Muškaření

medvěd - Profil | Út 18.6.2013 10:50:43

jehla >> ahoj,nevíš,jestli to poslali?

    mildas - Quinn - Profil | Út 18.6.2013 8:27:17

    Tak ja vam teda vsem dekuji.

    Mimikry: ze Verce dekuji :-))))

      jehla - Profil | Út 18.6.2013 8:26:22

      mimikry >> geniální..ale co jinýho od tebe čekat, že? :-)))

      (ale chybí ti tam čárka...nebo zapadla mezi? :-)))

        mimikry - Profil | Út 18.6.2013 8:12:18

        Mates PB >> nejen mrkem je rybář živ :-)
        Pike: tchýně né :-)

          Mates PB - Profil | Út 18.6.2013 8:08:22

          mimikry >> Ty budeš mít fakt nějaký speciální stránky :-))

            vanuz - Profil | Út 18.6.2013 8:05:28

            mimikry >> a ze je ale mas, cece

              Pike - Profil | Út 18.6.2013 7:59:18

              mimikry >> Pavlínko, ty si ale blondýna?

                medvěd - Profil | Út 18.6.2013 7:52:50

                mildas - Quinn >> vše nej k svátečku

                  mimikry - Profil | Út 18.6.2013 7:46:25

                  mildas - Quinn >> :-)

                    Mates PB - Profil | Út 18.6.2013 7:07:50

                    mildas - Quinn >> Milý Milane přeju Ti všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku.

                      welbin - Profil | Út 18.6.2013 6:37:45

                      mildas - Quinn >> vše nej ke jmeninám Tobě i dalším Milanům

                        jehla - Profil | Út 18.6.2013 4:52:48

                        mildas - Quinn >> tak když je dneska Svatýho Mildase, snad budu prvním něžným poupátkem-gratulantem...Milane, tobě i ostatním jmenovcům vše nej a prostě to, co by sis sám přál, s úctou oddaný atakdále atakdále Jehla von Hamster :-)))

                          mildas - Quinn - Profil | Po 17.6.2013 23:13:23

                          mimikry >> ja jsem v zivote pri brouzdani internetem nenasel ani vzdalene podobnou fotku tem, ktere sem davas Ty ? Mas nejake specialni stranky ?

                            u.x.a. - Profil | Po 17.6.2013 22:11:02

                            ani jste se nikdo nevšimunul,že dnes mají muškaří nymfaří svátek,všechno nej fšem...

                              iwanhoe - Profil | Po 17.6.2013 21:13:25

                              Hugo Fisher >> lipan smrdí jen ve smradlavejch rukách, howgh .-)

                                jepice - Profil | Po 17.6.2013 19:40:19

                                Zajímavé počtení, přátelé...
                                http://www.chvalamuskareni.xf.cz/krize.html

                                  welbin - Profil | Po 17.6.2013 19:01:18

                                  mrkef >> Je to smůla, hlavní nepřátelé jsou v přesile - kormorán, lidský kormorán, a ČRS - jsou moc drazí na odchov,v tom asi bude problém

                                    mrkef - Profil | Po 17.6.2013 18:56:37

                                    welbin >>
                                    což o to ... muška se umotne ... ale lipani ...
                                    kterých tam bývalo ... se jen tak nevrátí ...
                                    kurňa .... i několik 50tek jsem tam míval ... :o(

                                      Hugo Fisher - Profil | Po 17.6.2013 18:54:11

                                      welbin >> lipana jsem nikdy nezabil

                                      smrdí :)

                                        welbin - Profil | Po 17.6.2013 18:48:39

                                        Hugo Fisher >> hezký :-))) /a chutnali/

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile