Plkárna

Nvokounek - Profil | Čt 20.6.2013 4:32:00

Pedro1 >> Pedro1, Kolis - 19.6.2013 23:32:46 >> Viete prd ako to chodí u nás na východe :o)

    NMartin M. - Profil | Čt 20.6.2013 4:11:14

    minatrix >> dvoji metr v porovnani ke komu/cemu?

      NLosPafkos - Profil | Čt 20.6.2013 0:43:18

      eXecutor >> ryby krásný,ale možná to k vám ještě nedorazilo,candát i bolen to vezme i s lankem.
      [reakce na zápis v Můj lov]

        NKolis - Profil | St 19.6.2013 23:44:29

        Pedro1 >> Dnes jsi wostrej kamaráde, votomnic, zítra je taky den o)))

          NPedro1 - Profil | St 19.6.2013 23:32:46

          Kolis >> Myslíš jako poslat kamarády v anus včetně brasule?Ti poudam,to by jste si za rámeček nedali.A guru to vi,ne že ne.Stejne jako bytna.Radši jdu,nechci tady být sprosty.:-)))

            NKolis - Profil | St 19.6.2013 23:21:29

            Pedro1 >> Nepředvést by byla škoda o))

              Nminatrix - Profil | St 19.6.2013 23:20:22

              Pedro1 >> kein Stress mein Freund :-)

                NPedro1 - Profil | St 19.6.2013 23:18:41

                minatrix >> Nebude,je to přeci Exe,král vlaceni v březnu a lovu bez lanka.


                Radši dneska končím,nebo předvedu Pavla68 jako za dob jeho slávy:-)

                  Nminatrix - Profil | St 19.6.2013 23:10:30

                  ..bude či nebude dvojí metr na Exeho pexesování v ML? ....

                    NPedro1 - Profil | St 19.6.2013 22:12:20

                    Vydra revírní >> Všichni tam musíme.

                      Nrover - Profil | St 19.6.2013 21:24:46

                      Jozo68 >> Realita života, ...nemá smysl si něco "namlouvat" !
                      [reakce na zápis v Můj lov]

                        NAleš10 - Profil | St 19.6.2013 20:47:12

                        Pvl >> :-)))

                          NPvl - Profil | St 19.6.2013 20:45:59

                          Aleš10 >> jj ,pak s těma Vietnamcema -ten byl fakt hustej ..

                            NAleš10 - Profil | St 19.6.2013 20:38:14

                            Pvl >> čučíš na barandov? ten s tou učitelkou byl mazec :-DD

                              NPvl - Profil | St 19.6.2013 20:34:41

                              Aleš10 >> Teď byl v bedně .

                                NAleš10 - Profil | St 19.6.2013 20:34:01

                                Pvl >> :-))

                                  NPvl - Profil | St 19.6.2013 20:32:37

                                  Aleš10 >> Pro mne teda ne :o§))))) EDIT :v porovnání s mým věkem :o§)

                                    NAleš10 - Profil | St 19.6.2013 20:30:44

                                    Pvl >> trochu starší :-)

                                      NPvl - Profil | St 19.6.2013 20:24:51

                                      Teď jsem slyšel docela dobrej fór (alespoň z máho pohledu )

                                      Příjde kostlivec do baru ... barman se ptá , máte přání ? Jo , pivo a hadr

                                        NVydra revírní - Profil | St 19.6.2013 18:33:11

                                        LosPafkos >> s tímhle člověkem umřelo kus mýho vnitřního mládí, to neni prdel ..

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M