Plkárna

MB - Profil | Pá 5.7.2013 11:58:31

Pedro1 >> ty jsi megalůzr když to nevíš ;)))

Ahoj ty tu

Je to mobilní telefon od nakouslého jablíčka

    MB - Profil | Pá 5.7.2013 11:57:11

    Butchi >> nemáš iPhone jsi lůzr hotové vyřízené ;)))

    Co tam máš dál?

    Ahoj ty tu

      Pedro1 - Profil | Pá 5.7.2013 11:56:55

      Co je to iPhone?

        Hugo Fisher - Profil | Pá 5.7.2013 11:56:21

        ano

          MB - Profil | Pá 5.7.2013 11:55:45

          Hugo Fisher >> ti to brzo osobně dokážu ..... Si myslím :)))

          Doma mě zůstal pouze tablet od jablíčka a i tak pokukuju po něčem ehm no po něčem jiném ;))))

            Detreux - Profil | Pá 5.7.2013 11:51:40

            Hugo Fisher >> majitelé galaxy s3 nebo s4 nadávající na iphone jsou taky chudí lůzři?

              Butchi - Profil | Pá 5.7.2013 11:45:15

              Hugo Fisher >>
              Nejsem chudý lůzr, ale iPhone nemám..
              Kde je chyba? :-)))))))))

                Hugo Fisher - Profil | Pá 5.7.2013 9:50:18

                MB >> mas pravdu

                vyhrals

                  vokounek - Profil | Pá 5.7.2013 8:32:07

                  Raf >> Krásne foto kolega. Šup do VIP ;)
                  [reakce na zápis v Můj lov]

                    MB - Profil | Pá 5.7.2013 3:35:42

                    Hugo Fisher >> ja se nepřu ja mám osobní zkušenosti a vím to naprosto jistě že N8 fotí mnohem mnohem líp než iPhone 3s,4,4s. Ano 5 jsem nesrovnaval .... Proc taky že?


                    Ty jsi fotil N8? Máš nějaké osobní zkušenosti? ;)))

                      deni 79 - Profil | Čt 4.7.2013 22:51:59

                      mrkva >> No ty kraaaaavo,to je luxusni ryba a nadherne foto. Gratulace...
                      [reakce na zápis v Můj lov]

                        Hugo Fisher - Profil | Čt 4.7.2013 22:49:56

                        MB >> vis co je nejlepsi, ze ja se prit nepotrebuji. To jen lide, co si iPhone nemohou dovolit, neb jsou chudi luzri, maji stale potrebu na iPhone nadavat. :)

                          kolda2711 - Profil | Čt 4.7.2013 22:22:46

                          Zítra odjezd na Hartu na zátoku mezi Razovou a Leskovcem nad Moravicí..... nemá někdo stejnou cestu??

                            MB - Profil | Čt 4.7.2013 22:02:36

                            Hugo Fisher >> taky sebou k iPhone taháš canon objektivy?

                            iPhone je totalshit na focení N8 nesahá ani po kotníky....... Samo že záleží kdo foťák drží votomalevůbecžádná

                              jehla - Profil | Čt 4.7.2013 21:14:11

                              Scanix >> měl jsi zdůraznit, že to není tvoje...:-(((

                                zelí - Profil | Čt 4.7.2013 20:58:31

                                Scanix >> spiš by te mela dostat ta kvalita toho videa

                                  Scanix - Profil | Čt 4.7.2013 20:40:49

                                  Krasa kaprariny, co jsem to zase klik...
                                  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedde​d&v=y4G90hYcarI
                                  1:50, ta podvnodni erotika me pokazde dostane :)

                                    flekos - Profil | Čt 4.7.2013 15:50:24

                                    KóĎA >> oo:-))))))))))))))))))))))

                                      KóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 15:48:53

                                      Petr Havlíček >> jo, nemohl jsem doporučit nikoho lepšího. Mimochodem, mrk teď vylepil hodně aktuální článek :-))))

                                        LosPafkos - Profil | Čt 4.7.2013 15:44:37

                                        FRANK71 >> od roku 89 tak nějak přerušovaně a posledních 15 let už durch.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M