bude hůř.
                Tak ....... zatím tam vylezu, takže cajk o)

                  NPvl - Profil | St 10.7.2013 17:57:49

                  Paulus >> Se nedivím , když tě alespoň nechají vyvenčit :o§) Někomu stačí málo :o§))

                    NPaulus - Profil | St 10.7.2013 17:56:51

                    Pvl >> Nemám. Náhodou můžu kam chci hele, do rachoty, do garáže, a s čubama za barák taky můžu. U mě dobrý, ale co ty ? o)

                      NPvl - Profil | St 10.7.2013 17:55:05

                      Paulus >> Co ty ? Byl jsi seznámen s panem zarachem ? :o§)

                        NPaulus - Profil | St 10.7.2013 17:53:00

                        Pvl >> Máš dědku vycházky ? o)

                          NPvl - Profil | St 10.7.2013 17:45:46

                          u.x.a. >> Nzc -- Tobě vždy rád odpovím

                            Nu.x.a. - Profil | St 10.7.2013 17:40:52

                            Pvl >> děkuji za odpověd.

                              NPvl - Profil | St 10.7.2013 17:36:13

                              u.x.a. >> H..no ti je do toho -starej se sám o sebe .Buď tak laskav --dík EDIT taky mi připadá ,že umíš dávat akorát nelíbí -to ti jde skvěle .Ryby váznou .

                                Nu.x.a. - Profil | St 10.7.2013 17:33:44

                                Pvl >> kdy ty jsi vlastně něco lapnul??nějak jsem to v ML asi přeilédnul,díky..

                                  NPvl - Profil | St 10.7.2013 17:19:27

                                  vokounek >> Kdyby jsi ještě trochu omezil vysedávání na MRKu určitě by jsi něco podobného ,ne- li většího lapnul :o§))

                                    NMAXXSKATER - Profil | St 10.7.2013 16:45:59

                                    vokounek >> Moje řeč. Zhrzené ego a uražená mužská ješitnost dělá své. Možná se k tomu připojila i jistá závist. :-) Snad si z toho mladej nic dělat nebude, takových lidí v životě pozná určitě ještě bohužel dost.

                                      Nvokounek - Profil | St 10.7.2013 16:42:01

                                      tomashrych >> Ahoj možem len ticho závidieť ja som candáta chytil naposledy minulý rok. Gratulujem..

                                      p.s.: z toho nelíbí si nič nerob ten pako s urazenou pýchou to dal všetkým od hora dole ;)
                                      [reakce na zápis v Můj lov]

                                        NVokys - Profil | St 10.7.2013 15:08:48

                                        marian.x - 10.7.2013 10:04:30 >> si fakt asi retardovany

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M