Plkárna

NLosPafkos - Profil | Ne 7.7.2013 18:17:25

Anýzový dědek >> u nás podběrák máme v povinné a na funkci rostlináře to vliv nemá :-))

    Ntuzemak - Profil | Ne 7.7.2013 18:16:06

    Anýzový dědek >> bohužel to tak možná dopadne...

      Nmedvěd - Profil | Ne 7.7.2013 18:09:38

      Anýzový dědek >> jasně,tak absence podběráku v povinné výbávě bude mít zcela jistě vliv na stav našich vod

        NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 18:04:40

        medvěd >> ano povinná výbava. Teď je tam jen míra a vyproštovač háčků. Dříve tam patřil i podběrák.

          Nmedvěd - Profil | Ne 7.7.2013 18:03:03

          Anýzový dědek >> povinná výbava????

            NBosanac - Profil | Ne 7.7.2013 17:56:32

            U starsi generace rybaru vidim jen jeden problem . Drive jim pevne stal , ted jim pevne visi . I za to muze svaz .

              NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 17:53:07

              Rytíř >> Nejde jen o to, že se kapr dává všude i tam, kde by být neměl. Ale vezmi si jen co bylo jako povinná výbava v r.89 a co tam zůstalo dnes.Dále 24hodinový lov, K-70 a našlo by se spousta dalších blbostí.

                NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 17:50:03

                tuzemak >> přesně. Tím se z rybařiny stane koníček pro horních 10 000.

                  NRytíř - Profil | Ne 7.7.2013 17:33:23

                  Anýzový dědek >> ty zájmové skupiny kterých je nejvíc,tak ti chtějí lejt neustále kapra do vody a svaz jim to plní a jsou spokojeni oba.

                    Ntuzemak - Profil | Ne 7.7.2013 17:32:23

                    Anýzový dědek >> to,že bude jednou vše v soukromých rukou je holý fakt,stím se nedá nic dělat,možná to bude jen dobře,páč svaz na to nemá to udržet v mezích normy,je zajímají jen prachy a teplý křesla v kancelářu..

                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 17:31:06

                      Rytíř >> Máš možnost srovnat BP od r. 89 až do teď? Pokud ano, tak se pozorně podívej jaké pitchoviny tam postupně přibývají, aby se vyhovělo určitým zájmovým skupinám.

                        NRytíř - Profil | Ne 7.7.2013 17:28:13

                        Anýzový dědek >> si úplně mimo.Těm je to putna,potřebujou hlavně duše a prachy od nich,nic jinýho.

                          NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 17:28:12

                          tuzemak >> Za nos se nikdo nechytne to určo ne, ale víš ty nebo kdokoliv jiný, kdo si tady čte?
                          Vždyť jim tady jen nahráváme svýma hádkama jen do karet. Oni si z toho vyberou akorát , to co se jim hodí do kapsy a hlavně, že to někomu přinese nějakej tučnej bakšiš.
                          Že nebudem mít kde chytat mimo soukromáků je vůbec nezajímá.
                          Všimni si už jen zmiňovaného množství mezi svazy- to je neustálá pře kdo si kolik smí odnést ryb a u některých neduživých jedinců to vyvolává až kolaps systému...-:))

                            Ntuzemak - Profil | Ne 7.7.2013 17:16:27

                            Anýzový dědek >> jako myslíš to vážně,že když se tu bude bečet,že se někdo z vrchnosti chytne za nos?ti mají jiný starosti,jak co nejvíce prodat ryb,bo to vlastní jejich manželky či milenky:o)))

                              NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 17:12:08

                              venca1 >> Jen řvěte dál. On si toho někdo nahoře všimne a ojebe nás všechny jednotným RŘ, tak, že budem rádi za jednu čudlu za 2 měsíce.
                              Tak jen houšť a perte to sem za horka !!!!!...-:)))

                                Ntuzemak - Profil | Ne 7.7.2013 17:11:34

                                venca1 >> pro mě osobně je 40ks dostatek,stejně to ani nevyužiju,a to má rodinka moc ráda rybu na jaký koliv způsob,a že někde mají jiný pravidla?co stím naděláš?mě osobně to nechává klidným,proč se taky zabývat prkotinama...

                                  Nvenca1 - Profil | Ne 7.7.2013 17:08:03

                                  tuzemak >> Tady nejde o to jestli je to kurevsky málo nebo hodně, ale že v jedné organizací platí pro každý kraj jiná pravidla

                                    Nmedvěd - Profil | Ne 7.7.2013 17:07:34

                                    venca1 >> všude kde jsem kdy chytal jsou v místě nějaké BP.Měly by odrážet podmínky v místě.Zákon tohle nevyřeší

                                      NBosanac - Profil | Ne 7.7.2013 17:07:07

                                      venca1 >> Z principu bys mel vystoupit ze svazu .

                                        Nvenca1 - Profil | Ne 7.7.2013 17:02:36

                                        medvěd >> Pro někoho ano, pro někoho ne. Ale tady jde o princip. Všude jsou povoleny 2ks ušlechtilých ryb denně, jen Moravskoslezský kraj má tohle omezení a mnoho dalších. A jenom tady se pomocí BP překrucuje zákon o rybářství. Přečti si BP pro MS kraj, je to poučné čtení.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M