Plkárna

NPetr Havlíček - Profil | Čt 4.7.2013 15:31:19

KóĎA >> no jo, Mrknato a bolelíz to je silná parketa ... :-)))

    Nkoubic - Profil | Čt 4.7.2013 15:14:16

    Hugo Fisher >> to je spíš taková svatbička :)

    ale ty barvy jsou stejně nějaký vyblitý (možná je to záměr)

      NHugo Fisher - Profil | Čt 4.7.2013 14:50:44

      Detreux >> 4S. Kdybych si mohl ale vybrat, mám 5ku.

      Pokud nefotím zakázkově, fotím si fakt úplně vše v životě telefonem. Rychlost použití je v mém pohledu na věc nejdůležitější. Mobil má člověk u sebe prostě stále.

        NFRANK71 - Profil | Čt 4.7.2013 14:50:13

        LosPafkos >> Pájo, jak dlouho bydlíš v Praze.

          NButchi - Profil | Čt 4.7.2013 14:50:00

          Hugo Fisher >>
          :-)))))))))

            NKóĎA - Profil | Čt 4.7.2013 14:49:38

            kapros88 >> zkus tohle mrkmena, v boilies se tu vyzná jako nikdo jiný http://www.mrk.cz/clen.php3?id=6652&kw=mrknato

              NDetreux - Profil | Čt 4.7.2013 14:47:51

              Hugo Fisher >> hoj fotíš pětkou nebo 4S? Taky jsem přestal k vodě tahat foťák a beru jen iphone akorát nevím jaká bude kvalita fotek v noci.

                Nkapros88 - Profil | Čt 4.7.2013 14:47:01

                ahoj kaprari nemate nekdo skusenosti s boilizem 4karp premium robinred?? by mne to docela zajimalo jestli to chita nebo je to nijaka sitka diki za odpoved

                  NHugo Fisher - Profil | Čt 4.7.2013 14:41:32

                  MB >> a teď vážně - nevidím ve focením mobilem žádnou komplikaci.

                  A k té svatbě - ve světě se to celkem dělá.

                  Např zde: http://fstoppers.com/an-entire-wedding-shot-on-an-i​phone-and-processed-using-instagram

                    NMB - Profil | Čt 4.7.2013 14:38:13

                    Hugo Fisher >> ok tak to je cajk ;))

                    Ale že jsem se fakt lekl ;))

                      NHugo Fisher - Profil | Čt 4.7.2013 14:36:10

                      MB >> na MRKu myslím vše zcela vážně.

                        NMB - Profil | Čt 4.7.2013 14:34:21

                        Hugo Fisher >> kn ....to nemyslíš ale vážně že ne? ;)

                          NHugo Fisher - Profil | Čt 4.7.2013 14:20:17

                          Butchi >> :o)

                          bod pro tebe

                            NButchi - Profil | Čt 4.7.2013 14:18:35

                            Hugo Fisher >>
                            Nemáš rád cecky?
                            Vždyť je fotíš, ne? :-))))))))

                              NHugo Fisher - Profil | Čt 4.7.2013 14:16:45

                              MB >> nafotim ti iPhonem klidne svatbu a fotky budou vyborny.

                                NMB - Profil | Čt 4.7.2013 14:15:38

                                Hugo Fisher >> kliiiiid ;))

                                Stejně az ho chytíš tak ta fotka z iPhone bude tak hrozná ze se ani nepochlubíš ;))))

                                  NHugo Fisher - Profil | Čt 4.7.2013 14:09:07

                                  Dete s tema ceckama do haj.lu.

                                  (ML)

                                    NDAVISS - Profil | Čt 4.7.2013 14:06:47

                                    P!F >> venca to trefil ;-)

                                      Nvenca1 - Profil | Čt 4.7.2013 13:57:17

                                      P!F >> Není to zase nějaká dyškrymynácyja a rasýzmus? :-)))

                                        NP!F - Profil | Čt 4.7.2013 13:39:50

                                        DAVISS >> Verejno prospesne prace robia iba ladove medvede. Tie hnede su svine lenive :o)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M