Muškaření

Drozďák - Profil | Út 18.6.2013 13:23:20

kunnan >> s dvěma suchejma si vystačím jednu sezonu, natož jednu rybačku.
Mates to dá v suchým triku s jedno suchou.

    mimikry - Profil | Út 18.6.2013 13:22:24

    Mates PB >> zejtra jsem v práci,to bude prima teploučko

      Mates PB - Profil | Út 18.6.2013 13:21:24

      mimikry >> Měli by jste to přeložit na zítra má být ještě o dva stupně tepleji.

        Mates PB - Profil | Út 18.6.2013 13:20:44

        kunnan >> Tak tři, ale to je fakt strop. V tomhle horku jsou i dvě napováženou.

        Ruka nymfaře je trénovaná šestým smyslem, chytání viditelných ryb je prakticky rozcvička v mateřské školce.

          mimikry - Profil | Út 18.6.2013 13:20:35

          Mates PB >> no a já mám dneska fotbal,tak nevim jestli tu nejsem naposledy

            kunnan - Profil | Út 18.6.2013 13:16:34

            Mates PB >> Dvě ? Není to málo ? Ve vší úctě ruka nymfaře není tak trénovaná. Upráskneš to jako nic :-)) Dvě jsou po čertech málo.

              Mates PB - Profil | Út 18.6.2013 13:13:25

              mimikry >> Neboj se nic, opodál hospůdka malá a v ní Rohozecký řezaný.

                jehla - Profil | Út 18.6.2013 13:12:35

                kunnan >> na čerta zrovna vidím, stojí tady u zdi a má tam radar...ale malovanej asi nebude...:-(((

                  mimikry - Profil | Út 18.6.2013 13:11:39

                  Mates PB >> hele hlavně dodržovat pitnej režim

                    Mates PB - Profil | Út 18.6.2013 13:09:04

                    kunnan >> Uvážu dvě suchý a to by byl v tom čert abych se na dvě hodiny večer pod ten jez nepostavil.

                      kunnan - Profil | Út 18.6.2013 13:07:37

                      Mates PB >> Mám týdenní distanc. Čert aby to spral.

                        Mates PB - Profil | Út 18.6.2013 13:00:36

                        kunnan >> ...suchýho čerta na zeď.

                          kunnan - Profil | Út 18.6.2013 12:58:43

                          Mates PB >> nemaluj čerta na zeď

                            Mates PB - Profil | Út 18.6.2013 12:38:34

                            Nechci malovat čerta na zeď, ale dnešní večer bude asi ve znamení masivního sběru......

                              jehla - Profil | Út 18.6.2013 11:33:47

                              medvěd >> Ted s tím šel na poštu, prověřil velikost a typ, souhlasí...dělal jsem, co se dalo..:-)))

                                medvěd - Profil | Út 18.6.2013 11:16:52

                                jehla >> hm,tak to počká na poště než přijedu.Teď už na to nespěchám

                                  jehla - Profil | Út 18.6.2013 11:13:17

                                  Marcel >> myslím tu za slovem "nejlepší", asi si s ní chtěl trochu vyhrát a začal bejt moc vlezlej..:-))) nebo je zamáčkutá..třeba má těch fotek víc a ještě dá Mildasovi bonus...:-)))

                                    jehla - Profil | Út 18.6.2013 11:09:37

                                    medvěd >> jsou to lemplové, voni to v pátek nevyzvedli z celnice, až včera, tož slíbili, že odešlou dnes, za chvíli je budu muset dusit na Skajpu...jenže zas takovou funkci nemám, abych je dokázal postavit do latě...ačkoli Petr vypadá tvárnej...jen aby nezvlčil, to zase jako učenlivej na lumpárny , to von teda je..:-))) ...teď jsem tam dával nějaký vod dejcháče Simmsů, to jsou ale hnusný ceny!!! :-(((

                                      medvěd - Profil | Út 18.6.2013 11:04:29

                                      mildas - Quinn >> neděkuj.Přeje takhle každýmu.Pavel jen přepisuje jména

                                        Marcel - Profil | Út 18.6.2013 11:03:00

                                        jehla >> chybí čárka, bo je z Ostravy... pokud myslíš tu čárku nad i :)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile