Plkárna

Butchi - Profil | Po 24.6.2013 22:13:08

sfox >>
Já to věděl :-D

Taky jsem dostal pár SZ, telefon v kartě nemám :-)

    MAXXSKATER - Profil | Po 24.6.2013 21:58:58

    sfox >> :-) Tak to už někomu solidně leze na hlavu ... Tak Ti přeji, ať od toho máš klid a pokoj, musí to být fakt otravné.

      sfox - Profil | Po 24.6.2013 21:56:20

      MAXXSKATER >> JJ,volá i posílá SMS.Ted ještě čekám kdy začne vyhrožovat mé rodině .))
      Halt jsem si na vyjádření svého názoru vybral blbou skupinu ,od ted budu dávat nelíbí sumcařům.)))

        sfox - Profil | Po 24.6.2013 21:53:08

        Butchi >> No něco by se našlo.)))

          Butchi - Profil | Po 24.6.2013 21:25:31

          MAXXSKATER >>
          Přesně tak, jen do toho :-)))

            LosPafkos - Profil | Po 24.6.2013 21:21:01

            Poušťák >> papírovej Certate neexistuje :-)) ahoj

              Butchi - Profil | Po 24.6.2013 21:10:15

              sfox >>
              Kolik tam bylo pravopisných chyb? :-))))

                MAXXSKATER - Profil | Po 24.6.2013 21:08:16

                Butchi >> Tak to jsi mě potěšil. V tom případě je potřeba zvýšit úsilí ... :-)

                  Butchi - Profil | Po 24.6.2013 21:06:55

                  MAXXSKATER >>
                  Naopak, za to půjdeš do nebe, kde bude dravců, reofilních a lososovitých po kokot :-D

                    Butchi - Profil | Po 24.6.2013 21:06:08

                    Poušťák >>
                    Nuže, vyčkejme tedy :-)))

                      MAXXSKATER - Profil | Po 24.6.2013 21:05:16

                      sfox >> To už někdo smskuje nebo i volá kvůli "líbí / nelíbí" ? Tak to je mazec, soukromé zprávy nebo reakce vem čert, na to je člověk už zvyklej, ale že to dojde až tak daleko, tak to je fakt mazec.

                        sfox - Profil | Po 24.6.2013 21:00:58

                        Pro jedince jenž mi volá ,a píše SMS,leč se nepředstaví .
                        Fotky nedávám ,bo si nepotřebuji honit triko mýma čudlama , to za prvé .
                        A za druhé nic ti není do mých pohnutek co se týče nelíbí u kaprů v ML
                        Ale žes tak vytrvalý anonym ,tak ti to povím ,nemám vás rád .

                          MAXXSKATER - Profil | Po 24.6.2013 20:58:05

                          Butchi >> Tak to je v čoudu. A vyuzení pár jedinců jejího druhu mi asi taky moc nepomůže, že ? :-)

                            Poušťák - Profil | Po 24.6.2013 20:57:46

                            Butchi >> ten až si to přečte tak bude jak papírovej čertík...o))


                            už jsem opravil podle tebe jeho nick..o))

                              Butchi - Profil | Po 24.6.2013 20:55:16

                              minatrix >>
                              No a pak kdoje kaprař :-D

                                minatrix - Profil | Po 24.6.2013 20:54:31

                                Butchi >> kapř a vláčka jdou občas k sobě. Pan Pedro1 je odborník na vláčení na kapř. Třeba nám dá lekci gratis

                                  Butchi - Profil | Po 24.6.2013 20:54:06

                                  Poušťák >>
                                  Není nutné se toho bát, naopak je to takové hezké pošťouchnutí :-)))

                                  Pafkos to určitě zvládne :-D

                                    Poušťák - Profil | Po 24.6.2013 20:53:12

                                    Butchi >> to slovo bych nepoužil,ještě by se nějaký ortodoxní vláčkař urazil...o)))))))


                                    třeba Lospafkos...o))

                                      Butchi - Profil | Po 24.6.2013 20:51:36

                                      minatrix >>
                                      Tak tak, ale vzhledem k tomu, že už se může vláčet, nevím nevím, jestli pojedeme a kapř :-)))))

                                        minatrix - Profil | Po 24.6.2013 20:50:34

                                        Butchi >> na její počest bude příští kapř pozván na smuteční oběd... :-)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M