Plkárna

sintrix - Profil | Ne 7.7.2013 20:22:11

Bosanac >> Alespoň nemusím řešit Nerudovský problém : Kam s ním ?? :-) Svaz budiž pochválen !!

    figura - Profil | Ne 7.7.2013 19:52:33

    cresissub >> mužes,ale dopoustiś se prestupku a muzes prijit o papiry,jestli muzes tak to nahraj a zavolej policajty driv-ale je chovani a chovani

      Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 19:10:43

      tuzemak >> asi takhle, já je ani nekoupil..))

        tuzemak - Profil | Ne 7.7.2013 18:52:43

        Anýzový dědek >> já růžový brýle už dávno schoval do nejspodnějšího šuplíku a až do zadu za hadry...

          Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:51:21

          tuzemak >> jak myslíš., ale vidím to ne zrovna v modrých barvách ...)))

            tuzemak - Profil | Ne 7.7.2013 18:48:39

            Anýzový dědek >> ale houno,jen tu někteří ztoho dělají bramboračku a pletou sem pindíky....

              Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:47:14

              tuzemak >> a tak to je i u rybářů, jen se to zaobalí prebendama pro vyvolenou skupinu.)))

                tuzemak - Profil | Ne 7.7.2013 18:42:41

                Anýzový dědek >> když chceš psa bít,hůl si najdeš,neboj,oni ti lobisti si i bez našeho řvaní něco najdou,od PC to nikdo nevyřeší,podívej se do Budějic,jak se řeší problémy u nás,obuškem se mlátí ta strana,která chce něco změnit,né ta strana,která by potřebovala obuškem hned po ránu jak otevře voči.

                  Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:42:20

                  medvěd >> nejsem, ale beru to jako fakt, se kterým jako jedinec nic nezmůžu.

                    medvěd - Profil | Ne 7.7.2013 18:39:11

                    Anýzový dědek >> zase dobrý,že jsi s tím smířenej

                      Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:38:51

                      tuzemak >> jo a právě tu jednotu (ona je to dost velká skupina voličů cca 300 000) se snaží různé skupiny lobistů rozbít.
                      A prostředky jim k tomu dodáváme sami.

                        Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:36:40

                        medvěd >> jj.

                          tuzemak - Profil | Ne 7.7.2013 18:34:56

                          Anýzový dědek >> hele dědku,řeknu tak jak to je,v jednotě je síla,a v prdeli je díra,tu to lepší už nebude:o)))

                            Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:33:31

                            LosPafkos >> to je právě ono, zatím tato omezení jsou lokální a u jednotlivých svazů se liší.
                            Ale myslím si , že pokud jako členská základna nebudeme jednotní, tak si nahoře na Radě svazů odhlasují kde co.

                              LosPafkos - Profil | Ne 7.7.2013 18:29:26

                              Anýzový dědek >> ono se na Pepíci furt kydá špína,ale mrkni se na naše BP-lín 25 (omezení 4ks denně) okoun 20,štika 60 atd...

                                medvěd - Profil | Ne 7.7.2013 18:28:41

                                Anýzový dědek >> hele,já jim nevěřil,ale měli zřejmě pravdu

                                  Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:24:14

                                  medvěd >>jj.))

                                    Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:21:46

                                    LosPafkos >> na funkci rostlináře to jistě vliv nemá, ale na spoustě jiných svazů třeba v ZÚs, podběrák z povinné zmizel.

                                      medvěd - Profil | Ne 7.7.2013 18:21:39

                                      Anýzový dědek >> aha.

                                        Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:19:37

                                        medvěd >> Ono i když to bude hodně přitažené za vlasy, tak ano. Protože spousta hovad, tu rybu rve po písku, atd., takže když jí vrátí, tak je víc náchylná k chorobám a následným ůhynem nebo jiným zůsobem se dál choroby šíří.A začíná to u podběráku.....-:)))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M