Muškaření

klika54 - Profil | Pá 31.5.2013 11:02:14

welbin >> Zdendo to je dobrý tak proTitanic

    jehla - Profil | Pá 31.5.2013 10:57:33

    welbin >> pojedu v neděli na V., máš to kousek...Louny už 120!...kam až to zvednou?..:-(((

      welbin - Profil | Pá 31.5.2013 10:47:35

      jehla >> Louny 118,do háje.

        jehla - Profil | Pá 31.5.2013 10:40:10

        welbin >> na ŘŘ už dávají 96, ty ryby se v Terezíně ani nezastavěj´! :-((((

          rarach - Profil | Pá 31.5.2013 7:22:09

          nymfa >> Do DK jsou nutný uplně jiný věci, ale na to přijdeš sám.

            mdx - Profil | Čt 30.5.2013 22:30:03

            Nevíte někdo, jestli se ještě chytá v Mirošovicích na Štičím rybníku, případně jak to tam vypadá s rybama?Díky!

              welbin - Profil | Čt 30.5.2013 21:48:45

              ZN >> ten se rozpustí,a navíc,škodí ledvinám

                ZN - Profil | Čt 30.5.2013 21:42:30

                nymfa >>
                oči si do DK nekupuj, kup si Paralen.

                  nymfa - Profil | Čt 30.5.2013 21:33:44

                  rarach >> Myslíš jako na funkci rostlináře? :D Mě zase kámoši, co jezdí do DK říkaj, že je to celkem nutnost. Já nevím, jsem v tom zelenáč, do DK jedu poprvé.

                    mildas - Quinn - Profil | Čt 30.5.2013 21:33:04

                    nymfa >> kdybys chtěl, pošlu ti taky. Lepší.

                      nymfa - Profil | Čt 30.5.2013 21:29:48

                      welbin >> Díky. Když se mi nebude dařit, tak se určitě ozvu. :))

                        welbin - Profil | Čt 30.5.2013 21:26:16

                        nymfa >> prosím-ale kdybys chtěl, pošlu

                          nymfa - Profil | Čt 30.5.2013 21:24:19

                          welbin >> Ahoj. Z řř si tě pamatuji. Měl bych mít ještě nějakou 0,40 cívku vlasce, tak to nějak zkusím. Dělat to úplně dokonalé není asi nutné. Díky :)

                            rarach - Profil | Čt 30.5.2013 21:19:13

                            welbin >> Tak to už mu pošli rovnou ty oči nééé. Já tedy nechci bejt hnidopich, ale nač takové serepetičky, nikdy sem to tam nedával a na funkci to podle mne nemá vliv.

                              welbin - Profil | Čt 30.5.2013 21:02:02

                              nymfa >> P.P.S kdybys potřeboval černý chemlon,mám a vím kde,pokud vlasec mám taky,snad najdu-případně pošli adresu na sz.

                                welbin - Profil | Čt 30.5.2013 20:56:38

                                nymfa >> kup si je je to jednodušší,
                                Samovýroba - vlasec od 0,20 vejš,napálit koneček,aby byla malá bambulka,přivázat pod to uzlíkem buď černý vlasec,anebo snopeček černého chemlonu,zapalovačem odpálit konce chemlonu až k vlasci,pak zapálit zbytek,držet kolmo dolů,dobré je mít po ruce sklenku s vodou-až to bude akorát zchladit.
                                Zdravím Tě,poznali jsme se na ŘŘ
                                Technická,až to budeš dávat na krevety,ohni si a zafixuj konec,jinak Ti z krevetky vyjedou,jak čteš,mám jich pár desítek za sebou :-)) Dobrou ruku při vázání

                                  Mates PB - Profil | Čt 30.5.2013 20:19:42

                                  Výr >> Pěkná ryba.

                                    Řízek 5,21 - Profil | Čt 30.5.2013 20:00:07

                                    Výr >> krásný atletický PD.
                                    jen škoda, že není tučný:-)

                                      Mikšík- jen jednou - Profil | Čt 30.5.2013 19:58:17

                                      nymfa >> google ti najde za 0,39s 38 900 000 výsledků, řekl bych, že když si projedeš první stránku, tak nemáš co řešit
                                      https://www.google.cz/search?q=how+to+make+shrim+ey​es&oq=how+to+make+shrim+eyes&aqs=chrome.0.57j60j0l2​j62.8967j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

                                      no a zde jedno video
                                      http://www.youtube.com/watch?v=7B8liGk9OEQ

                                        nymfa - Profil | Čt 30.5.2013 19:50:19

                                        Zdar. Prosím neporadí mi někdo, jak a z čeho mám udělat oči krevetkám do DK?

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile