Plkárna

NButchi - Profil | Po 24.6.2013 20:49:34

MAXXSKATER >>
Tak za to shoříš v pekle :-D
Nicméně, i ten tuzemák může posloužit jako dezinfekce :-)))

    NButchi - Profil | Po 24.6.2013 20:48:31

    Poušťák >>
    Uvláčíme :-))))))))))

      NMAXXSKATER - Profil | Po 24.6.2013 20:48:21

      Butchi >> Clinic nemám, jsem tedy asi špatný rybář a kapraři budu zcela jistě odsouzen, ale na její věčnou památku si dám alespoň panáček tuzemáčku. :-))

        NPoušťák - Profil | Po 24.6.2013 20:46:53

        Butchi >> se v těch smutečních průvodech utaháme..o))

          Nminatrix - Profil | Po 24.6.2013 20:45:37

          ...nebude MRKsoutěž o Maryinu šupinu? ...

            Nmildas - Quinn - Profil | Po 24.6.2013 20:44:30

            Pak nemají být ti kapraři pro smích. No ty vole, to úchylnost na entou.

              NButchi - Profil | Po 24.6.2013 20:44:24

              MAXXSKATER >>
              A všeci panáka Clinicu! :-)))))))))))

                NMAXXSKATER - Profil | Po 24.6.2013 20:43:09

                Butchi >> Všichni povinně držet minutu ticha, smutku a já nevím čeho všeho, zapálit svíčku, ale hlavně tu minutku nic nenapsat na MRK jako úctu a upřímnou soustrast. :-))

                  NButchi - Profil | Po 24.6.2013 20:38:19

                  MAXXSKATER >>
                  Mary, Maty, Pampeliška.

                  Svět už nebude jako dřív.

                    NButchi - Profil | Po 24.6.2013 20:36:29

                    Poušťák >>
                    Má tuhý kořínek :-D

                      NMAXXSKATER - Profil | Po 24.6.2013 20:36:21

                      Butchi >> Nechť odpočívá v pokoji, ale on jí brzy nahradí další prodejňák a po Mary neštěkne ani pes.

                        NButchi - Profil | Po 24.6.2013 20:36:09

                        Scanix >>
                        Je to smutnější, než když Bambimu umřela máma.

                          NPoušťák - Profil | Po 24.6.2013 20:35:30

                          Butchi >> to už umřela potřetí....o))))

                            NScanix - Profil | Po 24.6.2013 20:34:42

                            Butchi >> tak tedy uprimnou soustrast tem, kteri Mary potezkali...

                              NButchi - Profil | Po 24.6.2013 20:31:10

                              Kdyby to náhodou někdo nevěděl, tak je vyhlášen státní smutek.

                              http://worldcarp.cz/zajimavosti/406-odesla-mary-kra​lovna-mezi-kapry.html

                                Nrybomil - Profil | Po 24.6.2013 20:02:02

                                tý vogo, to vyprodává celej svuj kšeft ??? :§)

                                  NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 16:20:17

                                  P!F >> 1100 inzerátů,zřejmě lepší oddíl:-)))

                                    NP!F - Profil | Po 24.6.2013 16:17:06

                                    MM:

                                    Martin prosim ta, nedalo by sa nieco spravit s panom "http://www.mrk.cz/clen.php3?id=6856" alias "http://www.mrk.cz/clen.php3?id=68869" ? Nie je nutna fyzicka likvidacia, stacit mu nejak obmedzit mnozstvo podanych inzeratov... Ano, postrehol som opacne pohlavie, napriek tomu kedze predava tie iste veci ako predavalo cislo jedna uz pred pol rokom je zjavne ze sa jedna o tu istu osobu. Fakt je otravne citat ten isty inzerat viac nez 100x, cloveku chvilku trva kym si vsimne ze su to zase tie predrazene kramy...

                                      NDrozďák - Profil | Po 24.6.2013 15:23:42

                                      Pedro1 >> je to od tebe obrovská osobní oběť, někdo by to měl ocenit.

                                        NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 15:22:11

                                        Drozďák >> Někdo ho musí zastoupit:-)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M