Plkárna

NSnek - Profil | St 10.7.2013 23:18:45

MarPit >> Teď už je to jedno..nemám v úmyslu to nějak rozmazávat..poučení pro příště..

    Nlipenak - Profil | St 10.7.2013 23:17:36

    zelí >>co je za problém ? pouze to že tam není žádný hausbot ale obyčejná lod upravená na spaní a celá část tohoto břehu je CHKO Šumava kde je táboření zakázáno/ plachty, bivaky, vařiče apod./,, stráž která tam prováděla kontrolu byla řádně označena ,řádně se představila a má právo kontroly označených vezírků/ přeplněných vezírků/ , pokud má pochybnosti má právo vzbudit lovící a provést kontrolu ,

      NMarPit - Profil | St 10.7.2013 23:17:34

      Snek >> Právo na to mají, proto tě taky vzbudili. A že neměl viditelně placku ....., to je tvůj problém, když si to necháš líbit. Já bych ji vidět chtěl, případně legitimaci, protože ten odznak mohl někde najít.

        NSnek - Profil | St 10.7.2013 23:16:09

        zelí >> Já neřekl kde se to odehrálo..ani to říkat nebudu.Jen se ptám,nehodlám nikoho nijak pohoršit,nebo napadnout..nemám v úmyslu to řešit,pouze se informuji.

          Nkritik - Profil | St 10.7.2013 23:14:56

          zelí >> Já to také tuším, ale počkám si na odpověď.... :-)

            NSnek - Profil | St 10.7.2013 23:14:10

            Drozďák >> Však to tak beru.Pouze se infrormuji na co má RS právo.V RŘ to moc podrobně rozepsané není..nehodlám to nijak řešit,pouze se ptám,co se smí a co ne..

              Nzelí - Profil | St 10.7.2013 23:13:57

              kritik >> no na Lipne:-))

                Nb.gun - Profil | St 10.7.2013 23:13:25

                Snek >> A na kterém revíru se ona příhoda odehrála?

                  Nzelí - Profil | St 10.7.2013 23:13:20

                  Drozďák >> A jak to ma vedet,kdyz tedy nemel ten odznak na viditelnem miste??

                    Nkritik - Profil | St 10.7.2013 23:12:33

                    Snek >> Jinak padl zde dotaz..... Kde se odehrálo tohle story s arogantní RS??

                      NSnek - Profil | St 10.7.2013 23:12:12

                      kritik >> Říkám,že nevím,Kdybych věděl,neptal bych se. :-)

                        NDrozďák - Profil | St 10.7.2013 23:11:42

                        Snek >> začni při svých fantasmagoriích konečně kalkulovat fakt, že jednáš s osobou, která má statut veřejného činitele.....

                          NSnek - Profil | St 10.7.2013 23:11:34

                          zelí >> Také nevím,jak souvisí má fotka s loňské výpravy na Lipenskou přehradu s mou otázkou.

                            Nkritik - Profil | St 10.7.2013 23:11:28

                            Snek >> Ano, i mimo dobu lovu. To jako až najde třeba cajdák plný podměrečných candátů tam ho tam nechá z toho důvodu, že na něj nesmí sáhnout a přesvědčit se??

                              Nzelí - Profil | St 10.7.2013 23:10:19

                              lipenak >> a co je tam na te fotce za problem?? Ani bordel nevidim??

                                NSnek - Profil | St 10.7.2013 23:08:20

                                lipenak >> Zdravím,toto je fotografie z loňského roku.

                                  Nu.x.a. - Profil | St 10.7.2013 23:07:38

                                  lipenak >> houmeles bungalov?

                                    NSnek - Profil | St 10.7.2013 23:07:17

                                    kritik >> Ale má na to právo i mimo dobu lovu? Nevím,ale ryby i samotný vezírek je majetek člověka který vlastní povolenku k lovu,proto nechápu,jak je možné aby se prakticky cizí osoba,která se neprokázala prohrabovala bez mého dohledu ve vezírku..to je to samé jako kdyby vám rovnou šahaly do bivaku..nevím,ptám se.

                                      Nlipenak - Profil | St 10.7.2013 23:04:14

                                      Snek >> pokud vidím Vaši fotografii , odehrálo se to na Lipenské přehradě ,.

                                        Nb.gun - Profil | St 10.7.2013 23:04:11

                                        Snek >> Bezprostředně po ulovení a ponechání usmrtit...

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M