Muškaření

Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 21:03:19

kunnan >> pošlu odkaz na více foto jako účastníkovy :-)

    Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 20:47:38

    kunnan >> Blbnůt je zdravé :-)) No na zahájené sem se vyblbl dost ale s rybama to bylo slabší ...Jednu pustím , jen jednu , dvě ukecals mě :-)

      Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 20:44:30

      Mates PB >> Čudle naberem :-) Ani parmice .

        Nkunnan - Profil | Po 22.4.2013 20:41:22

        Mates PB >> klucí neblbněte :-)

          NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 20:39:56

          mlíčnák >> mírovej, dal si mu po palici?

            Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 20:37:53

            Mates PB >> Neměřeno , baj očko 27 .

              NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 20:36:35

              mlíčnák >> A to je focený z mostu, nebo je tak malej?

                NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 20:36:13

                kunnan >> Hovnochyt úplně né, ale hitparáda to není. To vedoucí, tachytá jak lord..

                  Nkunnan - Profil | Po 22.4.2013 20:25:28

                  Tukan >> helou :-)

                    NTukan - Profil | Po 22.4.2013 20:24:07

                    hoj vespolek....

                      Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 20:23:49

                      Mates PB >> Někdy se zadaří :-)) Bylo jich povícero .

                        Nkunnan - Profil | Po 22.4.2013 20:23:15

                        Mates PB >> to jako hovnochyt ? to mi k tobě nesedí :-)

                          NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 20:21:11

                          mlíčnák >> Ty si chytil potočáka, máničko?

                            Nmlíčnák - Profil | Po 22.4.2013 20:16:06

                            kunnan >> Já že plavou a oni šlapají ? Asi to budou nějaké šlapky :-)

                              NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 20:11:21

                              kunnan >> Inu já chytám pěknýho peška. Ale já to zlomím.

                                Nkunnan - Profil | Po 22.4.2013 20:10:50

                                Mates PB >> šlapou a tobě ?

                                  NMates PB - Profil | Po 22.4.2013 19:58:25

                                  Nazdar hošíci, tak jak vám šlapou potočácí?

                                    NPike - Profil | Po 22.4.2013 13:27:41

                                    Royale with Cheese 3 >> Tak jako rozumím, že v té ruské gubernii se za hokej asi pokládá jen KHL, ale nemusel bys být tak krutěpřísný.

                                      NJVC - Profil | Ne 21.4.2013 22:51:42

                                      Royale with Cheese 3 >> :-)

                                        NRoyale with Cheese 3 - Profil | Ne 21.4.2013 22:49:33

                                        JVC >> ve Varech se hraje hokej? Já si ani nevšiml :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile