Muškaření

Nwelbin - Profil | Po 17.6.2013 18:47:50

mrkef >> Jj ,teď nemám možnost poslat foto-karta s BBC je u kámoše na zpracování - videjko z Labské,až bude doma,nafotím pošlu,a asi navážu,aby trochu vypadala,
V Bosně je suchá-velmi podobná, mají pro ni název lasička,ne že by uměli česky,ale vymyslel ji Milan Lasič-jedna z legend jejich muškaření

    NHugo Fisher - Profil | Po 17.6.2013 18:45:33

    medvěd >> pár jsem jich v životě usušil

    smrděli oba

      Nmedvěd - Profil | Po 17.6.2013 18:43:11

      Hugo Fisher >> co Ty o tom víš?

        Nmrkef - Profil | Po 17.6.2013 18:36:54

        welbin >>
        .. jo jo ... svého času se jich na takové barevné variace na ŘŘ nachytalo .....
        ... to už asi nikdá nebude ... :o(

          NHugo Fisher - Profil | Po 17.6.2013 18:28:57

          welbin >> ano, ta specifická "vůně" slizu je smrad

          :)

            Nmimikry - Profil | Po 17.6.2013 18:28:29

            welbin >> hovno taky nesmrdí,jen má takovou specifickou vůni

              Nwelbin - Profil | Po 17.6.2013 18:25:11

              Hugo Fisher >> když ještě byli - rybí salát z lipana - delikatesa,jinak promiň nesmrdí, mají pouze specifickou vůni slizu

                Nwelbin - Profil | Po 17.6.2013 18:23:05

                u.x.a. >> to bylo od Tebe moc hezké :-))))))))

                  NHugo Fisher - Profil | Po 17.6.2013 18:22:51

                  u.x.a. >> lipan smrdí

                    Nwelbin - Profil | Po 17.6.2013 18:19:32

                    mrkef >> neber to osobně,ale krásná rybka,která se dá chytit na mrkev - slovenská lipanka - mrkvově zbravené tělíčko,límeček červený kohout, hruď - oko páva,dobré je tělíčko zatížit a překroužkovat perleťovou lametkou
                    P.S včera na Labské mi to potvrdili lipísci i 50 siven to ochutnal :-))

                      Nu.x.a. - Profil | Po 17.6.2013 17:19:13

                      mrkef >> to byla taková hezká ryba,jedna země ve střední evropě jí má v rybářském znaku,asi jí tam mají moc rádi a ne jako u nás je samej kapř!

                        Nmrkef - Profil | Po 17.6.2013 17:13:01

                        u.x.a. >>
                        ... lipan ... a to je co jako ??? :o)

                          Nu.x.a. - Profil | Po 17.6.2013 17:08:30

                          rád vzpomínám na tu dobu kdy tímto datumem(včera) otvíraly Mp řeky,moh se chytat lipan,byla to krásná doba..

                            NJirka_K - Profil | Po 17.6.2013 16:39:21

                            mimikry >> Aha... Já už myslel, že se Karel spustil v nějaké rozvojové zemi. Na basáka s kytarou proklatě nízko letěj baby určitě všude.

                              Nwelbin - Profil | Po 17.6.2013 14:53:44

                              Mates PB >> Bubaák není vidět,možná by z toho byla fajná pijavice

                                NŘízek 5,21 - Profil | Po 17.6.2013 14:49:58

                                po těch povodních v řekách plavou různý věci:-))

                                  NMates PB - Profil | Po 17.6.2013 14:45:32

                                  mimikry >> Lepší nevidět!

                                    Nmimikry - Profil | Po 17.6.2013 14:41:43

                                    Mates PB >> už si asi dlouho nebyl na Václaváku že ?

                                      NMates PB - Profil | Po 17.6.2013 14:34:14

                                      welbin >> Copak Clarias....ale ten bubák vedle něho.

                                        Nwelbin - Profil | Po 17.6.2013 14:29:55

                                        mimikry >> tééééda,že by Clarias pronikl do Berounky :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile