Plkárna

Martin M. - Profil | So 22.6.2013 21:46:46

Bosanac >> au :)

    Bosanac - Profil | So 22.6.2013 21:32:25

    Surf >> To jsou woblery na stiky co doporucujes ?
    http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=643588&users%5B%5D​=32134

      Adolf - Profil | So 22.6.2013 21:15:48

      Surf >> ty si riadne mimo navrhujem ti udrieť si poriadne hlavu o stenu alebo zájsť k lekárovi ;)

        Surf - Profil | So 22.6.2013 20:57:20

        Bosanac >> ta moje odpověď byla pro MrCement.
        Tobě odpovím: na pstruhovku ( podle mě ) trojhák nepatří. možná pouze někde, kde se např. vyskytují velké štiky. 80+. ale zase k odpovídajícím nástrahám. např. min. 20cm a výš.

          Bosanac - Profil | So 22.6.2013 20:31:30

          Surf >> Mas pravdu , jen cunata doporucuji trojhaky . Zaplat panbuh ty to nejsi .

            Surf - Profil | So 22.6.2013 20:29:18

            Bosanac >> nubudu Ti odpovídat, protože Tě to nezajímá. jak jsi psal.......

              Bosanac - Profil | So 22.6.2013 20:26:52

              Surf >> A na pstruhovky doporucujes trojhak ?

                Surf - Profil | So 22.6.2013 20:21:20

                MrCement >> že by anonym??.........

                  MrCement - Profil | So 22.6.2013 20:17:36

                  Surf >> tož napsat něco veřejně na MRKu je skoro stezka odvahy :-) Klucíííí, vždyť to tady nikoho nezajímá.

                    Surf - Profil | So 22.6.2013 20:08:04

                    Adolf >> pokud někoho urážíš, měl by si to napsat veřejně. nebát se a stát si za svým názorem.
                    já jsem taky pouze napsal, to co jsem chtěl a jak jsem chtěl. ale nebojím se to napsat veřejně.

                      Surf - Profil | So 22.6.2013 20:05:19

                      Bosanac >> upřesním: mluvím pouze o přívlači........

                        Adolf - Profil | So 22.6.2013 20:03:48

                        Surf >> prečo by som sa mal báť odpísať verejne ?? len som napísal to čo som chcel a ako som chcel to je všetko

                          Bosanac - Profil | So 22.6.2013 20:01:36

                          Surf >> Vetsinou plavacku a feeder s jednohackem v prekladu ?

                            Surf - Profil | So 22.6.2013 19:51:48

                            Bosanac >> většinou ano.

                              Bosanac - Profil | So 22.6.2013 19:47:19

                              Surf >> Ty chytas jen na nastrahy s jednohackama ?

                                Surf - Profil | So 22.6.2013 19:39:40

                                Adolf >> neboj se mi odepsat veřejně.........
                                [reakce na zápis v Můj lov]

                                  Anýzový dědek - Profil | So 22.6.2013 13:49:32

                                  siri >> já jí nepotřebuju, tak nic shánět nebudu.-:) Shalom

                                    siri - Profil | So 22.6.2013 13:35:18

                                    AD - proste si ji sezen. A nediskutuj o tom... :)

                                      siri - Profil | So 22.6.2013 13:32:58

                                      Jehla - zvenku bych dal UHU Power Transparent, :) pro zmenu - a tak nejak mi to prijde blizsi tem drahejm lepum ze specialek...

                                        Anýzový dědek - Profil | So 22.6.2013 13:29:30

                                        Drozďák >> A proč to píšeš mě? Já jí nesháním.

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M