Plkárna

Ndasty carp - Profil | St 19.6.2013 18:25:08

Ahoj přátele))
Radi bychom vás informovali o další plánované akci zahranu ryb z lagun po povodních,která se koná v sobotu 22.6. v 8hodin ráno.Sraz je jako obvykle a to směr nový most na Litoměřice(Prosmyky).
Je zapotřebí na tuto akci co nejvíce lidí..Ted už je to asi poslední co se dá zachránit a laguny jsou velké a hlubší.Tudíž čím více lidí tím lépe.Pokud někdo z vás má volno at dorazí každá ruka dobrá.
Díky obětavosti rybářů kteří se zučasnili se podařilo opravdu velké množství ryb zachránit a vrátit tam kam patří.Pokud vám to není lhostejné určitě doražtě a uvidíte že z toho budete mít jen ten nejlepší pocit že jste udělali pro záchranu maximum...
Jinak zde jsou tel.č. na osoby kteří vám řeknou co a jak..
Milan Šturek-728705615
Krpeš Láda-603753774
Zde ještě místo srazu..
http://www.mapy.cz/s/7xbG

    NLosPafkos - Profil | St 19.6.2013 18:19:37

    Vydra revírní >> jj,už tu zůstanou jen Ivety,Heleny,Michalové :-((

      NVydra revírní - Profil | St 19.6.2013 18:12:24

      Ty vole, jděte do hajzlu s takovejma zprávama. Jeden z mála opravdovejch umělců.

        NLosPafkos - Profil | St 19.6.2013 18:07:23

        kuwa Psí vojáci jsou bez F.Topola :-(((

          Nsfox - Profil | St 19.6.2013 18:00:11

          Gagne17 >> Prosím tě jak se pozná že ryba ještě nebyla chycena ?
          Nemá cvaklej kupon ,či co .
          Děkuji za odpověd.
          [reakce na zápis v Můj lov]

            NAnýzový dědek - Profil | St 19.6.2013 17:02:30

            Pvl >> Pojd na pívo, pak pudem zmasit tyhle krasavce...-:))

              NPvl - Profil | St 19.6.2013 16:59:50

              Anýzový dědek >> Bezpochyby .

                NAnýzový dědek - Profil | St 19.6.2013 16:57:17

                Pvl >> to bych byl asi největším trpaslíkem v EU..)))

                  NPvl - Profil | St 19.6.2013 16:56:07

                  Anýzový dědek >> Nezakrníš

                    NAnýzový dědek - Profil | St 19.6.2013 16:55:31

                    Pvl >> jen odpovídám na reakce.

                      NPvl - Profil | St 19.6.2013 16:54:40

                      Anýzový dědek >> Zatím se angažuješ nejvíc ty :o§))))))))))))))))

                        NAnýzový dědek - Profil | St 19.6.2013 16:53:56

                        Pvl >> ještě bys zakrněl a co potom s trpaslíkem?...-:)))

                          NAnýzový dědek - Profil | St 19.6.2013 16:53:12

                          MAXXSKATER >> toto je asi záležitost každého Územního svazu.
                          Neboj, taky na to dojde i u nás ..)))

                            NPvl - Profil | St 19.6.2013 16:52:05

                            No vidíte , jak to pár chcípáků rozjelo :o§)

                              NMAXXSKATER - Profil | St 19.6.2013 16:51:23

                              Anýzový dědek >> Tak přesně tak jsme to tady měli, ale už to zkrouhli tak, jak jsem říkal - východní Čechy.

                                NAnýzový dědek - Profil | St 19.6.2013 16:51:00

                                MAXXSKATER >> Zatím můžeme po 2ks kapra , za podmínky, že nedosahují povoleného limitu 7kg ještě chytat bílou rybu do tohoto limitu.

                                  NLosPafkos - Profil | St 19.6.2013 16:50:49

                                  Fanax >> to je zbabělé řešení,to bych doma neprosadil.

                                    NFanax - Profil | St 19.6.2013 16:48:58

                                    LosPafkos >> Jsem se rozhod vypnu lednici a je to.Pafko na kandáti já až na podzim.

                                      NMAXXSKATER - Profil | St 19.6.2013 16:48:10

                                      Anýzový dědek >> Vy můžete ještě po 2 kusech ušlechtilé ryby - v tomto případě 2 kusech kapra ještě pak navíc chytat dál a to ať už jen tak nebo si brát dál bílou rybu ? To tady bylo kdysi taky, ale už je to zrušené, jakmile si vezmeš 2 kusy ušlechtilých ryb, tak pro Tebe denní lov končí.

                                        NLosPafkos - Profil | St 19.6.2013 16:45:15

                                        Fanax >> změna místa-candát jistá.

                                        a neděkuj :-))

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M