Plkárna

NMAXXSKATER - Profil | St 10.7.2013 14:27:49

Vokys >> I takto si někdo může něco kompenzovat ... :-))

    NDAVISS - Profil | St 10.7.2013 14:26:25

    TheHameB >> dokráloval ...
    [reakce na zápis v Můj lov]

      NReznik76 - Profil | St 10.7.2013 14:13:34

      vidíte a u.x.ovi nemůžete přijít a jméno, furt ho peskujete. Přitom má poměr 10000:4000

        NVokys - Profil | St 10.7.2013 13:53:32

        mno kdyz vidim jeho profil Udělil líbí-nelíbí: 4 / 39 tak asi nema moc stastny zivot

          NKruan - Profil | St 10.7.2013 13:24:05

          Vokys >> dostal tam hodne nelibi tak se asi nastval a dal to vsem....

            NVokys - Profil | St 10.7.2013 13:15:03

            Kruan >> asi nejaky zavistivec. hlavne ze jezdi se svou starou na soukromaky

              NKruan - Profil | St 10.7.2013 13:02:50

              jsem koukal ze v ML uzivatel marian.x rad klika na nelibi :)

                NPedro1 - Profil | St 10.7.2013 12:04:24

                afjee >> Tak to by nešlo,už jsem to překlikl na nelíbí:-)

                  Nafjee - Profil | St 10.7.2013 11:25:12

                  MB >> Kaviárový toasty o)

                    NMB - Profil | St 10.7.2013 11:17:11

                    afjee >> to je ale vůůůůůůůůůůůůůl :c))))))

                      NMB - Profil | St 10.7.2013 11:16:36

                      Pedro1 >> skialpinisto...fuj

                        Nafjee - Profil | St 10.7.2013 11:12:37

                        Pedro1 >> marianovi.x se to stejně nelíbí, tak to vzal dneska v ML od vrchu až dolů přes Nelíbí :))) Je hezké, jak to někoho dokáže vytočit natolik, že se pak odmění všem :)

                          NPedro1 - Profil | St 10.7.2013 10:10:27

                          marian.x >> Za ty nástrahy dávám výjmečně líbí kaporovi a jesetéřovi ze soukromáku.
                          [reakce na zápis v Můj lov]

                            Nkolib - Profil | St 10.7.2013 7:45:22

                            Šimmi >> záměr to nebyl čekal jsem štičku ale dostalo se nám jiného překvapení :-)

                              NŠimmi - Profil | St 10.7.2013 6:38:12

                              kolib >> koukala jsem taky pěknej macek co jsi ulovil...:-D byl to záměr jít na sumce nebo náhoda a čekal jsi na jiného dravce :-D
                              [reakce na zápis v Můj lov]

                                NSoulfish - Profil | Út 9.7.2013 23:47:57

                                u.x.a. >> rozšířil jsi pole nelíbičů i na lapání onurů?

                                  NBaťour - Profil | Út 9.7.2013 21:33:32

                                  Kolis >> To jo :-)

                                    NKolis - Profil | Út 9.7.2013 21:28:51

                                    Baťour >> Ten nám rožne.. o)))

                                      NBaťour - Profil | Út 9.7.2013 21:27:14

                                      Kolis >> :-))))))))))))

                                        NKolis - Profil | Út 9.7.2013 21:25:39

                                        Baťour >> S Přemkem? o))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M