Muškaření

Nwelbin - Profil | Čt 30.5.2013 18:01:56

Hugo Fisher >> Oslov Miloše Zemana,má s tím bohatou praxi,chceš-li pošlu číslo na krám.
Hodně tam záleží na průtoku,někdy tam jeli a bylo sucho
Já tam nebyl.Nemohu si vzit 3 týdny dovolené.

    NHugo Fisher - Profil | Čt 30.5.2013 17:36:25

    Přátelé, pokud by to jen trochu šlo, ocenil bych od vás pročtení této otázky: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=655872 případně i pomoc. :)

    Mildasovo: "Nešlo" mě nezastaví. :)

    Děkuji.

      Nwelbin - Profil | Čt 30.5.2013 16:42:59

      match-oun >> ale použitá

        NVýr - Profil | Čt 30.5.2013 15:54:18

        kunnan >> tá ozvena je úžasná.....to by vodáci utekali

          NVýr - Profil | Čt 30.5.2013 15:52:58

          Rici >> a stačí s tým kľudne trafiť aj vedľa :-)

            NVýr - Profil | Čt 30.5.2013 15:52:15

            ...tak aby ste nepovedali.....

              NRici - Profil | Čt 30.5.2013 15:30:20

              match-oun >> to je na vlatvky vodaky. Je jich jak sracek.

                Nu.x.a. - Profil | Čt 30.5.2013 15:28:48

                match-oun >> je špatná doba lidi mají o sebe strach, já se už ničemu nedivím..

                  Nmatch-oun - Profil | Čt 30.5.2013 15:08:43

                  Koukám, trochu se to tady zvrtlo od těch CDC jepiček vel.18...

                    Nkunnan - Profil | Čt 30.5.2013 14:42:20

                      NVýr - Profil | Čt 30.5.2013 14:23:08

                      ...keď už to tu mám zavíriť :-) tak riadne.......
                      http://www.youtube.com/watch?v=xe-QP8s1ZJc

                      1.000.000 výstrelov / minúta....27.000výstrelov/hlaveň/ minúta :-))).....
                      ...ľudia sú výmysleníci...........

                      a tank zmizne ako asfaltový holub

                        NBaron 007 MC - Profil | Čt 30.5.2013 13:14:20

                        Neni to dvacitka, ale neni krava ani velka ani dlouha....
                        http://www.youtube.com/watch?v=oMjVEpuj_4c

                          NVýr - Profil | Čt 30.5.2013 12:19:00

                          mildas - Quinn >> uražam sa ?

                            Nmildas - Quinn - Profil | Čt 30.5.2013 12:01:01

                            Výr >> no, no, no !!!!!!

                              NVýr - Profil | Čt 30.5.2013 11:51:12

                              u.x.a. >> čo by aj chcel od vtáka

                                NDrozďák - Profil | Čt 30.5.2013 11:48:48

                                mimikry >> já už nemám vůbec nic, takže to drsný z mýho pohledu rozhodně je.

                                  Nu.x.a. - Profil | Čt 30.5.2013 11:48:09

                                  Výr >> né ne, nic si nepochopil:-)

                                    Nmimikry - Profil | Čt 30.5.2013 11:47:27

                                    já mám doma vzduchovku,to asi neni moc drsný co?

                                      NVýr - Profil | Čt 30.5.2013 11:42:10

                                      u.x.a. >> 9mm je ako blešivec.....dead.

                                        NVýr - Profil | Čt 30.5.2013 11:41:06

                                        KóĎA >>ja nie som žiaden fanatik do zbraní....skôr ma nezaujímajú...ovládam to čo v praxi používam...a moja skúsensoť je že pušky nekopú.....sú len nepripravený strelci....
                                        Jediné čo treba je ukročiť si.... správne pevne dať do pleca a na strenici mať určite sluchátka :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile