Plkárna

Anýzový dědek - Profil | Ne 7.7.2013 13:06:45

cresissub >> Kontrolu odmitnout nemůžeš. Na tu má člen RS právo, ale můžeš zavolat PČR nebo si na jeho chování stěžovat u toho, kdojej touto funkcí pověřil- tedy MěÚ a MO.

    cresissub - Profil | Ne 7.7.2013 13:03:59

    Zdravím,mám dotaz.Mám právo odmítnout kontrolu od člena RS a zavolat na policii.Jedná se o to že porybný se chová jako kok*t a kazí mi svojí náladou rybolov.A nemám chuť se sním vybavovat,lze to vyřešit přes PČR ? Díky za odpověd

      venca1 - Profil | Ne 7.7.2013 12:50:54

      mildas - Quinn >> No moc netrefil, dnes si každá MO nechá raději zaplatit brigádu, a na všechno se kašle, místo toho aby se máklo a udělalo něco pro ryby, hlavně na chovných pstruhových potocích . Však nějak bude.

        mildas - Quinn - Profil | Ne 7.7.2013 12:39:57

        medvěd >> trefils hrebicek.

          medvěd - Profil | Ne 7.7.2013 10:37:00

          schiwa >> se kašle,se stará,se tloušti odnášeli.

            schiwa - Profil | Ne 7.7.2013 10:34:22

            Drozďák >> Máš pravdu,že Praha a okolí nemá tolik chovných kapilár a potoků jako např. podhorské řeky typu Úpa nebo Metuje,ale můžu objektivně srovnat třeba s Kocábou,která mi teče pod barákem a před 15 klety byly všechny přítoky od Štěchovic až po N.Knín plný potočáků,protože se tam vysazoval plůdek.Ted je pár let Makyta i Voznický potok uplně bez pstruhů tak nechápu proč se označují jako chovný potok,když leží ladem.Tloušti se lovili agregátem na Kocábě a odváželi jinám.Prostě bylo vidět,že se o tu řeku někdo staral a podle toho vypadalo i zarybnění,ted se na to kašle a jen se tam vysype pár komerčních ryb den před zahájením,aby se neřeklo.

              Drozďák - Profil | So 6.7.2013 21:31:41

              schiwa >> ne, že bych nesouhlasil s tvým haněním soudruhů z Prahy, nicméně ve st. Čechách a Praze zejména nenajdeš zrovna přehršel kapilár, kde by se dali ti potočáci v dostatečném množství odchovat...
              [reakce na zápis v Můj lov]

                Smejkyn - Profil | So 6.7.2013 19:41:52

                TORARYK™ >> Tak at slouží.

                  TORARYK™ - Profil | So 6.7.2013 18:43:17

                  Tak poslušně hlásím že nakoupeno.. Proutek obyč od berkley phazer 4-20g, navijáček Daiwa megaforce 3000a. Nikde jsem se o tomto nádobíčku moc nedočetl, tak snad jsem nenakoupil špatně :)

                    LosPafkos - Profil | So 6.7.2013 18:31:39

                    weobler >> Lovíš kapřiska u dědy ?
                    [reakce na zápis v Můj lov]

                      Pvl - Profil | So 6.7.2013 15:28:08

                      Reznik76 >> Tady to nedopadlo ..

                        TORARYK™ - Profil | So 6.7.2013 13:57:53

                        Smejkyn >> Díííík!!! jedu tam

                          Smejkyn - Profil | So 6.7.2013 13:51:10

                          TORARYK™ >> Zdarec.Podívej se do novýho Ravenu.Maj tam soboty a neděle do 21:00 hod.

                            TORARYK™ - Profil | So 6.7.2013 13:44:14

                            MrCement >> Je to na pikaču, ale já bych do práce taky nešel :) v neděli se vracím do Práglu tak zajdu za kordou

                              MrCement - Profil | So 6.7.2013 13:40:15

                              TORARYK™ >> dnes mají asi všude zavřeno (konkurence to na stránkách nemá).

                                TORARYK™ - Profil | So 6.7.2013 13:36:22

                                MrCement >> No joo.. Řeknu ne :) a já to tam hledám všude možně.. No nic, potřebuju nutně přívlačák kde bych sehnal dneska v Brně, ale nedá se svítit holt si počkám :)

                                  MrCement - Profil | So 6.7.2013 13:32:23

                                  TORARYK™ >> já ti to ty kluku ušatá najdu - http://www.milobrno.cz/ - na hlavní stránce text: Dne 5. a 6.7. 2013 (státní svátek) ZAVŘENO

                                  Vyčůrat se umíš sám ?

                                    TORARYK™ - Profil | So 6.7.2013 13:29:33

                                    Zdravím.. Technická otázka. Ví tu někdo, jak to má s otevírací dobou prodejna milobrno v Brně? Dnes v sobotu, jakože by měli mít ale je svátek. Díky za info.

                                      mimikry - Profil | So 6.7.2013 12:12:54

                                      Dimmu >> já tedy nevim,ale zdá se mi to jako zbytečná provokace.lepší než se s někym hádat,je lepší si ty papíry vzít

                                        deni 79 - Profil | So 6.7.2013 10:45:39

                                        Dimmu >> nemusíš mit sebou papiry,pokud si meris hloubku pouze s olůvkem.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M