Plkárna

Drozďák - Profil | Po 24.6.2013 15:20:14

Pedro1 >> jo tááák. Tak ty mu děláš orákulum, aby MRK nepomřel blbej, tak to jo.
Nakopnul mě doliz, teď jsem to už pobral úplně :-)

    Butchi - Profil | Po 24.6.2013 15:19:49

    venca1 >>
    To je pro MRK nepřínosné, jak se pohnem dál?

      Butchi - Profil | Po 24.6.2013 15:19:29

      Pedro1 >>
      Terazky změ šeci v rici.

        venca1 - Profil | Po 24.6.2013 15:19:19

        Butchi >> Vydrák tu má červenou. :-)

          Pedro1 - Profil | Po 24.6.2013 15:18:43

          Butchi >> Není potřeba,jsem to psal níže.Tloušť,nebo amur.


          A vydrák sem nemůže,má tady červenou.

            Butchi - Profil | Po 24.6.2013 15:13:00

            Zavolejte někdo Vydráka!

              Drozďák - Profil | Po 24.6.2013 15:12:41

              doliz >> prdel si z toho dělat nesmí, tady není na jarmarku, jak k tomu exponenti výlohy MRKu přijdou?

              Jj. smutnej příběh.

              MM: stáhněte to, pls. Martine tohle je na blití. Zacházení s rybou děs, chybí už jenom noticka "plave dál" a bude to dokonalý....

                Mates PB - Profil | Po 24.6.2013 15:10:38

                1Mara >> :-))))

                  doliz - Profil | Po 24.6.2013 15:09:29

                  Drozďák >> Jo, je to jasnej jelec jesen. Pedro si dělá ze všecho prd*el.

                    Drozďák - Profil | Po 24.6.2013 15:07:28

                    Ale stoprocentně má pravdu 1Mara

                      Drozďák - Profil | Po 24.6.2013 15:06:36

                      doliz >> doliz - 24.6.2013 14:34:06 >> je to fair play úlovek? Je! Tak jakápak diskus.
                      Btw. amur i plotice je nesmysl, viz Kóďa níže. Je to jesen s pravděpodobností hraničí s jistotou.
                      Amur, tloušť i plotice jsou out.

                        1Mara - Profil | Po 24.6.2013 14:54:49

                        KóĎA >> No , je to děs ........

                          KóĎA - Profil | Po 24.6.2013 14:50:05

                          1Mara >> no vypadá to na delší pobyt v klasickém uzlíkovém vezírku...

                            1Mara - Profil | Po 24.6.2013 14:47:04

                            KóĎA >> Já bych vsadil na to , že dotyčný pan rybář je idiot !

                              minatrix - Profil | Po 24.6.2013 14:46:32

                              Pedro1 >> souhlas s KóĎou... :-)

                                KóĎA - Profil | Po 24.6.2013 14:44:55

                                Pedro1 >> no já bych teda vsadil na jesena :-)

                                  doliz - Profil | Po 24.6.2013 14:40:19

                                  Nejsmutnější na tom je , že ten jedinec chytá od roku 1969.

                                    Pedro1 - Profil | Po 24.6.2013 14:38:48

                                    doliz >> Jasnej tloušť,možná amur.

                                      1Mara - Profil | Po 24.6.2013 14:35:56

                                      doliz >> To je hnus.....

                                        LudaT - Profil | Po 24.6.2013 14:34:44

                                        doliz >> Teď jsem to datloval. :-) Byl si rychlejší...

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M