Plkárna

NPetr64 - Profil | Ne 23.6.2013 15:13:34

jarinnn >> Jejdanánku.To seš frajer,když víš,co chytneš za dva dny a navíc to už dokážeš i vyfotit.:o)))
[reakce na zápis v Můj lov]

    NMAXXSKATER - Profil | Ne 23.6.2013 14:46:36

    trpaslik500 >> Jestli je nevysazovali stylem jako u nás. Vysypujou je na beton a ať do vody odskáčou sami ... Pak chytáš kapříky s boláky, i když tohle je hardcore. Dneska jsem viděl během vláčky na Labi jednoho kapra u břehu, ten už byl tak plesnivej ... Sotva plaval, má to spočítané.

      Njarinnn - Profil | Ne 23.6.2013 14:46:33

      sfox >> Proč bych nemohl napsat na co jsem to chytil?

        Njarinnn - Profil | Ne 23.6.2013 14:44:42

        Jaká reklama?

          Nsfox - Profil | Ne 23.6.2013 14:43:21

          jarinnn >> Hele prde, co ta reklama?
          [reakce na zápis v Můj lov]

            NSoulfish - Profil | Ne 23.6.2013 14:01:34

            jarinnn >> když to tam začneš nahrávat, tak se ti objeví takový pěkný text:

            "Do diskuse Můj lov je povoleno vkládat jen aktuální zápisy z lovu.
            Všechny fotky vkládejte do jednoho společného zápisu - vložte nejdříve jednu a pak klikněte na "opravit zápis" pro vložení další.
            Dodržujte základní míru vkusu a úcty jak k živým, tak i k mrtvým rybám. Neválejte živé ryby po zemi nebo je jinak zbytečně netrapte jen kvůli fotkám pro tuto rubriku!
            Fotky podmírových či hájených ryb mohou být smazány.
            Děkujeme, že respektujete kodex uživatele MRK.cz."

            Z tohoto bych vypíchl první větu - do diskuse Můj lov je povoleno vkládat jen aktuální zápisy z lovu.
            Při datu 23.6. mi lov z 5.4. nepřipadá zrovna nejaktuálnějši - nemyslíš?
            [reakce na zápis v Můj lov]

              NAleš10 - Profil | Ne 23.6.2013 13:46:01

              trpaslik500 >> nevysazovali tam nedávno kapříky?

                Ntrpaslik500 - Profil | Ne 23.6.2013 13:41:42

                Zdravím kolegové,tohohle kapříka jsem dnes chytil,potěšil mě souboj,ale když jsem ho vytáhl tak jsem se ho fakticky leknul.Chtěl bych vědět jestli je to poškození od nějakých předchozích tzv. rybářů,anebo jestli ten chudáček trpí nějakou rybí nemocí.Co myslíte??

                  NSurf - Profil | So 22.6.2013 22:45:49

                  ZN >> jestli si zmaten, tak se Ti omlouvám. snažím se vysvětlit, že až na vyjímky, používám při vláčce pouze jednohák. a ještě zamačkávám protihrot nebo si kupuji háčky bez protihrotu. a pokud už někdo musí používat trojhák-y, tak pokud možno, aby používal trojháky bez protihrotu. nebo protihroty zamačkával. na pstruhovce bych povolil pouze jeden háček. a pokud "řádí" někde na pstruhovce např. velké štiky, tak bych udělal vyjímku, ale pouze u velkých nástrah. např. 20cm a výš. kde je předpoklad, že se na tuto nástrahu nebudou věšet pstruzi. ikdyž ani to nejde vyloučit.

                    NZN - Profil | So 22.6.2013 22:31:38

                    Surf >>
                    vlastní názor na veřejném, diskuzním (podotýkám diskuzním) fóru je předpoklad DISKUZE. Pravda, někdy ta diskuze stojí za hov.o. Jsem z tebe taky trošku zmatený.

                      NSurf - Profil | So 22.6.2013 22:26:48

                      medvěd >> doporučil jsem POUZE woby. příště musím být přesnější.

                        Nmedvěd - Profil | So 22.6.2013 22:21:45

                        Surf >> no jsem zmatený stejně jako Lojza.V jednom příspěvku píšeš,že na pstuhovky trojháčky nepatří a otázce doporučuješ woblery s trojháčkama.

                          NSurf - Profil | So 22.6.2013 22:14:31

                          Bosanac >> je to jednoduché, jak facka...... ptej se.....

                            NSurf - Profil | So 22.6.2013 22:12:51

                            Pokud by někomu vadilo, že sem píšu svůj názor, ať laskavě odepíše přímo mě. Nemusí mě obcházet a psát narážky. Možná je to zde jen pro vyvolené. Pochopím to a přestanu sem psát.

                              NBosanac - Profil | So 22.6.2013 22:10:39

                              Surf >> Jak by rikal klasik : Som z toho volaky zmeteny .

                                NAnýzový dědek - Profil | So 22.6.2013 22:08:06

                                Drozďák >> V pohodě, O nic nejde.)))

                                  NPvl - Profil | So 22.6.2013 22:04:20

                                  Drozďák >> Jj dík .

                                    NDrozďák - Profil | So 22.6.2013 22:00:51

                                    Anýzový dědek >> pochopitelně určeno pro pvl, překlikl jsem na tvůj nick omylem. Doufám, že tě to nevyvedlo příliš z rovnováhy.

                                      NSurf - Profil | So 22.6.2013 21:59:05

                                      Martin M. >> hm.......

                                        NSurf - Profil | So 22.6.2013 21:53:36

                                        Bosanac >> ne. doporučil jsem je na pstruhovku, jako takovou. u wobů, které jsou v této velikosti a mají dva trojháky, doporučuji jeden sundat. doporučuji je sundat, i u mnohem větších wobů. lépe oba a nahradit je jednoháky.

                                        pokud už někdo musí mít trojhák, tak zamáčknout protihroty, nebo trojhák bez protihrotů, nebo s co nejmenšími protihroty. např. tyto:

                                        http://www.rsp-fishing.cz/hacky-trojhacky-dvoj/troj​hacek-owner-5611-st-11-ul

                                        nebo lépe:

                                        http://www.rsp-fishing.cz/hacky-trojhacky-dvoj/troj​hacek-owner-stbl

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M