Plkárna

NAnýzový dědek - Profil | Po 8.7.2013 7:38:53

Mr.Stick >> Tak mě je vcelku jasné, že v tomto znění, to moc šancí nemá, ale jako pozitivum na tom vidím to, že o tom alespoň někdo začal uvažovat.

    NAnýzový dědek - Profil | Po 8.7.2013 7:36:47

    Drozďák >> Ani omylem. Ale taky mě neštípla moucha Tse -Tse jako tebe. To je taky paradox co?

      NKáceč - Profil | Po 8.7.2013 0:12:13

      sfox >> jó čočka, večer chutná, ráno pomáhá. Čočka leze dírou.... :-)

        Nsfox - Profil | Ne 7.7.2013 23:36:28

        Káceč >> Jo dík za radu ,asi jim budu muset dát čočku . Těm výrobcům .)))

          NDrozďák - Profil | Ne 7.7.2013 23:20:27

          Anýzový dědek >>

          "no já se s kapřem na WC necicmám...-:))"

          No a já mám občas pocit, že si z kapra vzešel. To jsou paradoxy, co?

            NMr.Stick - Profil | Ne 7.7.2013 22:48:22

            Anýzový dědek >> To jsou informace tak vytrhané z kontextu, že se budeš divit, až ta norma vstoupí v účinnost. V hodně věcech je nová kodifikace naopak velmi "nepopulistická".

              NKáceč - Profil | Ne 7.7.2013 22:43:53

              sfox >> já mám monitor zasranej jen od much nebo od spermatu. To když tu čtu některé píčoviny, tak se dostaví ejakulace. Hovno s tím jde dělat. V každém případě okamžitě monitor reklamuji a to úspěšně. Dneska prostě musí být každej monitor neušpinitelný. S výrobcema a prodejcema je třeba se nesrat.

                NEmbriot - Profil | Ne 7.7.2013 22:34:21

                vokounek >> vím o co de, ale pokud ho nezkonzumuji tak by se nemělo nic stát.. bolševníkem si ale taky nejsem jistý... rozhodně ta rostlina neměla žádné malé ostny na krajích listů...

                  NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 22:28:26

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> no já se s kapřem na WC necicmám...-:))

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 7.7.2013 22:25:58

                    Anýzový dědek >> ale jdi ty

                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 22:25:34

                      MAXXSKATER >> taky si myslím.)))

                        NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 22:25:10

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> jo u LK a tebe.))))

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 7.7.2013 22:24:20

                          Anýzový dědek >> třeba takovej kapr je právně i lidsky považován za člověka již drahně let

                            NMAXXSKATER - Profil | Ne 7.7.2013 22:23:04

                            Anýzový dědek >> Už bylo na čase, když si hrajeme na ty po*raný humanisty už tak dlouho a máme 21. století. :-)

                              NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 22:20:45

                              Konečně jedno pozitivum, Snad toto projde schválením v parlamentu
                              Zvíře už konečně bude považováno za živého tvora a ne za věc jako doposud

                              http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/233933-novy​-obcansky-zakonik-zvire-neni-vec/

                                NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 21:57:16

                                Pvl >> jj. neřešme to.))

                                  Nvokounek - Profil | Ne 7.7.2013 21:39:18

                                  Embriot >> Mám trochu obavu že klačíš na pokosenom Bolševníku Velkolepom..http://botanika.wendys.cz/kytky/foto.php?719:2 ale úplne istý som si neni..
                                  [reakce na zápis v Můj lov]

                                    NPvl - Profil | Ne 7.7.2013 21:15:25

                                    Anýzový dědek >> Viděl jsem to i mladších -byl to spíš takový nedělní rybář strašně ho zaskočilo že když upouštějí vodu ,že tenisky nejsou zrovna to pravý ořechový .o§)) EDIT nebyl sám :o§)) bylo takových víc

                                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 21:04:24

                                      Rytíř >> ona to není jen starší generace. ale máš pravdu, je jim líto ten podběrák namočit..)))

                                        NRytíř - Profil | Ne 7.7.2013 21:01:52

                                        Anýzový dědek >> Protože spousta hovad, tu rybu rve po písku, jak jsi psal cca před 2 hodinama,tak se všimni,čumí jim podběrák z batohu,nevyndaj ho at ho mít musí,nebo ne.To zacházení s rybou je v člověku,ne v podběráku.Hlavně starší generace s vlascema 0,30 takhle smykuje násadáky.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M