Plkárna

Ndoliz - Profil | Po 24.6.2013 14:34:06

http://www.mrk.cz/nejnej.php3?action=new

Ta 45 cm plotice z orlíku...

    NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 11:24:00

    MB >> Koupíš ode mě za 200 Kč zbytek těch twisterů a hlav a s nima pošlu i příručku:-)))

      NMB - Profil | Po 24.6.2013 9:31:55

      Pedro1 >> kolik chceš ty ....vydřiduchu :)))

      ahoj ty tu

        NPedro1 - Profil | Ne 23.6.2013 20:21:09

        MB >> Pronajmu:-)

          NMB - Profil | Ne 23.6.2013 20:19:44

          Pedro1 >> no teď už moc tajný nenisi

          Půjčíš?

          ;))

            NPedro1 - Profil | Ne 23.6.2013 20:17:23

            MB >> Samozřejmě že mám,jsem tajný kaprař.

              Nvokounek - Profil | Ne 23.6.2013 20:13:15

              prochy96 >> Gratulujem ku krásnym úlovkom kolega. Tiež som mal obavu že ťa ten exe infikoval ale vidím si macher a držím ti úprimne palce..

                NLosPafkos - Profil | Ne 23.6.2013 20:09:43

                prochy96 >> děláš dobře,FC nechme Slovákům,že pane Exeblbtor :-)))

                  Nprochy96 - Profil | Ne 23.6.2013 20:02:50

                  LosPafkos >> V pohodě.. :) osobně těm různým návazcům ze šňůry nebo FC nevěřím.. :) Dávám buďto wolfram nebo ocel.. :)

                    NLosPafkos - Profil | Ne 23.6.2013 20:01:48

                    prochy96 >> v pořádku,proto se ptám.Z fota to bylo trochu matoucí.Děkuji :-))

                      Nprochy96 - Profil | Ne 23.6.2013 20:00:13

                      LosPafkos >> Ne! :) V žádným případě... Je tam wolfram :)

                        NLosPafkos - Profil | Ne 23.6.2013 19:59:29

                        prochy96 >> taky to kosíš s FC (údajným SK) lankem ?
                        [reakce na zápis v Můj lov]

                          Nsfox - Profil | Ne 23.6.2013 19:40:02

                          MB >> Je ,i z obrázkama ,na ML.)))

                            NMB - Profil | Ne 23.6.2013 19:38:04

                            Pedro1 >> ahoj ty tu...
                            Ty máš učebnici WaM ??? Je i v elektronické podobě?

                              NPedro1 - Profil | Ne 23.6.2013 18:59:06

                              ŽLŽ CARP TEAM >> Jako z učebnice o WaM.
                              [reakce na zápis v Můj lov]

                                Nvokounek - Profil | Ne 23.6.2013 18:40:41

                                1sedyvlk >> Detto Vrata2. Takmer..
                                [reakce na zápis v Můj lov]

                                  Nvokounek - Profil | Ne 23.6.2013 18:38:55

                                  Vrata2 >> Krásny jalec a chválim aj to že si ho pustil ale včera som zažil čo dokáže táto ryba pri fotení. Držať ju v jednej ruke nad zemou je velký hazard a nesvedčí o vzťahu lovca k rybe. Mne včera poskákal po celom bellyboate nebolo lahké spraviť foto. To nelíbi je za to riziko akému si ho vystavil. Inak ryba fakt krásna prosim nabudúce neriskuj..
                                  [reakce na zápis v Můj lov]

                                    NLosPafkos - Profil | Ne 23.6.2013 18:20:06

                                    ŽLŽ CARP TEAM >> Palec nahoru,přesně tohle miluju.Nahodit a zalézt na slamník ke klidnému spánku.
                                    [reakce na zápis v Můj lov]

                                      NPvl - Profil | Ne 23.6.2013 17:44:52

                                      Poušťák >> Ne 23.6.2013 17:20:29 -- Skoro jako ty :o§)

                                        Ntuzemak - Profil | Ne 23.6.2013 17:42:25

                                        LosPafkos >> já být tebou,nejprve si zajedu do Pelhřimova,abys věděl do čeho jdeš.o)))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M