Plkárna

NMartin M. - Profil | Čt 20.6.2013 9:59:40

minatrix >> pokud by se to zacalo rozmahat, zacneme to resit zmenou programu nebo pravidel, ale v tuto chvili to neodporuje nasim pravidlum a nebudu si nastvavat vybrane uzivatele prisnejsim metrem, nez jaky pozadujeme po ostatnich.

    NMB - Profil | Čt 20.6.2013 9:57:38

    Fishky >> jak daleko to musí být? mám to asi 85km .c)

      NMartin M. - Profil | Čt 20.6.2013 9:57:34

      MB >> Zubinko mel v ML 2 zapisy kazdy s jednou fotkou, ktere jsme spojili do jednoho - uplne jiny pripad.

        NeXecutor - Profil | Čt 20.6.2013 9:46:54

        LosPafkos >> skus sa lepšie pozrieť na fotky. Ryby sú všetky chytené na Florocarbonove hrube lanka!

          NFishky - Profil | Čt 20.6.2013 9:46:38

          Páč MRK ví šecko, prosim Vás, je tu někdo od Humpolce?

            NMates PB - Profil | Čt 20.6.2013 9:34:05

            Pelets >> Radím na nějaký čas nechat rybaření a vrátit se k němu až budeš starší, vyrovnanější a rozumější. Nemyslím to zle.
            [reakce na zápis v Můj lov]

              NWorm - Profil | Čt 20.6.2013 9:23:01

              Já bych ML zrušil,zpoplatnil a nebo prostě omezil na 1 foto/1den....... :o)))))))

                NPedro1 - Profil | Čt 20.6.2013 8:40:18

                minatrix >> Čím víc fotek,tim víc Adidas.

                  Nminatrix - Profil | Čt 20.6.2013 8:32:43

                  Martin M. >> a co tedy udělat alespoň 12-tihodinovou čekačku na další zápis? Když někdo pojede na dva týdny, může do ML v klidu nasekat 56 fotek naráz? Jen to rozepíše na dny.. .

                    NVydra revírní - Profil | Čt 20.6.2013 8:26:20

                    Mates PB >> to musel bejt Filip ve vrcholný formě ..

                      NMB - Profil | Čt 20.6.2013 8:21:04

                      Martin M. >> Soulfish - ® Út 18.6.2013 13:23:32

                      Zubinkoo >> Do diskuse Můj lov je povoleno vkládat jen aktuální zápisy z lovu.
                      Všechny fotky vkládejte do jednoho společného zápisu - vložte nejdříve jednu a pak klikněte na "opravit zápis" pro vložení další........
                      [reakce na zápis v Můj lov]

                      proč by tam měl lepit pexeso z každého dne .......nestačí jeden zápis za den v můj lov a 4 fotky????

                        NMates PB - Profil | Čt 20.6.2013 8:18:27

                        Vydra revírní >> Já byl na nich někdy v roce 94(?) v jednom klubu v PB. Byl to takovej komorní konzík. Pár lidí, výbornej zážitek.

                          NVydra revírní - Profil | Čt 20.6.2013 8:16:00

                          Mates PB >> popravdě, neznám moc lidí který by ho nemělo :) Byl jsem na nich ještě v lednu v Akropoli a dokonalejší hudební vystoupení jsem nezažil a dost možná nezažiju, ten koncert měl všechno. Možná i ta Topolova krev na klávesách nechyběla, ale to nevim, nebyl jsem dost blízko.

                            NMates PB - Profil | Čt 20.6.2013 8:07:52

                            Vydra revírní >> Topola je škoda, měl jsem psívojákovské období. Ještě dneska si je občas pustim.

                              NVydra revírní - Profil | Čt 20.6.2013 8:01:48

                              Pedro1 >> všichni ne. Kájové, Helenky, Davidové a jím podobní nás budou svojí normalizační pop-kulturou oblažovat do věčnosti, a nahoře to roztáčej Krylové, Mejlové, Navarová, Topolové a další. Sorry, ale já jsem nasranej, to prostě neni spravedlivý.

                                NMates PB - Profil | Čt 20.6.2013 7:05:08

                                eXecutor >> Já myslím, že by si měl natočit nějaký video, ve stejný kvalitě jako ty fotky, fakt by mě to zajímalo.
                                [reakce na zápis v Můj lov]

                                  Nvokounek - Profil | Čt 20.6.2013 4:53:40

                                  Kolis >> Bré ránko :) ak ideš lapať tak držím palce ja idem rýchlo do robotky kým neni tak teplo..
                                  Edit: aha takže tiež si vymenil príjemné za užitočné..

                                    NKolis - Profil | Čt 20.6.2013 4:50:38

                                    afjee >> Čus o) Ee..., NHL o))

                                      Nafjee - Profil | Čt 20.6.2013 4:43:46

                                      Kolis >> Že ty jdeš k vo... ne, nejdeš o)))

                                      a čus, já musím o)

                                        NKolis - Profil | Čt 20.6.2013 4:42:47

                                        vokounek >> To by ses divil.. o)

                                          Červené karty: Fish man, Badimura, HK, vokounek, kědul, smellslike, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Hein*eken, masák11111, Lojzakk, danielsio6, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-n, nornik-o, JaLeOn, Cheltenham, Tadas M