Plkárna

NMillhouse23 - Profil | Ne 23.6.2013 17:37:27

trpaslik500 >> Povodeň. Někde se prej protrhly chovný rybníky. Zajdi se podívat do Českýho Vrbnýho pod jez. Je jich tam naskladanejch hafo.

    NLosPafkos - Profil | Ne 23.6.2013 17:28:31

    tuzemak >> věkem rozhodně,dnes mám pocit,že se vykoupu,obleču do svátečního a půjdu si lehnout s rukama na prsou. Ušetřím tim rodině mraky práce :-)))

      Ntuzemak - Profil | Ne 23.6.2013 17:25:55

      LosPafkos >> šak ty patříš mezi tu mládež.o)))

        NLosPafkos - Profil | Ne 23.6.2013 17:22:40

        tuzemak >> všímáš si,že tu zase dělá bordel kapřařská mládež.Ti kuci wostří nás jednou všecky pohltí a vyjdeme zadem (análem) :-)))

          NPoušťák - Profil | Ne 23.6.2013 17:20:29

          Vrata2 >> má,fakt má...o)))
          [reakce na zápis v Můj lov]

            Ntuzemak - Profil | Ne 23.6.2013 17:00:00

            Rybkin >> ona ta mládež si už stejně dělá co chce,taky díky chování jejich rodičů.

              Ntuzemak - Profil | Ne 23.6.2013 16:59:06

              Martin M. >> nejsem uražený,já sem v pohodě,nechci abys tu dělal škatulky.

                NRybkin - Profil | Ne 23.6.2013 16:14:53

                tuzemak >> Jak by sis to představoval?Že by si mládež dělala co se ji zachce?Žádná pravidla?

                  NMartin M. - Profil | Ne 23.6.2013 16:14:50

                  tuzemak >> neurazej se a radeji mi napis, proc bych mel byt na mladez v ML mirnejsi nez na ostatni?

                    Ntuzemak - Profil | Ne 23.6.2013 16:11:40

                    Martin M. >> ach jo,tak se ta dnešní mládež vychovává,pak se nedivte,že se ke starším tak chovají jak se chovají,končím,nemá to smysl,dik za vyčerpávající odpověď.

                      NMartin M. - Profil | Ne 23.6.2013 16:09:33

                      tuzemak >> 1-2 mesice stare ulovky (byly to 2 zapisy) samozrejme muze umistit na MRK a pochlubit se s tim, ale nemuze to byt v MujLov - musi si najit vhodnejsi diskusi nebo fotogalerii.
                      Pravidlo zakazu uvadeni kaprarskych navnad plati i pro mladochy.

                        Ntuzemak - Profil | Ne 23.6.2013 16:04:55

                        Martin M. >> Martine je to mládě,chtěl se pochlubit rybou,já sám když dám do diskuze foto taky neřeším datum,nekontroluju jestli je či nejní dobře nastavený datum,někteří ztoho zbytečně dělají bramboračku.no myslíš to,že se pochlubil na co tu rybu ulovil?

                          NMartin M. - Profil | Ne 23.6.2013 16:03:15

                          tuzemak >> neslo jen o datum :)

                            Ntuzemak - Profil | Ne 23.6.2013 16:00:05

                            jarinnn >> kašli na ně,závidí ti a ještě se tu nějaký pitomec bude ohánět kodexem,nemá nic lepšího na prácu než tu někoho buzerovat za špatně napsaný datum.

                              Nsfox - Profil | Ne 23.6.2013 15:55:17

                              jarinnn >> Bosanac mne předběhl .
                              Tak si přečti co ti napsal .

                                NBosanac - Profil | Ne 23.6.2013 15:52:37

                                jarinnn >> Pravidla pro diskusi Můj lov

                                Rubrika slouží pouze pro informování o vašich výpravách na ryby, veškerá jiná témata sem nepatří a budou mazána.
                                Pište nejvýše 14 dní staré informace. Zápisy bez data lovu mohou být smazány.
                                Shrňte vše do jednoho zápisu, násobné zápisy budou sloučeny či smazány.
                                Fotky zobrazující dominantní loga značek, firemní vlajky, koláže výrobků apod. budou mazány.
                                Není dovoleno komukoliv uvádět (ani naznačovat) názvy komerčních nástrah a návnad pro lov kaprů.
                                Pokud je zápis škaredý (vysoký počet nelíbí), může být smazán, i když neporušuje žádná pravidla.
                                Odkazy na cizí stránky v této rubrice tolerujeme jen tehdy, když se nejedná o komerční web a zároveň je zjevné, že autor nevložil zápis jen proto, aby si zde mohl zveřejnit svůj odkaz.
                                Pokud lovec porušoval při lovu pravidla rybolovu, bude jeho zápis smazán.

                                  NSoulfish - Profil | Ne 23.6.2013 15:40:15

                                  Petr64 >> to každopádně :o)

                                    NPetr64 - Profil | Ne 23.6.2013 15:20:06

                                    Soulfish >> Však člověk se má bavit.Né?:o))

                                      NSoulfish - Profil | Ne 23.6.2013 15:17:14

                                      Petr64 >> no to jo - mě to celkem i pobavilo

                                        NPetr64 - Profil | Ne 23.6.2013 15:15:23

                                        Soulfish >> Si ho s tím datem tak zblbnul,že při opravě předběhl dobu.:o))))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M