Plkárna

NSlaneček - Profil | Pá 5.7.2013 15:30:46

Anýzový dědek >> ten mám taky, a reexíka.. s ním se špatně hází..:( :D

    Nafjee - Profil | Pá 5.7.2013 15:26:21

    Slaneček >> Tak heavy feeder .)

      NAnýzový dědek - Profil | Pá 5.7.2013 15:24:14

      Slaneček >> zkus vrbovej prut a splávek...-:))

        NSlaneček - Profil | Pá 5.7.2013 15:24:01

        deni 79 >> Já narozdíl od tebe ryby nemasařím..já ryby nežeru jen občas..

          Nvokounek - Profil | Pá 5.7.2013 15:23:52

          Slaneček >> Mňa vždy hnevalo keď sa mi do teleskopov dostal piesok a musel som to všakovako preplachovať sprchou. Teleskop už mám len tyč na podberák a aj tam ma to seje :))

          Edit: ahá a ešte bolonku a musím dávať fakt velký pozor na to aby po dǎzdi poriadne vyschla čo neni jednoduché. S tým prachom a pieskom je to o nervy zatial sa mi do spojov na šťastie nedostal lebo čistiť to by boli galeje..

            NSlaneček - Profil | Pá 5.7.2013 15:23:35

            afjee >> ten jeden mám..chci něco na delší hody..

              Nafjee - Profil | Pá 5.7.2013 15:23:31

              deni 79 >> To je fakt, to mě nenapadlo .)

                Ndeni 79 - Profil | Pá 5.7.2013 15:22:35

                afjee >> s takovym vercajkem se chodi k vode pro zradlo a ne pro zabavu..... :-)))

                  Nafjee - Profil | Pá 5.7.2013 15:20:14

                  Slaneček >> A nechceš třeba zkusit feeder? Tady s těmi kopyty chytat násaďáky nemůže snad ani bavit :)

                    NMB - Profil | Pá 5.7.2013 12:21:21

                    Butchi >> už jsem objednaný

                      NBosanac - Profil | Pá 5.7.2013 12:19:54

                      Pedro1 >> To je pristroj ktery dela vse krom toho k cemu je puvodne urcen .

                        NButchi - Profil | Pá 5.7.2013 12:14:54

                        MB >>
                        Ale to se dá všechno vyřešit, třeba s LK terapeutem :-))))

                          NHugo Fisher - Profil | Pá 5.7.2013 12:08:43

                          MB >> ja jsem v pohode, ja tu svuj nazor napsal uz vcera.

                          To jen vy dal a dal otvirate nic nerikajici debatu. :)

                            NMB - Profil | Pá 5.7.2013 12:07:00

                            Butchi >> okouňi a candáti nedošli jen nějak není chuť čas a tak vůbec

                              NMB - Profil | Pá 5.7.2013 12:05:46

                              Pedro1 >> je votomalevůbecžádná jen je to iPhone a snaží se to tvářit jako že je to něco víc ;))))

                              A celkem dost ,,hlupáků,, jim to baští ;)))))))

                              Hugo neber si to osobně ;)))

                                NButchi - Profil | Pá 5.7.2013 12:04:56

                                MB >>
                                Na rovinu říkám, že pro mě ten telefon nemá smysl..

                                Jo, docela to jde, ale moc ho nepoužívám, zrovna teď leží v kanclu na stole - víkend je víkend :-))))

                                Ale ale, došli vám okouni a candáti? Co amuř?

                                  NMB - Profil | Pá 5.7.2013 12:03:11

                                  Butchi >> taky jsem nijak nepocítil absenci iPhone ;)))

                                  Galaxy s 3 mini dostala malá za vízo pěkná hračka to jako jo :)))

                                  S rybama jsem na tom ještě hůř chjo

                                    NPedro1 - Profil | Pá 5.7.2013 12:02:04

                                    MB >> Umí to telefonovat,poslat SMS a má to budíka?
                                    Jestli ano,tak je to telefon jako každý jiný,ne?

                                      NButchi - Profil | Pá 5.7.2013 11:59:24

                                      MB >>
                                      Zdar..

                                      Ok, myslím, že se s tím naučím žít :-))))

                                      Dál tam nemám nic, koupil jsem si svůj první smartphone od Sony a zatím mu nemám co vytknout. V práci jsem dostal služební Galaxy S3 mini.

                                      A jinak mám smůlu, od zahájení jen boleni do 45, jelci do 50 a okouni do 25cm, plus 2 ponorky na prutě bez nároku na zdolání.

                                        Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M