Plkárna

Dimmu - Profil | So 6.7.2013 10:32:43

Chlapci mám dotaz: nedávno jsem se dostal do sporu, kdy jsem jel k řece NE chytat, ale jen na čumendu. Vzal jsem si ale starý prut s navijákem a na konec si navázal POUZE olůvko (čti bez háčku) , abych zkusil, jaká je pod břehem hloubka. Považuje se toto za VRP - tudíž je nutné u sebe mít papíry?

    DAVISS - Profil | So 6.7.2013 9:34:54

    Dodlinka >> zeptej se tady

    http://www.mrk.cz/poradna.php?id=17

      Reznik76 - Profil | So 6.7.2013 9:11:33

      Pvl >> jó kde? Tady v Praze to moc nevypadá

        Pvl - Profil | So 6.7.2013 7:03:35

        Pěkné sobotní ráno -zdá se, že nám "budou zalejvat"

          deni 79 - Profil | Pá 5.7.2013 23:26:25

          Slaneček >> jojo

            Slaneček - Profil | Pá 5.7.2013 23:22:10

            deni 79 >> :D Já kupim ty teláky,ty budu mít jako na kapry a pak ještě picker na hraní když to nebude brat na menší ryby tak do 20kg..

              deni 79 - Profil | Pá 5.7.2013 23:19:29

              Slaneček >> ja to myslel jako vtip. proto ten smajlik na konci.

                Slaneček - Profil | Pá 5.7.2013 22:10:28

                MAXXSKATER >> Podle mne tyto pruty budou hodně podobný akorát ten můj je z 24 T carbon a ten tvého kamaráda 30 T carbon sice nevím co to znamená ale asi kvalitu uhlíku..a u obou píší že je to kompozit takže tam dle mého bude namíchaná nějaká srajda jestli se nepletu..Já sem i přemýšlel zda nemám koupit laminátky, a to schválně ne z finančních důvodů..Protože sem měl feeder z uhlíku a ten mi v půli praskl, při náhozu 30g olůvkem(vrhačka 70g) a když si vezmu můj vláčák nějaký za 300Kč vrhačka 30g a já na něj chytal kapry na krmítko plné směsy, měl sem ho ohlej až na doraz ale nahodit se dalo, zažil nehorázný zacházení, ato levnej laminát vydržela dražší uhlík nevydrží tolik..

                  Butchi - Profil | Pá 5.7.2013 21:54:48

                  Full Metal Jacket v originálním znění - Nova Cinema.

                    groovy - Profil | Pá 5.7.2013 17:34:38

                    Špráchys >>
                    dost hustý asi jsi čuměl co co se tam pověsilo :)
                    [reakce na zápis v Můj lov]

                      Dodlinka - Profil | Pá 5.7.2013 17:14:18

                      Mám problémy s rybníkem s kapry, štikami, amury a candáty. Vždycky byl normálně zakalený jak kapři ryjí do dna. Před měsícem tu byla blesková povodeň a při té se zakalil ještě mnohem víc (ornice z pole). Teď se ale zničeho nic neuvěřitelně vyčistil. Voda je průhledná tak, že do půl metru vidím každý kamínek na dně. Včera a dneska jsem si všiml, že kapři stojí u hladiny a "troubí" jako by ve vodě nebyl kyslík. Ráno jsem našel padlého candáta a druhý stojí apatický na mělčině těsně pod hladinou. Oba jsou bez viditelných známek poškození nebo plísně. Teď jsem si koupil nějaký test na PH, KH a GH vody. PH mi vyšlo 7,2, GH 7-14 (barva na papírku měla odstín mezi těmito hodnotami) a KH je asi menší než nula (barva na papírku by měla být nazelenalá při nule ale já ji mám spíš šedou). PH je tedy asi v pořádku, GH prý také ale to KH je špatně. Nevíte někdo co s tím? Může být problém s dušením ryb způsobený tím KH? Co bych měl udělat abych těm rybám pomohl?

                        MAXXSKATER - Profil | Pá 5.7.2013 15:52:15

                        Slaneček >> Něco by na tom bejt mohlo. Kámoš má v podobné cenové relaci (taky 1+1 teleskop) tenhle a je maximálně spokojenej: http://sportcarp.cz/obchod/pruty/kaprove-pruty/prut​-teleskopicky-contact-akce-1-1.aspx

                          Slaneček - Profil | Pá 5.7.2013 15:46:33

                          MAXXSKATER >> ok, vezmu ten DAM..Já si i myslím, že ten teleskop je vyšší třída protože teleskop za 1000 je už docela pěkný, za to dělička za 700Kč je nějaká shit třída..

                            Anýzový dědek - Profil | Pá 5.7.2013 15:43:17

                            Slaneček >> ten jsem neměl na mysli....-:))

                              MAXXSKATER - Profil | Pá 5.7.2013 15:40:37

                              Slaneček >> Nemyslel jsem to špatně, tak doufám, že to tak nebereš. Teďka jsem se na ně koukal a já bych si vzal ten D-A-M, je lehčí a kdybych si měl kupovat nějakej novej prut, tak nějakou takovou váhu bych hledal. :-)

                                Slaneček - Profil | Pá 5.7.2013 15:38:12

                                MAXXSKATER >> maxxskater - 5.7.2013 15:34:13 >> díkes..

                                  Slaneček - Profil | Pá 5.7.2013 15:37:50

                                  Anýzový dědek >> v navijáku to není..:D

                                    MAXXSKATER - Profil | Pá 5.7.2013 15:34:13

                                    Slaneček >> Čau, na násaďáky je to úplně jedno, nevymejšlete furt něco. :-) Vyber si třeba ten, co se Ti víc líbí nebo podle váhy či pro budoucí univerzální použití, jak a co budeš chtít chytávat nejčastěji, ale vybírat prut vyloženě jen na násaďáky nemá smysl.

                                      Anýzový dědek - Profil | Pá 5.7.2013 15:31:43

                                      Slaneček >> tak je asi chyba mezi prutem a sedačkou...)))

                                        Slaneček - Profil | Pá 5.7.2013 15:31:01

                                        afjee >> mrknu na nějaký..

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M