Plkárna

tuzemak - Profil | Ne 7.7.2013 16:37:44

medvěd >> podle jeho reakce asi kurevsky málo.o)))

    medvěd - Profil | Ne 7.7.2013 16:32:35

    venca1 >> 40 ks je málo?

      venca1 - Profil | Ne 7.7.2013 15:39:20

      unudle >> Mi už je to celkem fuk ať se na tom napakuje kdokoliv, ale když si přečteš BP pro Moravskoslezský kraj,(nejdražší povolenka v ČRS) kde je polovina revírů tzv. revír místního významu, kde můžeš chytat jen dva dny v týdnu, kdy si můžeš za rok ponechat 40ks ušlechtilých ryb a různé další ptákoviny, opravdu to stojí za přečtení.

        unudle - Profil | Ne 7.7.2013 15:09:57

        venca1 >> Já bych to taky neřešil. Pokud ta firma za ty peníze udělá odpovídající množství práce v takové kvalitě jaká byla požadována, tak to může bejt firma kohokoliv.

          Sven - Profil | Ne 7.7.2013 14:10:07

          sfox >> za málo :-) Ale fakt čistit jen za studena, jak dole radí Mr.Stick

            Hugo Fisher - Profil | Ne 7.7.2013 14:00:01

            sfox >> ja cistim svuj laptop jen pomoci dechu a uterky z mikrovlakna. Zadny chemicky prostredky. Je to pracny, je to pomaly, ale mam z toho pak dobry pocit.

            A pripadne vtipne reakce - ano, je idelani, kdyz si pred tim vycistite zuby. :)

              sfox - Profil | Ne 7.7.2013 13:52:19

              Sven >> No to je rada ,díky ,také mi ty mrnavý čističe připadají poněkud drahé .)))

                venca1 - Profil | Ne 7.7.2013 13:43:10

                medvěd >> No právě , že to tak není. Většina by raději vzala tu lopatu, ale argumet MO je vybereme peníze a zaplatíme odbornou firmu, ta to udělá líp. Že je to firma manželky hospodáře, to už nikdo neřeší.:-)

                  Sven - Profil | Ne 7.7.2013 13:39:54

                  sfox >> ahoj. Já čistím (nelesklý) monitor počitače, televizi, mobil i displey foťáku, jemnou, velmi lehce navlhčenou utěrkou z mikrovlákna s jednou kapkou Jaru.
                  (Ta utěrka byla součástí jednoho z těch čistících balíčků za balík)
                  Předražené sajrajty jsem už dávno ke své spokojenosti zavrhl :-)

                    sfox - Profil | Ne 7.7.2013 13:36:07

                    Pánové děkuji za rady ,koupím tedy něco co odpovídá předpisům hygieny monitoru .))))

                      medvěd - Profil | Ne 7.7.2013 13:34:43

                      venca1 >> a ta má členy.Nene,na nic se vymlouvat nelze.I tu brigádu si rádi zaplatíme než bychom vzali lopatu

                        venca1 - Profil | Ne 7.7.2013 13:31:17

                        medvěd >> místní organizace

                          Mr.Stick - Profil | Ne 7.7.2013 13:27:46

                          Čistím televizi a ntb zhruba jednou týdně jakýmsi napuštěným kapesníčkem. Koupil jsem balení po 120 ks asi za 200 Kč přímo v elektroshopu.

                          Jen bacha, nečisti to, hned jak pc nebo televizi vypneš. Monitor by měl být studený.

                            Pvl - Profil | Ne 7.7.2013 13:27:19

                            sfox >> Já bych ,jarovou vodu nepoužil . Mám spray . EDIT i když by byla voda jarová .. stejně by jsi musel nějak jar odstranit - dělal by mapy Si myslím

                              roman - Profil | Ne 7.7.2013 13:26:28

                              sfox >> bez problému koupíš čističe- cena kolem 100kč,

                                sfox - Profil | Ne 7.7.2013 13:23:51

                                Dobrej.
                                Kolegové mám nerybářský dotaz ,ale tu se vše ví tak to zkusím.
                                Čím vyčistit LCD monitor? Mám ho jak prase .
                                Mohu jarovou vodu ,
                                Díkes. Fery

                                  medvěd - Profil | Ne 7.7.2013 13:23:33

                                  venca1 >> MO je co?

                                    medvěd - Profil | Ne 7.7.2013 13:12:29

                                    cresissub >> vzbudil Tě

                                      Pvl - Profil | Ne 7.7.2013 13:08:02

                                      cresissub >> Teď jde o to jestli ty se nechováš jako kok.t v očích porybného :o§)) Soudit dle jedné strany nelze ! EDIT : Těžká z mého pohledu . Udělat rezimé jen z jednoho pohledu .

                                        Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M